Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,140
  Faleminderit
  81
  792 falenderime nė 648 postime

  Filmi: Bote e Padukshme

  Filmi: Bote e Padukshme

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 20:07

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

Tema tė Ngjashme

 1. Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė
  Nga Fiori nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 48
  Postimi i Fundit: 26-02-2019, 21:54
 2. Letrat e pashkruara
  Nga laguna blu nė forumin Ditari i meditimeve
  Pėrgjigje: 164
  Postimi i Fundit: 13-08-2015, 16:49
 3. Kisha ėshtė Njė
  Nga Albo nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 29-05-2010, 11:25
 4. Ēfare perfiton shqiperia nga antarsimi ne NATO?
  Nga toni007 nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 09-04-2009, 06:16
 5. Takim i shkurtėr i Tadiēit me Thaēin nė Athinė
  Nga mani nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 26-02-2006, 17:21

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •