Close
Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 96
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e NOSHI Rent
  Anėtarėsuar
  03-02-2009
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Makina me Qera ne Shqiperi..

  NOSHI Rent A Car, kompania me e re e Makinave me Qera ne tregun Shqipetar. Makina me transmision automatik dhe manual. E gjithe flota e paisur me A/C, CD/MP3 Player, Airbag & ABS, Sedilje te Pasme qe Perkulen, etj.

  Te perfshire ne cmimin e qerase jane:
  1. Siguracioni Baze TPL
  2. Siguracioni Kasko
  3. Siguracioni Ndaj Vjedhjes
  4. Servisi dhe Garancia e Automjetit
  5. Zevendesimi i Automjetit ne Rast Defekti
  6. Kilometra Pa Limit

  Flota jone perbehet nga:
  Klasi SubCompact - Chevrolet Spark, Hyundai Atos
  Klasi Compact - Opel Corsa, Chevrolet Aveo
  Klasi Midsize - Chevrolet Kalos, Opel Astra
  Klasi Fullsize - Chevrolet Evanda
  Klasi Premium - Opel Vectra, Chevrolet Epica
  Klasi Sportiv - Astra Coupe, Opel Tigra, Corsa GTC
  Klasi Minivan - Opel Zafira
  Klasi SUV 4x4 - Chevrolet Captiva, Opel Antara
  + Modele te reja qe shtohen cdo jave...

  QERATE TONA FILLOJNE NGA - 19 EURO / DITA!!

  NOSHI Rent A Car, Pse Te Paguani Me Shume?!?


  Per rezervime apo informacion na kontaktoni tek:

  +355.4.2.400.300
  +355.69.20.37.824
  reservations@noshi.al
  http://www.noshi.al
  FB: NOSHI Rent A Car


 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  22-11-2008
  Vendndodhja
  do i Q! r0pt3 albaguard robokopi, se eshte ()!thm0tr3 njeri o rracQ!m smer vesh ti o plera shqipris.
  Mosha
  35
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  QERATE TONA FILLOJNE NGA - 19 EURO / DITA!!
  po shum shtrrenjt.


  nje 8 orarsh pune ne shqiperi eshte a seshte 10 euro.


  i bie 19 euro dita me qera per nji muaji i bie 570 euro !! {shum perpara jemi ne shqiptaret se kisha dit }


  mir qe kemi kamet akoma .


  PS: ajde se po tleji mazden rexi 8 , ne dit 10 euro me jep qera sdua ma shum

  shnet, dhe suksese ne biznesin tat lale.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga A-Zemer : 03-02-2009 mė 11:20

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e NOSHI Rent
  Anėtarėsuar
  03-02-2009
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga A-Zemer Lexo Postimin
  po shum shtrrenjt.


  nje 8 orarsh pune ne shqiperi eshte a seshte 10 euro.


  i bie 19 euro dita me qera per nji muaji i bie 570 euro !! {shum perpara jemi ne shqiptaret se kisha dit }


  mir qe kemi kamet akoma .


  PS: ajde se po tleji mazden rexi 8 , ne dit 10 euro me jep qera sdua ma shum

  shnet, dhe suksese ne biznesin tat lale.


  Faleminderit per komentin dhe urimin. Fakti eshte qe ne jemi me te liret ne cmime ne tregun Shqiptar. Provo AVIS, EUROPCAR, SIXT, Auto Rent Albania, Tirana Car Rentals, Albanian Limo, e gjithe te tjeret ne Shqiperi... makina me e lire do jete minimumi 40+ Euro dita...

  PS: Po e pate Mazden 2005 apo me te re, ta marrim ne vend...hehehe

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  22-11-2008
  Vendndodhja
  do i Q! r0pt3 albaguard robokopi, se eshte ()!thm0tr3 njeri o rracQ!m smer vesh ti o plera shqipris.
  Mosha
  35
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  te ect puna vlla , e di ti qe se ke dhe aq keq

  per 1 muaji 570 eu, per makinen me qera, biznes i bukur.

  them se pun qe ja vleka dhe pa rreziku burgun


  shnet gjith te mirat .

 5. #5
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Kur isha une ne vere ne Shqiperi mora nje Volswagen Passat te 2006-es me qera se me bllokuan Range Roverin ne port. 60 Euro dita per 15 dite. I larte si cmim ne krahasim me vendet e tjera te Europes por makinen me qera e merr nje njeri qe i duhet.

  Nje pyetje per ty Noshi.
  Nese makina peson gerrvishtje aksidentale ose ose nje femiij (sic jane femijet ne shqiperi) duke luajtur ja fut me top futbolli pasqyres kush e paguan demin, apo keto deme jan te paguara nga siguracioni. Nuk e di se si operoni ju prandaj pyes.

  Ju uroj suksese.
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 6. #6
  Besimtar Katolik Maska e altint71
  Anėtarėsuar
  27-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  49
  Postime
  943
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 8 postime
  O Loti po ta ka ven te dyten e ke :Asikuracioni KASKO pergjigjet dhe per incidentet qe ben vet shoferi(edhe ate rastin qe thua ti mund ta fusesh aty).

  Pastaj doja te shtoja kur e mer nje muaj e me teper ketu ne iatali ta ulin pak cmimin ,besoj se dhe atje duhet te jete dicka e tille!

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga Pyes_Lotin Lexo Postimin

  Nje pyetje per ty Noshi.
  Nese makina peson gerrvishtje aksidentale ose ose nje femiij (sic jane femijet ne shqiperi) duke luajtur ja fut me top futbolli pasqyres kush e paguan demin, apo keto deme jan te paguara nga siguracioni. Nuk e di se si operoni ju prandaj pyes.

  Ju uroj suksese.
  mu me shkoi mendja me lan ne rrug a ma vjedh dikush ? ...
  vertet shtrejt 19 euro dita plus benzina ! se di per me shku diku a asht me mir me u ende me taxi ...
  natyrisht per persona qe merren me pune tjera nuk asht hiq shtrejt.
  po per popull a ka ndoj fiesta apo corsa ?
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 8. #8
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Eshte pak shtrenjt Dori.. se makinat i marin njerez si puna ime qe bejne 400 kilometra ne dite dhe e marrin makinen zvarr me xhirime nga golemi deri ne ne kthesen e rrogozhines... qe kur ja kthen te zotit.. freksionin makina e ka cop cop
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  e vertet ka edhe ski shofer e di fort mirź....
  une kur isha ne ishullin Tenerif,Grand Canari dhe ishullin Majorca mora makina te vogla sa me vizitu krejt ishullin. i kishin vu ne dispozicion te hoteli makinat per turist, grupi nshkonte me vizitu me autobus ne dy veta deshtem me makin se ndaleshim ku donim per tjera vizita.
  e kam marr crosa ishin shum ekonomike dhe mjaft te shpejta se me vizitu nuk te duhet turbo !
  flm per keto te dhena loti.
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 10. #10
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Anėtarėsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  vjet pagujta 180 euro per 2 dit kshu qe me duket cmimi i ulet mua ky..
  mos luj se sta quj

 11. #11
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga Dorontina Lexo Postimin
  e vertet ka edhe ski shofer e di fort mirź....
  une kur isha ne ishullin Tenerif,Grand Canari dhe ishullin Majorca mora makina te vogla sa me vizitu krejt ishullin. i kishin vu ne dispozicion te hoteli makinat per turist, grupi nshkonte me vizitu me autobus ne dy veta deshtem me makin se ndaleshim ku donim per tjera vizita.
  e kam marr crosa ishin shum ekonomike dhe mjaft te shpejta se me vizitu nuk te duhet turbo !
  flm per keto te dhena loti.
  Kot per kuriozitet. Sa ke paguar dita per Corsen?
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 12. #12
  ToRoNtO_GuY Maska e YoUGoTNoGaMe
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Vendndodhja
  EaRtH..,On TeMpOrArY ViSa.....Ne ToKe..,Me ViZE Te PeRkOhShMe
  Postime
  81
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Per mendimin tim ,c'mim i arsyeshem qeka.

  KLM
  WoRlD WiDe AlBaNiAn PrIdE
  §e©u®it„ §©ript ²°°9

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e NOSHI Rent
  Anėtarėsuar
  03-02-2009
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Pyes_Lotin Lexo Postimin

  Nje pyetje per ty Noshi.
  Nese makina peson gerrvishtje aksidentale ose ose nje femiij (sic jane femijet ne shqiperi) duke luajtur ja fut me top futbolli pasqyres kush e paguan demin, apo keto deme jan te paguara nga siguracioni. Nuk e di se si operoni ju prandaj pyes.

  Ju uroj suksese.
  Faleminderit per pyetjet dhe urimet! Per sa i perket siguracioneve te automjeteve me qera ato funksionojne si me poshte:

  Ne rast aksidenti, juve duhet te merrni patjeter raport policie. Nese ne baze te raportit, FAJI nuk eshte i juaji, ju NUK paguani asgje.
  Nese ne baze te raportit, FAJI eshte juaji, juve paguani 20% te demit te automjetit tone, pala tjeter rimbursohet nga siguracioni tyre.
  Keto rregulla jane nga kompanite e sigurimeve te automjeteve ne Shqiperi per te gjithe kompanite e makinave me qera.

  Siguracioni gjithashtu nuk perfshin Pasqyrat, Gomat, Disqet, Tasat, Demtimet brenda Kabines dhe Tapicerise, Demtimet e Sotokartit (undercarriage), Humbje te Celesave, etj.
  Per informacione me te detajuar na kontaktoni tek www.noshi.al

  Gjithe te mirat dhe faleminderit!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga NOSHI Rent : 09-02-2009 mė 10:53

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e NOSHI Rent
  Anėtarėsuar
  03-02-2009
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Pyes_Lotin Lexo Postimin
  Eshte pak shtrenjt Dori.. se makinat i marin njerez si puna ime qe bejne 400 kilometra ne dite dhe e marrin makinen zvarr me xhirime nga golemi deri ne ne kthesen e rrogozhines... qe kur ja kthen te zotit.. freksionin makina e ka cop cop
  Hehehehe...... edhe Freksioni nuk mbulohet nga siguracioni. Ne i japim pak para dhe mbrapa ne parking ne momentin kur makina kthehet

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e NOSHI Rent
  Anėtarėsuar
  03-02-2009
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga YoUGoTNoGaMe Lexo Postimin
  Per mendimin tim ,c'mim i arsyeshem qeka.

  KLM
  Shume faleminderit per rekomandimin dhe urimin!

  Ne Shqiperi (kryesisht ne Tirane) ka mbi 15 kompani te ndryshme qe japin makina me qera. E vetmja menyre konkurimi eshte ne cmim, prandaj ne fillojme tek 19 euro..

  Gjithashtu, nese beheni shoke dhe fansat tane ne Facebook merrni edhe 10% skonto mbi te gjitha uljet dhe ofertat e tjera!!!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga NOSHI Rent : 09-02-2009 mė 10:52

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e NOSHI Rent
  Anėtarėsuar
  03-02-2009
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Dorontina Lexo Postimin
  mu me shkoi mendja me lan ne rrug a ma vjedh dikush ? ...
  Ne rast vjedhje te automjetit juve duhet te marrni rraport nga policia, dhe te dorezoni celesat ne zyren tone. Nese ne baze te investigimit juve nuk jeni fajtor apo bashkepunetor, juve NUK paguani asgje.

  Kurse, ne rast defekti, ne kemi sherbim Asistence te Klientit 24 Ore, mjafton nje telefonate dhe ne ju sjelim nje automjet tjeter kudo ne Shqiperi brenda 7 oresh maksimumi!

  Faleminderit!!

 17. #17
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Nosh,
  Nga eksperienca ime te sygjeroj qe ti besh foto makinave qe ti leshon me qera. Te interesuarit duhet qe ta kene idene se cfare makine do te marin me qera.

  Nje pyetje per ju.
  Makinat jan te stampuara me logo te firmes?
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e NOSHI Rent
  Anėtarėsuar
  03-02-2009
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Pyes_Lotin Lexo Postimin
  Nosh,
  Nga eksperienca ime te sygjeroj qe ti besh foto makinave qe ti leshon me qera. Te interesuarit duhet qe ta kene idene se cfare makine do te marin me qera.

  Nje pyetje per ju.
  Makinat jan te stampuara me logo te firmes?
  Faleminderit per sugjerimin! E kuptojme shume mire nga lind pyetja juaj. Disa nga punonjesit tane rezervuan nje VW Polo para disa muajsh (para se te hapeshim) tek nje kompani te Libri Universitar dhe keta te fundit u thane qe ishte model i ri i 2005, por kur e moren me qera ishte model i 2000 (qe duket pak a shume si Golf 3) me 200 e ca mije kilometra..

  Makinat qe japim me qera jane te njejta me ato te vendosura ne faqen tone www.noshi.al. Te vetmit ndryshime jane ngjyrat, lloji i transmisionit, dhe karburanti. Per te njejtin tip makine ne kemi ngjyra te ndryshme, transmision automatik dhe manual, si dhe motorr benzine dhe nafte. Por forma dhe pamja e jashtme jane njelloj.

  Gjithashtu, makinat tona nuk kane asnje lloj stampe apo logo te firmes tone. Kur klientet tane i marrin me qera, ne duam qe ata te ndjehen si ne automjetin e tyre.

  Faleminderit edhe njehere, dhe gjithe te mirat!
  NOSHI Rent A Car | +355 69 4022000 | info(at)noshi.al | noshi.al | Facebook: NOSHI Rent A Car

 19. #19
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  22-11-2008
  Vendndodhja
  do i Q! r0pt3 albaguard robokopi, se eshte ()!thm0tr3 njeri o rracQ!m smer vesh ti o plera shqipris.
  Mosha
  35
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  skam gja kundrra me hapsin e temes, atit i lumte .


  por doja te shtoja dicka "tvogel"


  ngjova ketu qe eshte cmim i arsyeshem 570 euro per 1 muaji !!!


  i arsyeshem cmimi that?  po sma merr menja se mereni me droge ketu se na dolet te gjith djem e goca beu ne kte tem


  i bie tmaresh makinen me qera ne shqipri dhe per gjanat e tjera do hash e do vishesh tek komshiu.  kaq kisha gjith tmirat.


  PS: me ate cmim spajtohem kurr une
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga A-Zemer : 10-02-2009 mė 12:48

 20. #20
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Shoku, sic u permen me larte. Makinen e merr nje njeri qe e ka lekun ose dhe po se pati dhe i duhet makina prap e merr se ka nje hall nje pune. Makinat me qera nuk jan per ato qe marin 10 mijlek ne dite...

  ..mos mendo qe te gjithe ato qe marrim makina me qera ne Shqiperi merrem me miell ose jan cuna/goca beu ... ka dhe nga ato qe punojn shoku.
  Jam JETUS jo TREGUS!.

Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Adem Jashari - Hero i Kosovės
  Nga JONI 1 nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 294
  Postimi i Fundit: 14-12-2016, 07:54
 2. Kėshtu foli Tahir Zemaj
  Nga Nice_Boy nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 123
  Postimi i Fundit: 01-01-2014, 17:52
 3. Misioni Amerikan Nė Shqipėri (1946)
  Nga DriniM nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-07-2010, 21:39
 4. Guerilasit e LANC
  Nga Tannhauser nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 21-04-2007, 14:12
 5. Debat mes anti liberalėve dhe liberalėve
  Nga liridashes nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-03-2005, 18:26

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •