Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Perjashtuar
  Antarsuar
  08-02-2008
  Postime
  1,220
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Pasqyra e temave q prmban forumi "Shqipe nga Kosova"

  U mundova te jape nje permbledhje te temave te Postuara ne kete forum


  Lidhjet e dhena me ngjyre blu jane ose Kryetema ose tema qe kane me shume se 100 pergjigje per kete aryse i vendosa ne krye te lidhjeve


  Kushtetuta E Republiks S Kosovs

  Deklarata e Pavarsis s Kosovs e lexuar ne parlament
  &Njohjet


  Oda ( sofra ) drenicake

  Lajmet E Perditshme Ne Kosove

  me ne fund u pranua publikisht se kosova ska ushtri

  Cili sht qyteti m i bukur n Kosov?

  Me far Flamuri do i bni dasmat?

  Mirmngjesi Kosov

  far mendoni pr vajzat kosovare?

  Praktikimi i fes n Kosov

  Mitrovica

  Drenica

  Si e kuptoni thelbin e lvizjes 'Vetvendosja' s Albin Kurtit?

  far mendoni pr vajzat kosovare?


  Termocentrali "Kosova e Re" mund ta le Kosoven pa uje

  Interviste: Kadare: Thelbi i pazbrthyer i Rambujes

  Turpi i Qeveris: I biri i Adem Jasharit jasht FSK-s

  Varroset me nderime Ibrahim Halilaj (17) nga Trdefci i Drenasit

  Epopeja E UK-se Po Zbehet Nga Trathtaret E Kombit

  Ramush Haradinaj vs Hashim Thaqi

  Familja legjendare jasharaj trathtohet nga pushtetaret tan


  Vitet e Arta t Demonve

  Si ti mbajm femijet nen kontroll (ti mbrojm nga dukurit e kqija )

  T Festojm s bashku: Kosova n prag t festimit t njvjetorit e pavarsis

  Medvegja srish jasht kufijve?

  AAK ne krize!

  Zgjedhjet n LDK m 2010

  A Duhet Te Jemi Te Gjith Kunder Zgjedhjeve Serbofashiste Ne Kosve

  Gjakova, qyteti i kulturs antike

  Qytetet Kosovare

  Shkollat fillore n Kosov

  Kosova duhet t jet shqiptare ndryshe s'bn

  Thperthimet Ne Prishtin Jan Lajmrim Per Trathtaret  migjen titisti apo migjen rrugaqi


  Qfar mendoni per Nivelin e Televizioneve ne Kosov??

  Arestime te ish luftarve te uck'se ne presheve

  EULEXI ne Kosove, cfare mendoni?

  6 pikshi i ban ski munit

  Ministri Serb i Arsimit, me vendim ndalon njohjen e diplomave t Univerziteteve Kosove

  Kosov: projekti i nderteses 40 kat

  Bashkimi kombetar

  Demonstrat gjith Popullore n Prishtin

  Kosova Lindore

  Cilin Program t TV n Kosov e shikoni m shum ?

  28 Nentor Fest Kombetare Edhe Ne Kosove Apo Si Mendoni

  Thirrje urgjente pr ti ndihmuar shqiptaret ne veri

  TMK

  Adem Jashari

  Gilani fabrik e kengetarve

  Rifresko kt Faqe Diellza nuk feston m ditlindjen

  Bastiset shtepia e Nadri Shabanit ne fshatin strezovce te Presheves

  Prizreni

  Toleranca ndretnike n Ballkan

  NATO-ja vendos ta prgatit ushtrin e Kosovs

  Shqiperia etnike

  Kush e shpiku multietnicitetin e Kosovs?

  Aduhet Ti Kundershtojme Investimet Kolnjaliste Serbe Nekosove Ku Ne Graqanic Ka Fill

  Apeli I Nj Qytetari T Republiks S Kosovs

  Aduhet Te Perkrahet Protesta Kunder Zgjedhjeve Serbe

  Skender Hyseni - Minister i Puneve te Jashtme te Kosoves

  Himni i Kosovs 60 sekonda, hapet konkursi

  N Kosov lindi fmija i par i pagzuar me emrin Pavarsia

  44% e kryeqyteteve t bots jan m t vegjl se Prishtina

  Ndrron jet ish-antari Vrojtuesi....

  T njohim Kosovn, shtetin m t ri t bots

  Memli Krasniqi, Nga Ritmi i Rrugs, n krah t djatht t Hashim Thait !

  Festimet per diten e Pavarsise

  Pavarsia E Kosovs Dhe Pengu Me Emrin “trep”

  Pavarsia 5 Mars

  Edhe njher pr Prishtinn, be njeri?

  Rrahim SADIKU : Shpirt dhe mendje e cekur

  Kosova - Shenja E Shenjt E Shqiptaris

  "Vetvendosje!" e nderuar - Urime fitorja

  Vallja Shota

  Toleranca fetare n Kosov

  Prshndetje Kosovarve!

  Prej ku ka marr emrin Kosova??

  Shqipria sht e gatshme t'i hap t gjith kufijt me Kosovn

  Ndrroi Jet Atdhetari I Shquar Xhavit Hoxha

  Rifresko kt Faqe Be - Moti Ka Kalua Koha Kur Jan Mashturar Shqiptart

  -Tragjedi satirike-

  A erdhi dita kur "Kosova e pavarur" varet nga kosovart?

  Profili i Vetvendosjes s Kosovs s Pavarur

  Medalje pr vrassit - UNMIK-u nderon krimin

  Ldk prej mashtrimeve ne Tradhti !!! deri ne organizat Vrasjes e krimi

  Jo negociata vetevendosje; Konferenc Albin kurti Glauk Konjufca

  Ngushllime per familjen HARADINAJ!

  Nj cop zemr pr Kosovn

  Gjilani

  Historia e qytetit t Vushtrris

  Nacionalizmi

  far mendoni pr t ashtuquajturit "Coolera"?

  Si e parashikoni t ardhmen e Kosovs?

  Aristokracia imagjinare e familjes Rugova

  Nepotizmi (familijarizmi)

  Partit politike n Kosov n proces t profilizimit

  Historiku i gazetave n Kosov

  Studentt kosovar npr bot

  ka kuptoni nga kjo?

  Optimst dhe pesimist pr pavarsin e Kosovs!

  far ndryshimesh keni pa n Kosovn e paslufts?

  Jeta e Prizrenit fillon me Therandn e lashtsis

  Historia e qytetit t Lipjanit

  Njife atdheun q ta duash m shum!

  Shqipri apo diku tjetr?

  Regjistrimi i popullats n Kosov

  far po ndodh n sondazhet kosovare?

  Minimumi q kishit b pr popullin ton?

  Krejt ndryshe

  Eh si sht jeta

  Emigracioni per Kosovaret.

  Kosovaret jane fantastike

  Sqarim ne kete permbledhje nuk kam futur te gjitha temat por vetem ato me te rendesishmet dhe me me shume pergjigje
  Ndryshuar pr her t fundit nga YlliRiaN : 26-04-2009 m 13:54

 2. #2

Tema t Ngjashme

 1. Pasqyra e temave historike
  Nga Fiori n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 31-05-2011, 16:43
 2. Pasqyra, far fshihet prtej saj?
  Nga Davius n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-12-2006, 23:11
 3. Pasqyra e temave q prmban forumi i shkencs
  Nga Darius n forumin Shkenca dhe jeta
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-10-2006, 01:51
 4. Forumi Musliman sulmon shkrimtarin Ismail Kadare
  Nga Davius n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-06-2006, 09:44
 5. Prse un jam prjashtuar nga forumi?
  Nga Albo n forumin Pyetje - prgjigje
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 07-02-2004, 00:24

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •