Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,089
  Postimet nė Bllog
  3

  Filmi: Ne cdo Stine

  Filmi: Ne cdo Stine

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 19:58

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 3. #2
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,277
  Albo te faleminderit per kte film qe e ke sjell

  Kte film e shikoj me qef,se ktu ka lujt dhe nje pjestar i familjes time
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Linda5 : 10-02-2009 mė 19:14
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Linda5 pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 5. #3

  Pėr: Filmi: Ne cdo Stine


 6. #4

  Pėr: Filmi: Ne cdo Stine

  Link i ri i perditesuar ~


Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •