Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 96
 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-10-2006
  Postime
  246
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Pyes_Lotin Lexo Postimin
  Kur isha une ne vere ne Shqiperi mora nje Volswagen Passat te 2006-es me qera se me bllokuan Range Roverin ne port. 60 Euro dita per 15 dite. I larte si cmim ne krahasim me vendet e tjera te Europes por makinen me qera e merr nje njeri qe i duhet.

  Nje pyetje per ty Noshi.
  Nese makina peson gerrvishtje aksidentale ose ose nje femiij (sic jane femijet ne shqiperi) duke luajtur ja fut me top futbolli pasqyres kush e paguan demin, apo keto deme jan te paguara nga siguracioni. Nuk e di se si operoni ju prandaj pyes.

  Ju uroj suksese.
  Tere kjo histori ishte me tregu qe ke Range Rover e se rru per lek apo jo?

 2. #42
  *Antar i Rrespektuar* Maska e Albi
  Anėtarėsuar
  18-05-2005
  Vendndodhja
  MiLaNo
  Mosha
  41
  Postime
  592
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Noshi me mire do ishte ta ulje edhe pak cmimin ti pershtatesh krizes qe po kalojme
  Duaje ate qe ke dhe jo ate qe do kesh


  Albi

 3. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-03-2009
  Vendndodhja
  Montreal
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Albi Lexo Postimin
  Noshi me mire do ishte ta ulje edhe pak cmimin ti pershtatesh krizes qe po kalojme
  A mos e do edhe falas o lal? Ti dashke p..., hajde se hahet. E dashke te rrujtme, edhe kjo mo hahet. Po ti e dashke edhe te virgjer mer bab...

  Une kam pyet vete tek Sixt se edhe keto sapo nxorren ne celesin e 2009 qe kane volswagena Gol me 20 euro dhe me thane qe ne fakt i kane me nga 48 euro dita gjate veres, per qera 1 javore. Me thane qe po e desha per minimumi 3 muajt e veres e ulin ke 20 euroshi. Une per i jave do vij, ca me duhet makina per 3 muaj ere? Lene mo ato te Avisit qe nuk preken se ta kpusin me nga 70-80 euro per i corsa.

 4. #44
  Jo reklama ne FSH. Maska e besmet123
  Anėtarėsuar
  20-05-2007
  Vendndodhja
  VLORE
  Postime
  52
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mire Shum Shum

 5. #45
  Jo reklama ne FSH. Maska e besmet123
  Anėtarėsuar
  20-05-2007
  Vendndodhja
  VLORE
  Postime
  52
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nuk E Kuptojkush I Heq Keto Shkrimet E Mia,te Pakten Me Thoni Ku Eshte Arsyeja Ne Rast Se Kam Ber Ndonje Gabim Ta Korigjoj,po Te Hiqen Shkrimet Pa Asnje Arsye Un Nuk E Kuptoj,,,pres Pergjigje,,,ju Faleminderit

 6. #46
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-04-2009
  Vendndodhja
  North Dakota
  Postime
  45
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga besmet123 Lexo Postimin
  Nuk E Kuptojkush I Heq Keto Shkrimet E Mia,te Pakten Me Thoni Ku Eshte Arsyeja Ne Rast Se Kam Ber Ndonje Gabim Ta Korigjoj,po Te Hiqen Shkrimet Pa Asnje Arsye Un Nuk E Kuptoj,,,pres Pergjigje,,,ju Faleminderit
  sepse ti je konkurent ne treg hahahah pa m'thuj how much e rent nje makin a day ti

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e NOSHI Rent
  Anėtarėsuar
  03-02-2009
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga oktapodhi1 Lexo Postimin
  sepse ti je konkurent ne treg hahahah
  Postimet nuk i kemi fshire ne.
  Sic e shihni ne jemi anetare te rinj dhe nuk kemi te drejta administratori.
  Gjithashtu edhe pse jemi konkurente ne mirepresim cdo lloj pyetje dhe sugjerim nga te gjithe.

  Ju lutemi te pyesni administratoret e Forumit Shqipetar per kete.

  Gjithe te mirat!
  NOSHI Rent A Car | +355 69 4022000 | info(at)noshi.al | noshi.al | Facebook: NOSHI Rent A Car

 8. #48
  Jo reklama ne FSH. Maska e besmet123
  Anėtarėsuar
  20-05-2007
  Vendndodhja
  VLORE
  Postime
  52
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  NUK E DI POR PO SHOF QE MESAZHET E MIJA FSHIEN NUK E KUPTOJ PERSE??? ATEHER PERDERISA NE JEMI NE TE NJEJTEN FUSH KLIENTI TE KET MUNDESIN TE ZGJEDHI,,JU UROJ PUN TE MBAR www.makina-me-qera.com

 9. #49
  Jo reklama ne FSH. Maska e besmet123
  Anėtarėsuar
  20-05-2007
  Vendndodhja
  VLORE
  Postime
  52
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  WWW.MAKINA-ME-QERA.COM KETU SHIKONI CMIMET E VERTETA,KETU DO SHIKONI DIFERENCEN QE KA BOTA OSE QE KA KOMPANIA JON NGA TE TJERET, WWW.ORIKUM.NET WWW.ALBANIARENTACAR.INFO

 10. #50
  Jo reklama ne FSH. Maska e besmet123
  Anėtarėsuar
  20-05-2007
  Vendndodhja
  VLORE
  Postime
  52
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Pyes_Lotin Lexo Postimin
  Nosh,
  Nga eksperienca ime te sygjeroj qe ti besh foto makinave qe ti leshon me qera. Te interesuarit duhet qe ta kene idene se cfare makine do te marin me qera.

  Nje pyetje per ju.
  Makinat jan te stampuara me logo te firmes?
  www.orikum.net KETU I KENI DHE FOTOT E MAKINAVE DHE CMIMET,UN MENDOJ QE KLIENTI KA TE DREJT TE JET I MIRE INFORMUAR PER MALLIN QE MER DHE LEKET QE DO PAGUAJ,DHE TE KET MUNDESIN TE ZGJEDHI, www.orikum.info

 11. #51
  i/e larguar Maska e Homza
  Anėtarėsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,135
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga NOSHI Rent Lexo Postimin
  NOSHI Rent A Car, kompania me e re e Makinave me Qera ne tregun Shqipetar. Makina me transmision automatik dhe manual. E gjithe flota e paisur me A/C, CD/MP3 Player, Airbag & ABS, Sedilje te Pasme qe Perkulen, etj.

  Te perfshire ne cmimin e qerase jane:
  1. Siguracioni Baze TPL
  2. Siguracioni Kasko
  3. Siguracioni Ndaj Vjedhjes
  4. Servisi dhe Garancia e Automjetit
  5. Zevendesimi i Automjetit ne Rast Defekti
  6. Kilometra Pa Limit

  Flota jone perbehet nga:
  Klasi SubCompact - Chevrolet Spark, Hyundai Atos
  Klasi Compact - Opel Corsa, Chevrolet Aveo
  Klasi Midsize - Chevrolet Kalos, Opel Astra
  Klasi Fullsize - Chevrolet Evanda
  Klasi Premium - Opel Vectra, Chevrolet Epica
  Klasi Sportiv - Astra Coupe, Opel Tigra, Corsa GTC
  Klasi Minivan - Opel Zafira
  Klasi SUV 4x4 - Chevrolet Captiva, Opel Antara
  + Modele te reja qe shtohen cdo jave...

  QERATE TONA FILLOJNE NGA - 19 EURO / DITA!!

  NOSHI Rent A Car, Pse Te Paguani Me Shume?!?


  Per rezervime apo informacion na kontaktoni tek:

  +355.4.2.400.300
  +355.69.20.37.824
  reservations@noshi.al
  http://www.noshi.al
  FB: NOSHI Rent A Car  19 euro dita, po i bie gati 600 euro muaji....shum e shtrenjte..


  mbase keni fol me bashkine e tiranes qe makinat tuaja te ecin ne kto rruget e ambulances apo qe kur te dalin makinat tuaja ne qarkullim tjerat ti ndaloje policia rrugore...


  une nga anglia vi ama me kto cmime am i detyrum ta marr Golfin tim.

 12. #52
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  Homze dy dit me ardh dhe dy me u kthy i bi 4 dit me i heq ka leja ,plus lodhja.

  19 o fale fare nqs o e vertete.

 13. #53
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-03-2009
  Vendndodhja
  Montreal
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga besmet123 Lexo Postimin
  www.orikum.net KETU I KENI DHE FOTOT E MAKINAVE DHE CMIMET,UN MENDOJ QE KLIENTI KA TE DREJT TE JET I MIRE INFORMUAR PER MALLIN QE MER DHE LEKET QE DO PAGUAJ,DHE TE KET MUNDESIN TE ZGJEDHI, www.orikum.info
  Shume reale i paskeni keto fotot. Me thuaj kjo dacia qe keni vu ne faqe te pare ketu ka dale ne treg apo eshte koncept? Se as ke faqja e dacias nuk e gjen. Edhe flisni per te drejtat e klienteve per te pa mallin qe blejne!
  Edhe pamja nga zyra juaj qeka interesante. Ju keni zyre makinash me qera, apo jeni pike shumice per pije alkolike? Se e paskeni mbush fasaden e dyqanit me kuti me Korona dhe Heiniken. Apo si te gjithe te tjeret, shumice dhe pakice budallalleqesh si dhe makina me qera nder te tjera.


 14. #54
  i/e regjistruar Maska e che_guevara86
  Anėtarėsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  verdalle anej ktej
  Postime
  641
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Pyes_Lotin Lexo Postimin
  Shoku,

  Une nuk e di per emigrantet e tjer grupo. Une e mora Passatin me 60 euro dita sepse ashtu me doli puna me duhesh. Besoj se c`do emigranti qe do i "duhesh" mjeti levizjes do bente te njejten gje. Po ta rithkesoj dhe njeher makinen e merr nje njeri qe ja mban xhepi shoku dhe jo ai qe punon per buken e gojes. Dakord jam une me ty qe jan shtrenjt si cmime.
  Ore ti ke te drejte se nje qe ska para te marri nje makine me qera shkon me fugon ose autobus . PO vetem ske kuptur nje gje qe ky noshi.al eshte nje binznes dhe nes do te jete edhe me konkurues sesa eshte duhet te gjej nje TARGET ( te perqendrohet ne nje shtrese popullsie ) ku me nje oferte te mire si ne cilesi dhe korrektesi sherbimi te bej te mundur te vazhdoje biznesi .
  Nese ky pret nje apo dy veta qe kthehen nga nga emigracioni dhe marrin nje makine me qera zere sikur ka falimentuar .
  Le te themi si perfundim pasi gjithe atyre postimeve : Shqiperia eshte nje treg i "virgjer" dhe duke qene i tille ka shume probleme duke filluar nga te ardhurat per fryme qe jane shume te ulta dhe duke vazhduar qe ne shqiperi nuk eshte bere "edukate" te marresh makina me qera duke qene sherbimet ne pergjithesi ne shqiperi sjane aspak korrekte .

  UNE TE UROJ BIZNES TE MBARE NOSHI.AL .
  Nese kam thene ndonje gje gabim me korigjo .
  Bėji nder qenit, qė ai tė kafshojė kėmbėn

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e che_guevara86
  Anėtarėsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  verdalle anej ktej
  Postime
  641
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Ilira2 Lexo Postimin
  po pink mire e ke..po vetem brenda qytetit ama se te shkosh nga nje qytet ne tjetrin duhet te paguash qimet e kokes..ata atje, jane cmendur- nuk e kane idene e cmimeve, ja veshin si tju teket dhe e bejne bashkarisht duke mos lejuar konkurence cmimesh fare.
  Kush te tha ty qe ja veshin kot cmimeve aman se skeni me cfare te merreni dhe ja fusni ndonjheher , po i shoh une cmimet ne Itali te TAXIVE pale te shkosh ne angli me kane thene jane edhe me shtrenjte .Ne tirane tani kane vene dhe tachimetrat dhe eshte ok , PAGUAN DHE TVSH me kete rast se me pare spaguaje gje tvsh.
  Nese ste pelqen dhe taksia aty e ke urbanin 20 lek i bie tiranes rreth e perqark per 3 ore ahahahah
  Bėji nder qenit, qė ai tė kafshojė kėmbėn

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e che_guevara86
  Anėtarėsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  verdalle anej ktej
  Postime
  641
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Orikumi tek siti yt skishte asnje cmim .
  Dhe nje gje doja te dija une ore mire qe ju keni kompanite e makinave me qera po se keni menduar qe duhet te keni shume pika ne qytetet kryesore se nese jeni te gjithe ne Tirane as e con neper mend qe te shkosh ne tirane duke ditur qe nje X preson vjen nga Greqia dhe jeton ne gjirokaster , I BIE SHUME RRUGE E GJATE .

  Biznes te mbare , sitet e te dyve qe ofroni kete sherbim jane kot fare dhe sjapin asnje informacion , po deshet merreni si sugjerim nuk do ishte me mire disa foto te makines origjinale si nga brenda dhe jashte sesa foto te modeleve qe ofroni keshtu dhe klienti e di gjendjen e makines qe do dhe cmimin qe do paguaj
  Bėji nder qenit, qė ai tė kafshojė kėmbėn

 17. #57
  Jo reklama ne FSH. Maska e besmet123
  Anėtarėsuar
  20-05-2007
  Vendndodhja
  VLORE
  Postime
  52
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Erion220 Lexo Postimin
  Shume reale i paskeni keto fotot. Me thuaj kjo dacia qe keni vu ne faqe te pare ketu ka dale ne treg apo eshte koncept? Se as ke faqja e dacias nuk e gjen. Edhe flisni per te drejtat e klienteve per te pa mallin qe blejne!
  Edhe pamja nga zyra juaj qeka interesante. Ju keni zyre makinash me qera, apo jeni pike shumice per pije alkolike? Se e paskeni mbush fasaden e dyqanit me kuti me Korona dhe Heiniken. Apo si te gjithe te tjeret, shumice dhe pakice budallalleqesh si dhe makina me qera nder te tjera.

  SA PER DACIAN UN E KAM VEN SE SHPEJTI PERSE NUK KE VEN FOTON E DACIAS KU THOT SE SHPEJTI POR KE VEN KETE QE NUK I KAM VEN SHKRIM PER ARSYE SE NUK PO HAPESH NE RREGULL,,KURSE PER PIET AJO ESHTE NJE PROBLEM TJETER SIC SHET DHE TI GJERA TE TJERA

 18. #58
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Plako c`ke me Noshin ti dhe me Besmetin?..
  Ne ta leverdis te marresh nje makine me qera shko merre ne sta leverdis ik gris bycen me atobuz. Noshi dhe Besmeti e kan pyetur veten para se e kan hapur nje biznez te tille keshtuqe cdo biznez i ri ka veshtiresite e veta.

  Une pershembull kam marr nje Passat nga ata Cunat e Vlores.
  Personi erdhi e solli makinen nga Vlora ne Durres berem procedurat dhe ngelem te kenaqur. Zyra ne Vlore gjithashtu ishte zyre OK pavarsisht se ishte ne fillimet e saja. Per mua si klient me duhesh makina e mora dhe kur e dorezova dhe ai djali ngeli i kenaqur si ja kisha mbajtur makinen.


  Citim Postuar mė parė nga che_guevara86 Lexo Postimin
  Ore ti ke te drejte se nje qe ska para te marri nje makine me qera shkon me fugon ose autobus . PO vetem ske kuptur nje gje qe ky noshi.al eshte nje binznes dhe nes do te jete edhe me konkurues sesa eshte duhet te gjej nje TARGET ( te perqendrohet ne nje shtrese popullsie ) ku me nje oferte te mire si ne cilesi dhe korrektesi sherbimi te bej te mundur te vazhdoje biznesi .
  Nese ky pret nje apo dy veta qe kthehen nga nga emigracioni dhe marrin nje makine me qera zere sikur ka falimentuar .
  Le te themi si perfundim pasi gjithe atyre postimeve : Shqiperia eshte nje treg i "virgjer" dhe duke qene i tille ka shume probleme duke filluar nga te ardhurat per fryme qe jane shume te ulta dhe duke vazhduar qe ne shqiperi nuk eshte bere "edukate" te marresh makina me qera duke qene sherbimet ne pergjithesi ne shqiperi sjane aspak korrekte .

  UNE TE UROJ BIZNES TE MBARE NOSHI.AL .
  Nese kam thene ndonje gje gabim me korigjo .
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 19. #59
  Jo reklama ne FSH. Maska e besmet123
  Anėtarėsuar
  20-05-2007
  Vendndodhja
  VLORE
  Postime
  52
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Erion220 Lexo Postimin
  Shume reale i paskeni keto fotot. Me thuaj kjo dacia qe keni vu ne faqe te pare ketu ka dale ne treg apo eshte koncept? Se as ke faqja e dacias nuk e gjen. Edhe flisni per te drejtat e klienteve per te pa mallin qe blejne!
  Edhe pamja nga zyra juaj qeka interesante. Ju keni zyre makinash me qera, apo jeni pike shumice per pije alkolike? Se e paskeni mbush fasaden e dyqanit me kuti me Korona dhe Heiniken. Apo si te gjithe te tjeret, shumice dhe pakice budallalleqesh si dhe makina me qera nder te tjera.

  www.makina-me-qera.com ATE FOTO QE TI KE NXIER ESHTE NE FAQE TE PAR DHE NUK KA ASJE LIDHJE ME MAKINAT QE UN KAM AKTUALISHT ATO JAN MAKINA QE DO TI SJELL SA TE DALIN NE QARKULLIM,SEPSE UN TEK RUBRIKA MAKINAT DHE CMIMET KAM NXIER MAKINAT ORGJINALE QE KAM DHE CMIMET ORGJINALE, WWW.ALBANIARENTACAR.INFO JU URON PUN TE MBAR
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga besmet123 : 27-04-2009 mė 11:56

 20. #60
  Jo reklama ne FSH. Maska e besmet123
  Anėtarėsuar
  20-05-2007
  Vendndodhja
  VLORE
  Postime
  52
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga che_guevara86 Lexo Postimin
  Orikumi tek siti yt skishte asnje cmim .
  Dhe nje gje doja te dija une ore mire qe ju keni kompanite e makinave me qera po se keni menduar qe duhet te keni shume pika ne qytetet kryesore se nese jeni te gjithe ne Tirane as e con neper mend qe te shkosh ne tirane duke ditur qe nje X preson vjen nga Greqia dhe jeton ne gjirokaster , I BIE SHUME RRUGE E GJATE .

  Biznes te mbare , sitet e te dyve qe ofroni kete sherbim jane kot fare dhe sjapin asnje informacion , po deshet merreni si sugjerim nuk do ishte me mire disa foto te makines origjinale si nga brenda dhe jashte sesa foto te modeleve qe ofroni keshtu dhe klienti e di gjendjen e makines qe do dhe cmimin qe do paguaj
  ME VJEN KEQ SI NUK I PASKENI PARE CMIMET TEK FAQIA IME, WWW.ORIKUM.NET SHIKO NE KRAHUN E MAJT TE FAQES TEK RUBRIKA,,,,MAKINAT DHE CMIMET,,,ATY KENI DHE FOTOT DHE CMIMET PER MAKIN DERI NE NJE MUAJ,,,PLUS QE UN NUK JAM NE TIRAN UN JAM NE FIER DHE NE VLORE,,DHE NE JEMI E VETMJA KOMPANI QE UA SJELLIM MAKINN ATJE KU KLIENTI E DO,,DHE MUND TA LERI KU TE DOJ SE VIM E MARIM NE,,www.makina-me-qera.com JU UROJM GJITH TE MIRAT DHE MOS NGURONI TE NA SHKRUANI

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Adem Jashari - Hero i Kosovės
  Nga JONI 1 nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 294
  Postimi i Fundit: 14-12-2016, 07:54
 2. Kėshtu foli Tahir Zemaj
  Nga Nice_Boy nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 123
  Postimi i Fundit: 01-01-2014, 17:52
 3. Misioni Amerikan Nė Shqipėri (1946)
  Nga DriniM nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-07-2010, 21:39
 4. Guerilasit e LANC
  Nga Tannhauser nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 21-04-2007, 14:12
 5. Debat mes anti liberalėve dhe liberalėve
  Nga liridashes nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-03-2005, 18:26

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •