Close

Rezultati i Sondazhit: "Cilen firm te duhanit e perdorni me shume...???"

Votues
26. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Marlboro

  10 38.46%
 • Kent

  1 3.85%
 • Camel

  2 7.69%
 • West

  3 11.54%
 • Winston

  2 7.69%
 • Memphis

  0 0%
 • Te tjere

  8 30.77%
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 29 prej 29
 1. #21
  Moderator
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Postime
  2,009
  Citim Postuar mė parė nga BOKE Lexo Postimin
  Marlboro Light 100's
  Edhe Cigars; puro dmth. Zakonisht kur luaj golf.

 2. #22
  pa meshire per injorancen Maska e stella_senza_cielo
  Anėtarėsuar
  30-07-2008
  Vendndodhja
  Ne qiell pa diskutim....po jo ne ate qiell qe te gjithe deshirojme...ky qielli ku jetoj une ka shume mbeturina njerezore....qe fatkeqsisht vetem po te isha e tille do dija ti shmangia e ti torturoja :p
  Postime
  617
  philip morris
  adesso si che ho trovato il mio cielo forever and ever

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,488
  Bojkotoni duhanin...asht shaktar i vdekjes semundjeve dhe te lodh mushkrit se jan te nxira .
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Kaoni
  Anėtarėsuar
  19-03-2009
  Postime
  268
  Un preferoj DS, po nuk para i gjen kollaj ne treg.

 5. #25
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,882
  Malboro me leter te bute.


  Dito.

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-11-2004
  Postime
  125
  "Dahon" te hapur eshte shume i mire dhe ka arome te vecante

 7. #27
  ShkOdrAne ForEver Maska e Adaes
  Anėtarėsuar
  06-01-2009
  Vendndodhja
  HeRe... TheRe... NoWheRe...
  Postime
  1,251
  I kam pi te gjitha markat e cigareve me nga nji dy muj...kam perfundu te Philip Morris Light Te Duty Free-s...se shpejt do kaloj te Kent-i se po me mbarojn stekat e Philipit
  Really Dude... Get A Life!!!

 8. #28
  studente Maska e miska
  Anėtarėsuar
  26-12-2006
  Vendndodhja
  Mos me kerko larg, kur me ke shum afer..
  Postime
  118
  Nuk e pi duhanin.......edhe po desha me pi me ben keq...kam provuar disa her po smudna me pi deri ne fund....
  Where there is love..there is life.!!

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e Jetmiraaa
  Anėtarėsuar
  03-11-2023
  Vendndodhja
  Tokė
  Postime
  738

  Pėr: "Cilen firme te duhanit e pini me shume"

  Kur isha adoleshente konsumoja ndonjė cigare Slims...

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. a eshte haram pirja e duhanit???
  Nga llokumi nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 29-12-2010, 19:14
 2. Duhani dhe demet qe ai shkakton...!!!
  Nga new-man nė forumin Shkenca dhe jeta
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 16-06-2009, 05:42
 3. Masat kundėr duhanit, tė efektshme
  Nga Florim07 nė forumin Mjeku pėr ju
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-04-2009, 20:36
 4. Dita kundėr duhanit
  Nga Albin nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 22-04-2008, 20:55
 5. Shqipėria, e dyta nė Evropė pėr konsumimin e duhanit
  Nga ALBA nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-06-2004, 03:57

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •