Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,089
  Postimet nė Bllog
  3

  Filmi: Bolero

  Filmi: Bolero  ilmi "Bolero" i Besnik Bishes, Interpretojne: Robert Ndrenika,Pavlina Mani,Ola Morava,Alert Celoaliaj,Fatos Sela,Sulejman Dibra,Paskal Prifti,Bledar Rudi,Rea Bisha,Danja Sinani,Suela Nallbani,Ilir Bezhani,Merkur Bozgo,Zamira Begolli,
  Skenari: Jetmira Gjata dhe Besnik Bisha
  Kompozitor: Ardit Gjebrea
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 20:02

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •