Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e altruisti_ek84
  Anėtarėsuar
  18-07-2007
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  37
  Postime
  1,151

  Arrestohet prifti pedofil ne Australi

  Arrestohet prifti pedofil ne Australi


  Nje prift 47-vjecar eshte arrestuar me akuzen e pedofilise. David O'Hearn shihet pergjegjes per abuzime me 7 femije gjate viteve 1990 dhe 1991 ne qytetin Cessnock.

  Ky eshte prifti i katert qe arrestohet nga nje task forc e policise australiane, qe heton rastet e skandaleve seksuale me te mitur ne vitet '70, '80 dhe '90 ne zonen e Newcastle, ne veri te Sidneit.

  Mbi te ndaluarit jane ngritur 178 akuza, per abuzime me 50 femije.
  http://www.top-channel.tv/new/artikull.php?id=142381
  _____________________________________
  ™I mencur eshte ai, i cili kujton vdekjen e tij..!

 2. #2
  Besimtar Musliman Maska e Drini_i_Zi
  Anėtarėsuar
  09-09-2008
  Postime
  1,327
  Ja si duket
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e DEA27
  Anėtarėsuar
  18-08-2004
  Postime
  511
  mostra qe fshihen nen petkun e dliresise, djaj qe fshihen ne petkun e engjejve, kjo me ben te ve ne diskutim ekzistencen e zotit, cfare zoti eshte ky qe lejon qe ne emer te tije te abuzohen qeniet me te pafajshme dhe te brishta ne bote FEMIJET!
  failure is not an option!

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,254
  Duhet te mesoni nga perendimi.
  Pedofilat i arestojn.

  Se dine te ndajne fene nga ligji.

Tema tė Ngjashme

 1. Emigrimi ne Australi
  Nga Kryeplaku nė forumin Emigracioni
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 04-01-2014, 17:25
 2. Perse gjuha greke ne K.O.A.SH?
  Nga sabah08 nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 73
  Postimi i Fundit: 01-05-2009, 15:02
 3. Migjeni
  Nga macia_blu nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 29-11-2008, 05:03
 4. Spiro Prifti, mjeku qė shėroi me qindra pacientė ..
  Nga Brari nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-02-2006, 03:07

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •