Close

Rezultati i Sondazhit: Cili koalicion politik do fitoje?!

Votues
17. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Koalicioni i djathte

  8 47.06%
 • Koalicioni i majte

  4 23.53%
 • S'me intereson fare

  5 29.41%
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 12
 1. #-19

  Question Kush do ti fitoje zgjedhjet parlamentare te Qershorit?!

  Si mendoni kush krah politik do ti fitoje zgjedhjet e ardhshme parlamentare ne Shqiperi te Qershorit 2009?! Te djathtet me partine Demokratike te Sali Berishes ne krye, apo te majtet me partine Socialiste te Edi Rames?!
  ABCĒDDhEĖFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 gėrma)

 2. #-18
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,278
  Sala nuk ndalet.
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 3. #-17
  ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
  Anėtarėsuar
  11-12-2004
  Postime
  2,443
  A ben te votojme edhe ne te Maqedonise se mendjen e kemi tek ju andej

 4. #-16
  Te gjithe shqiptaret e te tera trojeve jane te ftuar te votojne. Shqiptari kudo ku eshte mendon NJESOJ, alla-shqiptarce
  ABCĒDDhEĖFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 gėrma)

 5. #-15
  ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
  Anėtarėsuar
  11-12-2004
  Postime
  2,443
  Citim Postuar mė parė nga brooklyn2007 Lexo Postimin
  Te gjithe shqiptaret e te tera trojeve jane te ftuar te votojne. Shqiptari kudo ku eshte mendon NJESOJ, alla-shqiptarce
  Falemnderit, se ne i kemi rregulluar te gjithe punet tona kendej t'ua rregullojme edhe juve andej pak

 6. #-14
  pirg hologramesh Maska e Inteligjentja
  Anėtarėsuar
  08-10-2005
  Vendndodhja
  Ne kontinentin e Kurrkundit
  Postime
  862
  Hera e pare qe votoj s'me intereson tek nje sondazh. Ne fakt, parimisht jam e majte po ashtu sic kane ardhur punet te dyja palet per tu shpene nee litar jane.
  Homo sum; humani nil a me alienum puto.

 7. #-13
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Anėtarėsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,823
  Qefi ma ka te majtet por kan me fitu prap te djathtet.

 8. #-12
  ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
  Anėtarėsuar
  11-12-2004
  Postime
  2,443
  Le te fitoje me i miri , pasi nuk kam ndonje preference te posacme per ndonjeren parti.

 9. #-11
  Nuk kam iden se qfare do te ndodhe ne keto zgjedhje por
  jam perkrahes i Sali Berishes.

 10. #-10
  pa meshire per injorancen Maska e stella_senza_cielo
  Anėtarėsuar
  30-07-2008
  Vendndodhja
  Ne qiell pa diskutim....po jo ne ate qiell qe te gjithe deshirojme...ky qielli ku jetoj une ka shume mbeturina njerezore....qe fatkeqsisht vetem po te isha e tille do dija ti shmangia e ti torturoja :p
  Mosha
  31
  Postime
  617
  do i fitoje ai qe do doje OBAMA......po le ti fitoje kush te doje fundja do jete gjithmone e njejta gje....se askush nuk ben ndonje gje te mire per vendin e popullin por per xhepin......
  adesso si che ho trovato il mio cielo forever and ever

 11. #-9
  -
  Anėtarėsuar
  21-01-2009
  Vendndodhja
  -
  Postime
  2,082
  Pak rendesi ka emri. Pa u bere nje mendje Amerika me BE-ne Shqiperia lesh arapi do ngelet.
  Po ka ca koicidenca ama.
  Kur jane ne pushtet te majtet, shikoni raportet amerikane, t`a nxjerrin Shqiperine me hapa vigane. Raportet e Europes, rrufe gjithandej.
  Kur jane te djathtet, fillojne nenshkruhen MSA-ra e ku di une. Lexo raportet amerikane: Shqiperia futet mes Tanzanise dhe Zimbabves.
  E cuditshme.

 12. #-8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-10-2006
  Postime
  992
  Do fitoj Berisha prap, ka bere koxha pun dhe e meriton te fitoj prap.
  Urrejtja ndaj armikut, dyfishon forcėn e njė populli

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 30-06-2009, 08:06
 2. Fatos Nano: PS ka per ti humbur zgjedhjet e qershorit
  Nga juanito02 nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 100
  Postimi i Fundit: 21-06-2009, 07:02
 3. 'Revoulicioni' i Qershorit. Njė artikull interesant
  Nga krokodili_73 nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-02-2004, 04:34
 4. Strategjia e opozitės nė zgjedhjet lokale
  Nga Albo nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 08-08-2003, 11:12
 5. Revolucioni i qershorit '24 dhe revolucioni i 1997
  Nga Eni nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-04-2002, 03:54

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •