Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,090
  Postimet nė Bllog
  3

  Filmi: Enderr per nje Karrige

  Filmi: Enderr per nje Karrige

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 20:18

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 3. #2

  Pėr: Filmi: Enderr per nje Karrige


Tema tė Ngjashme

 1. Ėndėrrat dhe interpretimi i tyre
  Nga Drini_i_Zi nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 13-09-2017, 03:53
 2. Vorio- Epiri, njė ėndėrr nė arkivol
  Nga ORIONI nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 196
  Postimi i Fundit: 14-05-2010, 00:02
 3. Kėngė pėr dashurinė
  Nga shigjeta nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 153
  Postimi i Fundit: 15-10-2006, 04:46
 4. Dhjetė leksione mbi ėndrrat
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 03-08-2005, 13:53
 5. Pyetje pėr Besimtarėt Shqiptarė tė Krishterė dhe Islam
  Nga dodoni nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 116
  Postimi i Fundit: 06-07-2003, 20:11

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •