Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,140
  Faleminderit
  81
  792 falenderime nė 648 postime

  Filmi: Shtigjet e Luftes

  Filmi: Shtigjet e Luftes

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 19:54

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 3. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2015
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Filmi: Shtigjet e Luftes

  Link i perditesuar ~

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar pulti pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 5. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2015
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Filmi: Shtigjet e Luftes

  Link i ri~

 6. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2015
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Filmi: Shtigjet e Luftes

  Shikoni ketu:


 7. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2015
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Filmi: Shtigjet e Luftes

  Link i ri i perditesuar ~


Tema tė Ngjashme

 1. Ēėshtja Ēame
  Nga Eni nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 154
  Postimi i Fundit: 25-03-2005, 18:56
 2. Veteranėt shqiptarė kremtojnė Ditėn e Ēlirimit tė vendit
  Nga Brari nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 30-11-2004, 01:59
 3. Vrasja e Mehmet Shehut
  Nga erzeni nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 16-12-2003, 16:37
 4. Ligji Grek i luftės dhe Shqiperia
  Nga shoku_sar nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-01-2003, 21:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •