Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,140
  Faleminderit
  81
  792 falenderime nė 648 postime

  Filmi: Krim pa Krisma

  Filmi: Krim pa Krisma
  Nese nuk ju hapet me lart, klikoni me poshte:


 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

Tema tė Ngjashme

 1. Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė
  Nga Fiori nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 48
  Postimi i Fundit: 26-02-2019, 21:54
 2. Filmi: Dashuri me Krisma
  Nga Albo nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-02-2016, 05:31
 3. Avni Rrustemi - "Dy krisma nė Paris"
  Nga besarti nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-02-2007, 04:50
 4. Krisma
  Nga Lemon tea nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 24-08-2006, 18:56
 5. Avni Rrustemi - Dy krisma ne Paris
  Nga besarti nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-04-2006, 08:04

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •