Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,011

  Filmi: Lulekuqe mbi Mure

  "Lulekuqet mbi mure"  Skenari
  Petraq Qafzezi
  Dhimitėr Anagnosti

  Regjizor
  Dhimitėr Anagnosti

  Operator
  Pėllumb Kallfa

  Piktor
  Namik Prizreni

  Kompozitor
  Kujtim Laro

  Operator zėri
  Saliko Hoxha

  Regjisore montazhi
  Marika Vila

  Drejtor i Filmit
  Adriatik Beqiri

  Ekzekuton Orekstra e Teatrit te Operas dhe Baletit
  Dirigjon: Rifat Teqja

  Interpretojnė:

  Agim Qirjaqi
  Alfred Kote,
  Anastas Kristofori,
  Enver Dauti,
  Liza Laska,
  Luan Qerimi,
  Kadri Roshi*,
  Pavlina Mani*,
  Timo Flloko*,

  ...dhe ne rolet episodike
  Endrita Gramshi,
  Fatjon Hyka,
  Stazimir Zaimi,
  Enea Zheku,
  Artur Haxholli,
  Krenar Arifi,
  Gjergji Pilika,
  Roland Ohri,
  Robert Xhuli
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 19:41

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Fiori pėr postimin:

  Theodhor mai (02-10-2014)

 3. #2

  Smile Lulekuqe Mbi Mure - 1976

  LULEKUQE MBI MURE - 1976

  File Name ..........: Lulekuqe mbi Mure.avi

  Total Size (MB) ....: 632,71 MB
  Total Streams ......: 2 Stream(s)
  File Size Correct ..: Yes

  Video Size (MB) ....: 546,65 MB
  Video Length .......: 01:33:59
  Video Codec Code ...: DIVX
  Video Codec Name ...: OpenDivX (DivX 4.0 and later)
  Video Bitrate ......: 813 KB/s
  Resolution .........: 640 x 480
  Aspect Ratio .......: 1.33:1
  Total Frames .......: 375920 Frames
  Framerate ..........: 25 FPS
  Color Depth ........: 24 Bits
  Quality Factor .....: 3,970 B/px
  Packed Bitstream ...: No

  Audio Size (MB) ....: 86,04 MB
  Audio Length .......: 00:00:15
  Audio Codec Code ...: 80 (0x0050)
  Audio Codec Name ...: Microsoft MPEG-1 layer 1, 2
  Audio Bitrate ......: 128 KB/s
  Channels ...........: 2 Ch
  Sampling Rate ......: 48000 Hz

  http://rapidshare.com/files/22375911...ure.part01.rar
  http://rapidshare.com/files/22375912...ure.part02.rar
  http://rapidshare.com/files/22435145...ure.part03.rar
  http://rapidshare.com/files/22457837...ure.part04.rar
  http://rapidshare.com/files/22457838...ure.part05.rar
  http://rapidshare.com/files/22510188...ure.part06.rar
  http://rapidshare.com/files/22510190...ure.part07.rar
  http://rapidshare.com/files/22514544...ure.part08.rar
  http://rapidshare.com/files/22534926...ure.part09.rar
  http://rapidshare.com/files/22534927...ure.part10.rar
  http://rapidshare.com/files/22579627...ure.part11.rar
  http://rapidshare.com/files/22579629...ure.part12.rar
  http://rapidshare.com/files/22588941...ure.part13.rar

  FOTOGRAFI :


 4. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-09-2014
  Postime
  1

  Pėr: Filmi: Lulekuqe mbi Mure

  Filem i bukur.kisha kohe pa e pare

 5. #4

  Pėr: Filmi: Lulekuqe mbi Mure

  Link i ri~

 6. #5

  Pėr: Filmi: Lulekuqe mbi Mure

  Link i ri i perditesuar ~

Tema tė Ngjashme

 1. Dasmat nė Shqipėri
  Nga klaudia nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 01-02-2007, 15:59

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •