Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,089
  Postimet nė Bllog
  3

  Filmi: Liri a Vdekje

  Filmi: Liri a Vdekje

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 20:15

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

Tema tė Ngjashme

 1. Shqipėria: 3300 vdekje nė vit nga duhani
  Nga Hyllien nė forumin Mjeku pėr ju
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-10-2009, 22:25
 2. Prifeterinjte Pyesin Hoxhallaret Pergjigjen
  Nga Fjala e drejte nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 05-02-2009, 07:33
 3. Shėrbesa dhe lutje kishtare
  Nga Kryeengjelli nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 23-12-2006, 17:16
 4. Dita kur Unė u kryqėzova
  Nga Matrix nė forumin Komuniteti protestant
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 09-03-2006, 07:27
 5. Prostitucioni dhe morali
  Nga tani nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 05-01-2003, 06:47

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •