Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e che_guevara86
  Antarsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  verdalle anej ktej
  Postime
  641
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Prse temat m dalin si t lexuara?

  Si shpjegohet qe tema qe une si kam lexuar ndonjeher me dalin te lexuar .
  I bie qe dikush i lexon ato se ska mundesi .
  Edhe kur kisha me shume se 6 muaj pa u futur ne forum kur hyra vetem pak tema ishin te palexuara kur prisja te ishin te pakten 2 faqe .
  Bji nder qenit, q ai t kafshoj kmbn

 2. #2
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-05-2002
  Postime
  1,232
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga che_guevara86 Lexo Postimin
  Si shpjegohet qe tema qe une si kam lexuar ndonjeher me dalin te lexuar .
  I bie qe dikush i lexon ato se ska mundesi .
  Edhe kur kisha me shume se 6 muaj pa u futur ne forum kur hyra vetem pak tema ishin te palexuara kur prisja te ishin te pakten 2 faqe .
  Qe ne momentin qe identifikohesh ne forum dhe i jep postimet e reja, ose nuk kryen asnje funksion. Ben daljen nga forumi dhe riidentifikohesh automatikisht temat te dalin sikur i ke lexuar dhe pa e ditur se cfare temash kane qene.

Tema t Ngjashme

 1. Ndjenja t pa lexuara
  Nga Era1 n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 663
  Postimi i Fundit: 19-05-2012, 08:16
 2. Excel - Macro pr goalseek()
  Nga Patrioti n forumin Arti i programimit
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 14-07-2005, 23:41

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •