Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 97
  1. #41
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-10-2006
    Postime
    241
    Citim Postuar mė parė nga Pyes_Lotin Lexo Postimin
    Kur isha une ne vere ne Shqiperi mora nje Volswagen Passat te 2006-es me qera se me bllokuan Range Roverin ne port. 60 Euro dita per 15 dite. I larte si cmim ne krahasim me vendet e tjera te Europes por makinen me qera e merr nje njeri qe i duhet.

    Nje pyetje per ty Noshi.
    Nese makina peson gerrvishtje aksidentale ose ose nje femiij (sic jane femijet ne shqiperi) duke luajtur ja fut me top futbolli pasqyres kush e paguan demin, apo keto deme jan te paguara nga siguracioni. Nuk e di se si operoni ju prandaj pyes.

    Ju uroj suksese.
    Tere kjo histori ishte me tregu qe ke Range Rover e se rru per lek apo jo?

  2. #42
    *Antar i Rrespektuar* Maska e Albi
    Anėtarėsuar
    18-05-2005
    Vendndodhja
    MiLaNo
    Postime
    591
    Noshi me mire do ishte ta ulje edhe pak cmimin ti pershtatesh krizes qe po kalojme
    Duaje ate qe ke dhe jo ate qe do kesh


    Albi

  3. #43
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    28-03-2009
    Vendndodhja
    Montreal
    Postime
    20
    Citim Postuar mė parė nga Albi Lexo Postimin
    Noshi me mire do ishte ta ulje edhe pak cmimin ti pershtatesh krizes qe po kalojme
    A mos e do edhe falas o lal? Ti dashke p..., hajde se hahet. E dashke te rrujtme, edhe kjo mo hahet. Po ti e dashke edhe te virgjer mer bab...

    Une kam pyet vete tek Sixt se edhe keto sapo nxorren ne celesin e 2009 qe kane volswagena Gol me 20 euro dhe me thane qe ne fakt i kane me nga 48 euro dita gjate veres, per qera 1 javore. Me thane qe po e desha per minimumi 3 muajt e veres e ulin ke 20 euroshi. Une per i jave do vij, ca me duhet makina per 3 muaj ere? Lene mo ato te Avisit qe nuk preken se ta kpusin me nga 70-80 euro per i corsa.

  4. #44
    Jo reklama ne FSH. Maska e besmet123
    Anėtarėsuar
    20-05-2007
    Vendndodhja
    VLORE
    Postime
    52
    Mire Shum Shum

  5. #45
    Jo reklama ne FSH. Maska e besmet123
    Anėtarėsuar
    20-05-2007
    Vendndodhja
    VLORE
    Postime
    52
    Nuk E Kuptojkush I Heq Keto Shkrimet E Mia,te Pakten Me Thoni Ku Eshte Arsyeja Ne Rast Se Kam Ber Ndonje Gabim Ta Korigjoj,po Te Hiqen Shkrimet Pa Asnje Arsye Un Nuk E Kuptoj,,,pres Pergjigje,,,ju Faleminderit

  6. #46
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    17-04-2009
    Vendndodhja
    North Dakota
    Postime
    45
    Citim Postuar mė parė nga besmet123 Lexo Postimin
    Nuk E Kuptojkush I Heq Keto Shkrimet E Mia,te Pakten Me Thoni Ku Eshte Arsyeja Ne Rast Se Kam Ber Ndonje Gabim Ta Korigjoj,po Te Hiqen Shkrimet Pa Asnje Arsye Un Nuk E Kuptoj,,,pres Pergjigje,,,ju Faleminderit
    sepse ti je konkurent ne treg hahahah pa m'thuj how much e rent nje makin a day ti

  7. #47
    i/e regjistruar Maska e NOSHI Rent
    Anėtarėsuar
    03-02-2009
    Postime
    20
    Citim Postuar mė parė nga oktapodhi1 Lexo Postimin
    sepse ti je konkurent ne treg hahahah
    Postimet nuk i kemi fshire ne.
    Sic e shihni ne jemi anetare te rinj dhe nuk kemi te drejta administratori.
    Gjithashtu edhe pse jemi konkurente ne mirepresim cdo lloj pyetje dhe sugjerim nga te gjithe.

    Ju lutemi te pyesni administratoret e Forumit Shqipetar per kete.

    Gjithe te mirat!
    NOSHI Rent A Car | +355 69 4022000 | info(at)noshi.al | noshi.al | Facebook: NOSHI Rent A Car

  8. #48
    Jo reklama ne FSH. Maska e besmet123
    Anėtarėsuar
    20-05-2007
    Vendndodhja
    VLORE
    Postime
    52
    NUK E DI POR PO SHOF QE MESAZHET E MIJA FSHIEN NUK E KUPTOJ PERSE??? ATEHER PERDERISA NE JEMI NE TE NJEJTEN FUSH KLIENTI TE KET MUNDESIN TE ZGJEDHI,,JU UROJ PUN TE MBAR www.makina-me-qera.com

  9. #49
    Jo reklama ne FSH. Maska e besmet123
    Anėtarėsuar
    20-05-2007
    Vendndodhja
    VLORE
    Postime
    52
    WWW.MAKINA-ME-QERA.COM KETU SHIKONI CMIMET E VERTETA,KETU DO SHIKONI DIFERENCEN QE KA BOTA OSE QE KA KOMPANIA JON NGA TE TJERET, WWW.ORIKUM.NET WWW.ALBANIARENTACAR.INFO

  10. #50
    Jo reklama ne FSH. Maska e besmet123
    Anėtarėsuar
    20-05-2007
    Vendndodhja
    VLORE
    Postime
    52
    Citim Postuar mė parė nga Pyes_Lotin Lexo Postimin
    Nosh,
    Nga eksperienca ime te sygjeroj qe ti besh foto makinave qe ti leshon me qera. Te interesuarit duhet qe ta kene idene se cfare makine do te marin me qera.

    Nje pyetje per ju.
    Makinat jan te stampuara me logo te firmes?
    www.orikum.net KETU I KENI DHE FOTOT E MAKINAVE DHE CMIMET,UN MENDOJ QE KLIENTI KA TE DREJT TE JET I MIRE INFORMUAR PER MALLIN QE MER DHE LEKET QE DO PAGUAJ,DHE TE KET MUNDESIN TE ZGJEDHI, www.orikum.info

  11. #51
    i/e larguar Maska e Homza
    Anėtarėsuar
    24-02-2006
    Vendndodhja
    Ne kat te siperm!
    Postime
    3,092
    Citim Postuar mė parė nga NOSHI Rent Lexo Postimin
    NOSHI Rent A Car, kompania me e re e Makinave me Qera ne tregun Shqipetar. Makina me transmision automatik dhe manual. E gjithe flota e paisur me A/C, CD/MP3 Player, Airbag & ABS, Sedilje te Pasme qe Perkulen, etj.

    Te perfshire ne cmimin e qerase jane:
    1. Siguracioni Baze TPL
    2. Siguracioni Kasko
    3. Siguracioni Ndaj Vjedhjes
    4. Servisi dhe Garancia e Automjetit
    5. Zevendesimi i Automjetit ne Rast Defekti
    6. Kilometra Pa Limit

    Flota jone perbehet nga:
    Klasi SubCompact - Chevrolet Spark, Hyundai Atos
    Klasi Compact - Opel Corsa, Chevrolet Aveo
    Klasi Midsize - Chevrolet Kalos, Opel Astra
    Klasi Fullsize - Chevrolet Evanda
    Klasi Premium - Opel Vectra, Chevrolet Epica
    Klasi Sportiv - Astra Coupe, Opel Tigra, Corsa GTC
    Klasi Minivan - Opel Zafira
    Klasi SUV 4x4 - Chevrolet Captiva, Opel Antara
    + Modele te reja qe shtohen cdo jave...

    QERATE TONA FILLOJNE NGA - 19 EURO / DITA!!

    NOSHI Rent A Car, Pse Te Paguani Me Shume?!?


    Per rezervime apo informacion na kontaktoni tek:

    +355.4.2.400.300
    +355.69.20.37.824
    reservations@noshi.al
    http://www.noshi.al
    FB: NOSHI Rent A Car



    19 euro dita, po i bie gati 600 euro muaji....shum e shtrenjte..


    mbase keni fol me bashkine e tiranes qe makinat tuaja te ecin ne kto rruget e ambulances apo qe kur te dalin makinat tuaja ne qarkullim tjerat ti ndaloje policia rrugore...


    une nga anglia vi ama me kto cmime am i detyrum ta marr Golfin tim.

  12. #52
    I love god
    Anėtarėsuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    Homze dy dit me ardh dhe dy me u kthy i bi 4 dit me i heq ka leja ,plus lodhja.

    19 o fale fare nqs o e vertete.

  13. #53
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    28-03-2009
    Vendndodhja
    Montreal
    Postime
    20
    Citim Postuar mė parė nga besmet123 Lexo Postimin
    www.orikum.net KETU I KENI DHE FOTOT E MAKINAVE DHE CMIMET,UN MENDOJ QE KLIENTI KA TE DREJT TE JET I MIRE INFORMUAR PER MALLIN QE MER DHE LEKET QE DO PAGUAJ,DHE TE KET MUNDESIN TE ZGJEDHI, www.orikum.info
    Shume reale i paskeni keto fotot. Me thuaj kjo dacia qe keni vu ne faqe te pare ketu ka dale ne treg apo eshte koncept? Se as ke faqja e dacias nuk e gjen. Edhe flisni per te drejtat e klienteve per te pa mallin qe blejne!




    Edhe pamja nga zyra juaj qeka interesante. Ju keni zyre makinash me qera, apo jeni pike shumice per pije alkolike? Se e paskeni mbush fasaden e dyqanit me kuti me Korona dhe Heiniken. Apo si te gjithe te tjeret, shumice dhe pakice budallalleqesh si dhe makina me qera nder te tjera.


  14. #54
    i/e regjistruar Maska e che_guevara86
    Anėtarėsuar
    21-02-2006
    Vendndodhja
    verdalle anej ktej
    Postime
    641
    Citim Postuar mė parė nga Pyes_Lotin Lexo Postimin
    Shoku,

    Une nuk e di per emigrantet e tjer grupo. Une e mora Passatin me 60 euro dita sepse ashtu me doli puna me duhesh. Besoj se c`do emigranti qe do i "duhesh" mjeti levizjes do bente te njejten gje. Po ta rithkesoj dhe njeher makinen e merr nje njeri qe ja mban xhepi shoku dhe jo ai qe punon per buken e gojes. Dakord jam une me ty qe jan shtrenjt si cmime.
    Ore ti ke te drejte se nje qe ska para te marri nje makine me qera shkon me fugon ose autobus . PO vetem ske kuptur nje gje qe ky noshi.al eshte nje binznes dhe nes do te jete edhe me konkurues sesa eshte duhet te gjej nje TARGET ( te perqendrohet ne nje shtrese popullsie ) ku me nje oferte te mire si ne cilesi dhe korrektesi sherbimi te bej te mundur te vazhdoje biznesi .
    Nese ky pret nje apo dy veta qe kthehen nga nga emigracioni dhe marrin nje makine me qera zere sikur ka falimentuar .
    Le te themi si perfundim pasi gjithe atyre postimeve : Shqiperia eshte nje treg i "virgjer" dhe duke qene i tille ka shume probleme duke filluar nga te ardhurat per fryme qe jane shume te ulta dhe duke vazhduar qe ne shqiperi nuk eshte bere "edukate" te marresh makina me qera duke qene sherbimet ne pergjithesi ne shqiperi sjane aspak korrekte .

    UNE TE UROJ BIZNES TE MBARE NOSHI.AL .
    Nese kam thene ndonje gje gabim me korigjo .
    Bėji nder qenit, qė ai tė kafshojė kėmbėn

  15. #55
    i/e regjistruar Maska e che_guevara86
    Anėtarėsuar
    21-02-2006
    Vendndodhja
    verdalle anej ktej
    Postime
    641
    Citim Postuar mė parė nga Ilira2 Lexo Postimin
    po pink mire e ke..po vetem brenda qytetit ama se te shkosh nga nje qytet ne tjetrin duhet te paguash qimet e kokes..ata atje, jane cmendur- nuk e kane idene e cmimeve, ja veshin si tju teket dhe e bejne bashkarisht duke mos lejuar konkurence cmimesh fare.
    Kush te tha ty qe ja veshin kot cmimeve aman se skeni me cfare te merreni dhe ja fusni ndonjheher , po i shoh une cmimet ne Itali te TAXIVE pale te shkosh ne angli me kane thene jane edhe me shtrenjte .Ne tirane tani kane vene dhe tachimetrat dhe eshte ok , PAGUAN DHE TVSH me kete rast se me pare spaguaje gje tvsh.
    Nese ste pelqen dhe taksia aty e ke urbanin 20 lek i bie tiranes rreth e perqark per 3 ore ahahahah
    Bėji nder qenit, qė ai tė kafshojė kėmbėn

  16. #56
    i/e regjistruar Maska e che_guevara86
    Anėtarėsuar
    21-02-2006
    Vendndodhja
    verdalle anej ktej
    Postime
    641
    Orikumi tek siti yt skishte asnje cmim .
    Dhe nje gje doja te dija une ore mire qe ju keni kompanite e makinave me qera po se keni menduar qe duhet te keni shume pika ne qytetet kryesore se nese jeni te gjithe ne Tirane as e con neper mend qe te shkosh ne tirane duke ditur qe nje X preson vjen nga Greqia dhe jeton ne gjirokaster , I BIE SHUME RRUGE E GJATE .

    Biznes te mbare , sitet e te dyve qe ofroni kete sherbim jane kot fare dhe sjapin asnje informacion , po deshet merreni si sugjerim nuk do ishte me mire disa foto te makines origjinale si nga brenda dhe jashte sesa foto te modeleve qe ofroni keshtu dhe klienti e di gjendjen e makines qe do dhe cmimin qe do paguaj
    Bėji nder qenit, qė ai tė kafshojė kėmbėn

  17. #57
    Jo reklama ne FSH. Maska e besmet123
    Anėtarėsuar
    20-05-2007
    Vendndodhja
    VLORE
    Postime
    52
    Citim Postuar mė parė nga Erion220 Lexo Postimin
    Shume reale i paskeni keto fotot. Me thuaj kjo dacia qe keni vu ne faqe te pare ketu ka dale ne treg apo eshte koncept? Se as ke faqja e dacias nuk e gjen. Edhe flisni per te drejtat e klienteve per te pa mallin qe blejne!




    Edhe pamja nga zyra juaj qeka interesante. Ju keni zyre makinash me qera, apo jeni pike shumice per pije alkolike? Se e paskeni mbush fasaden e dyqanit me kuti me Korona dhe Heiniken. Apo si te gjithe te tjeret, shumice dhe pakice budallalleqesh si dhe makina me qera nder te tjera.

    SA PER DACIAN UN E KAM VEN SE SHPEJTI PERSE NUK KE VEN FOTON E DACIAS KU THOT SE SHPEJTI POR KE VEN KETE QE NUK I KAM VEN SHKRIM PER ARSYE SE NUK PO HAPESH NE RREGULL,,KURSE PER PIET AJO ESHTE NJE PROBLEM TJETER SIC SHET DHE TI GJERA TE TJERA

  18. #58
    PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
    Anėtarėsuar
    07-06-2002
    Vendndodhja
    Chelsea
    Postime
    1,688
    Plako c`ke me Noshin ti dhe me Besmetin?..
    Ne ta leverdis te marresh nje makine me qera shko merre ne sta leverdis ik gris bycen me atobuz. Noshi dhe Besmeti e kan pyetur veten para se e kan hapur nje biznez te tille keshtuqe cdo biznez i ri ka veshtiresite e veta.

    Une pershembull kam marr nje Passat nga ata Cunat e Vlores.
    Personi erdhi e solli makinen nga Vlora ne Durres berem procedurat dhe ngelem te kenaqur. Zyra ne Vlore gjithashtu ishte zyre OK pavarsisht se ishte ne fillimet e saja. Per mua si klient me duhesh makina e mora dhe kur e dorezova dhe ai djali ngeli i kenaqur si ja kisha mbajtur makinen.


    Citim Postuar mė parė nga che_guevara86 Lexo Postimin
    Ore ti ke te drejte se nje qe ska para te marri nje makine me qera shkon me fugon ose autobus . PO vetem ske kuptur nje gje qe ky noshi.al eshte nje binznes dhe nes do te jete edhe me konkurues sesa eshte duhet te gjej nje TARGET ( te perqendrohet ne nje shtrese popullsie ) ku me nje oferte te mire si ne cilesi dhe korrektesi sherbimi te bej te mundur te vazhdoje biznesi .
    Nese ky pret nje apo dy veta qe kthehen nga nga emigracioni dhe marrin nje makine me qera zere sikur ka falimentuar .
    Le te themi si perfundim pasi gjithe atyre postimeve : Shqiperia eshte nje treg i "virgjer" dhe duke qene i tille ka shume probleme duke filluar nga te ardhurat per fryme qe jane shume te ulta dhe duke vazhduar qe ne shqiperi nuk eshte bere "edukate" te marresh makina me qera duke qene sherbimet ne pergjithesi ne shqiperi sjane aspak korrekte .

    UNE TE UROJ BIZNES TE MBARE NOSHI.AL .
    Nese kam thene ndonje gje gabim me korigjo .
    Jam JETUS jo TREGUS!.

  19. #59
    Jo reklama ne FSH. Maska e besmet123
    Anėtarėsuar
    20-05-2007
    Vendndodhja
    VLORE
    Postime
    52
    Citim Postuar mė parė nga Erion220 Lexo Postimin
    Shume reale i paskeni keto fotot. Me thuaj kjo dacia qe keni vu ne faqe te pare ketu ka dale ne treg apo eshte koncept? Se as ke faqja e dacias nuk e gjen. Edhe flisni per te drejtat e klienteve per te pa mallin qe blejne!




    Edhe pamja nga zyra juaj qeka interesante. Ju keni zyre makinash me qera, apo jeni pike shumice per pije alkolike? Se e paskeni mbush fasaden e dyqanit me kuti me Korona dhe Heiniken. Apo si te gjithe te tjeret, shumice dhe pakice budallalleqesh si dhe makina me qera nder te tjera.

    www.makina-me-qera.com ATE FOTO QE TI KE NXIER ESHTE NE FAQE TE PAR DHE NUK KA ASJE LIDHJE ME MAKINAT QE UN KAM AKTUALISHT ATO JAN MAKINA QE DO TI SJELL SA TE DALIN NE QARKULLIM,SEPSE UN TEK RUBRIKA MAKINAT DHE CMIMET KAM NXIER MAKINAT ORGJINALE QE KAM DHE CMIMET ORGJINALE, WWW.ALBANIARENTACAR.INFO JU URON PUN TE MBAR
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga besmet123 : 27-04-2009 mė 11:56

  20. #60
    Jo reklama ne FSH. Maska e besmet123
    Anėtarėsuar
    20-05-2007
    Vendndodhja
    VLORE
    Postime
    52
    Citim Postuar mė parė nga che_guevara86 Lexo Postimin
    Orikumi tek siti yt skishte asnje cmim .
    Dhe nje gje doja te dija une ore mire qe ju keni kompanite e makinave me qera po se keni menduar qe duhet te keni shume pika ne qytetet kryesore se nese jeni te gjithe ne Tirane as e con neper mend qe te shkosh ne tirane duke ditur qe nje X preson vjen nga Greqia dhe jeton ne gjirokaster , I BIE SHUME RRUGE E GJATE .

    Biznes te mbare , sitet e te dyve qe ofroni kete sherbim jane kot fare dhe sjapin asnje informacion , po deshet merreni si sugjerim nuk do ishte me mire disa foto te makines origjinale si nga brenda dhe jashte sesa foto te modeleve qe ofroni keshtu dhe klienti e di gjendjen e makines qe do dhe cmimin qe do paguaj
    ME VJEN KEQ SI NUK I PASKENI PARE CMIMET TEK FAQIA IME, WWW.ORIKUM.NET SHIKO NE KRAHUN E MAJT TE FAQES TEK RUBRIKA,,,,MAKINAT DHE CMIMET,,,ATY KENI DHE FOTOT DHE CMIMET PER MAKIN DERI NE NJE MUAJ,,,PLUS QE UN NUK JAM NE TIRAN UN JAM NE FIER DHE NE VLORE,,DHE NE JEMI E VETMJA KOMPANI QE UA SJELLIM MAKINN ATJE KU KLIENTI E DO,,DHE MUND TA LERI KU TE DOJ SE VIM E MARIM NE,,www.makina-me-qera.com JU UROJM GJITH TE MIRAT DHE MOS NGURONI TE NA SHKRUANI

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Adem Jashari - Hero i Kosovės
    Nga JONI 1 nė forumin Elita kombėtare
    Pėrgjigje: 296
    Postimi i Fundit: 05-03-2023, 21:58
  2. Kėshtu foli Tahir Zemaj
    Nga Nice_Boy nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 123
    Postimi i Fundit: 01-01-2014, 18:52
  3. Misioni Amerikan Nė Shqipėri (1946)
    Nga DriniM nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 8
    Postimi i Fundit: 30-07-2010, 21:39
  4. Guerilasit e LANC
    Nga Tannhauser nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 28
    Postimi i Fundit: 21-04-2007, 14:12
  5. Debat mes anti liberalėve dhe liberalėve
    Nga liridashes nė forumin Ēėshtja kombėtare
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 22-03-2005, 19:26

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •