Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662

  Filmi: Treni niset ne 7 pa 5

  Filmi: Treni niset ne 7 pa 5  Filmi "Treni niset nė 7 pa 5 " prodhim i vitit 1988. Regjia: Spartak Pecani, Skenari: Nexhat Tafa, Producent: Shqipėria e re , Muzika: Aleksandėr Lalo.
  "Elteva e cila sapo ka filluar punė nė bangėn e shtetit fillon tė flasė pėr dėmet e sjella nga puna e dikujt qė po ndjek njė zgjidhje ekonomike tė gabuar. Ajo gjendet nė udhėkryqe dhe nė njė moment pyet veten pse tė gjithė janė kundėr saj. Nė kėtė kohė doktori mendon se ajo ėshtė shtatėzėnė. I dashuri e braktis. Ėshtė njė intrigė qė dikush e thuri pa shumė kujdes por i kushtoi shumė Etlevės."

  Aktorėt dhe rolet:
  Eva Alikaj ... Etleva
  Spiro Duni ... Adi
  Xhevdet Ferri ... Martini
  Mimika Luca ... Nėna
  Agim Shuke ... Doktori
  Ilia Shyti ... Baba i Etlevės
  Ndriēim Xhepa ... Astriti
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 20:11
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar PINK pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 3. #2
  i/e regjistruar Maska e honest
  Anėtarėsuar
  21-04-2009
  Postime
  129
  Njė Ndėr Filmat Mė Tė Bukur Shqipėtar

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar honest pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 5. #3
  i/e regjistruar Maska e juniku
  Anėtarėsuar
  09-01-2003
  Vendndodhja
  ATHINE GREQI
  Mosha
  49
  Postime
  96

  Pėr: Filmi: Treni niset ne 7 pa 5

  une u mundova te shoh disa filma por asgje nuk mund te shoh .me sqaroni kush di gje perse nuk mundem tre shoh filmat qe shkruhen ne listen tuaj ?

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar juniku pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 7. #4
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662

  Pėr: Filmi: Treni niset ne 7 pa 5

  Citim Postuar mė parė nga juniku Lexo Postimin
  une u mundova te shoh disa filma por asgje nuk mund te shoh .me sqaroni kush di gje perse nuk mundem tre shoh filmat qe shkruhen ne listen tuaj ?
  Juniku, prite, kape ta shikosh.

  Treni niset ne oren 7 pa 5.


  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar PINK pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •