Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Larguar Forum komunistesh Maska e YlliRiaN
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Postime
  1,220

  Kuiz Islam ne Formen e Kuzit Te famshem "Kush do behet Milioner"

  Nje loje per ta sprovuar veten se sa e njohim Fene Islame
  Mund ta Shkarkoni ketu Nje loje shume interesante dhe qka ish me e mira se pyetjet nderroheshin cdo here nese fillojme nga Fillimi

  Ketu mund te shkarkoni kete loje:

  http://kosovadc.com/index.php?do=cat&category=game

  Edi qe ekziston forumi per lojra por mendova ta hapi ketu
  Nese thene ndonje rregull mund te bartet ne nje tjeter Forum
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga YlliRiaN : 06-02-2009 mė 14:33

 2. #2
  Besimtar Musliman Maska e Drini_i_Zi
  Anėtarėsuar
  09-09-2008
  Postime
  1,327
  Para disa dite ma dhan edhe mua , provova pak diturin time , arrita nga e 13-ta .

  Keshtu me leht do ta marrin

  http://kosovadc.com/index.php?do=cat&category=game

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 348
  Postimi i Fundit: 21-01-2012, 08:10
 2. Islami ne trojet iliro-shqiptare gjate shekujve
  Nga Klevis2000 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 67
  Postimi i Fundit: 24-11-2007, 10:59
 3. Pėrgjigje Pyetjeve Materialiste!
  Nga Omari nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 09-11-2006, 23:19
 4. 50 shqiptarėt mė tė famshėm nė botė
  Nga MiLaNiStE nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 46
  Postimi i Fundit: 17-03-2006, 10:42
 5. Kadare, i madh apo i famshem?
  Nga macia_blu nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 166
  Postimi i Fundit: 06-05-2003, 23:31

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •