Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 36
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Stela_Boston
  Anėtarėsuar
  19-10-2002
  Vendndodhja
  Boston
  Mosha
  35
  Postime
  9

  Cool TIRONSJA E BOSTONIT tani edhe ne forum

  Hej ca boni juve si ja kaloni te gjith
  now first of all ju uroj nga zemra te gjitheve gezuar vitin e ri dhe fat te mbar
  second un quhem Ledia ( stela e kam ven per sport) dhe jam 17 vjece jetoj ne Boston ( papapapa edhe lek shqiptare shef neper rrug jo me njerez) kshu pra kaq per veten njiher per njiher me von do tju dergoj dhe foton
  kisses to all of u
  Ledia

 2. #2
  .:.ClaSSy.:. Maska e GoDDeSS
  Anėtarėsuar
  27-12-2002
  Vendndodhja
  Detroit, MI
  Mosha
  34
  Postime
  690
  hey welcome! Me pelqene shume emri jot!
  And all I can taste is this moment
  And all I can breathe is your life

 3. #3
  goddess me duket se dhe ti e ke emrin Ledia lol te vertetin

  hey Ledia me pseudonimin stela mirese erdhe goce..ci ke bere vetes lol ketu keta te hane te gjalle, sikur te thush ti i kemi marre parat me perqindje dhe su dham asgje lol bej shaka zemra, jane njerez persemari, deri sa nuk i prek ne seder

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-10-2002
  Vendndodhja
  none
  Postime
  19
  mirserdhe ledia ja kalofsh mire .

 5. #5
  Perjashtuar Maska e {Princi}
  Anėtarėsuar
  27-10-2002
  Vendndodhja
  Buried Alive
  Mosha
  39
  Postime
  266
  mua me pelqen shum avatari jot...can i borrow it??

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Stela_Boston
  Anėtarėsuar
  19-10-2002
  Vendndodhja
  Boston
  Mosha
  35
  Postime
  9
  Hej flm qe te gjith per mirepritjen Goddes thnx , Albanian gang po emri i vertete esht edhe ti ashtu e ke ??? the yankee u can borrow it ........................thnxsss again
  ______________________________
  If i could rearrange the alphabet I'd put "U" AND "I" TOGATHER
  :-dac .. pshhh forget u dog >>> :-U

 7. #7
  Kuksjan_Forever Maska e Blerim London
  Anėtarėsuar
  31-05-2002
  Vendndodhja
  Atje ku nuk ta pret mendja ty!.
  Mosha
  36
  Postime
  836
  Mire se erdhe
  ja kalofsh sa me mire
  shpresoj qe do ja kalosh mire

  Me respekt Blerimi
  I love you not only for who you are,but for what I am when i'm with you!

 8. #8
  ChErRy_LiPs Maska e BlondiE_18
  Anėtarėsuar
  05-08-2002
  Vendndodhja
  US
  Mosha
  37
  Postime
  559
  Ledia mire se erdhe ne forum...have fun sis...
  Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar!


  BeRaTsE 83

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Stela_Boston
  Anėtarėsuar
  19-10-2002
  Vendndodhja
  Boston
  Mosha
  35
  Postime
  9
  Ja dhe fotoja ime
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-04-2002
  Vendndodhja
  BOSTON
  Mosha
  36
  Postime
  166
  hmmmmmm
  U bon 2 tironce nga bostoni ne forum.........ehehe apapa ka lezet :P Mireseerdheeeeee bofsh qef
  What da hell?

 11. #11
  Perjashtuar Maska e {Princi}
  Anėtarėsuar
  27-10-2002
  Vendndodhja
  Buried Alive
  Mosha
  39
  Postime
  266
  syte i paske shum te thelle...humbem rrugen ne naivet...

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Stela_Boston
  Anėtarėsuar
  19-10-2002
  Vendndodhja
  Boston
  Mosha
  35
  Postime
  9
  ajde Tironcja tjeter flm shum (ku jeton ti ) ........yankee thank you
  ______________________________
  If i could rearrange the alphabet I'd put "U" AND "I" TOGATHER
  :-dac .. pshhh forget u dog >>> :-U

 13. #13
  Perjashtuar Maska e {Princi}
  Anėtarėsuar
  27-10-2002
  Vendndodhja
  Buried Alive
  Mosha
  39
  Postime
  266
  ka lezet shpirti me pa tironcet.....

 14. #14
  Sessy nena!!!
  Anėtarėsuar
  21-10-2002
  Vendndodhja
  Chicago
  Mosha
  36
  Postime
  49
  Hey Ledia....mireserdhe ne forum. Kam qene ne Boston....shume mire eshte dhe atje....kam gjithe ato rob andej. Ke te drejte te mysin shqipot kudo ne Boston (but.....it's cool though). S'ka si shqiptaret. Bofsh qejf lal. Pacim.
  Holla Back!!!

 15. #15
  GO MILAN GO Maska e EndTironci
  Anėtarėsuar
  05-05-2002
  Vendndodhja
  Toronto
  Mosha
  37
  Postime
  365
  hajde tmorsha tligat u bon dy tironce mer amon ju morsha tligat
  Ledia mir se erdhe nforum rrusho nice nick bye the way, and nice pic jakalofsh mir mes nesh rrusho
  Forca Milan Kick Juventus @$$ And Win Champion League

 16. #16
  . Maska e elda
  Anėtarėsuar
  02-05-2002
  Vendndodhja
  turqi
  Mosha
  38
  Postime
  569
  Mire se erdhe Ledia.

 17. #17
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Mirserdhe mes nesh Ledia!!

  Ja kalofsh sa me mire yllo!

  Me respekt Driloni!
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 18. #18
  Perjashtuar nga Mod. Maska e Toni222us
  Anėtarėsuar
  16-12-2002
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  68
  hallall moj tironce na nderove
  me ardhjen tende je si shpirt
  mos u genje nga fjalet e bukura
  se te gjith tek ty i kan syt
  dhe ne forum ty do te gjujn.... lol
  mirseerdhe ne forum dhe ja kalofsh mire
  kam qene ne boston dhe eshte bukur aty
  them se do te jete stacioni i fundit i jetes
  time ku do ngerme folene LooL

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Stela_Boston
  Anėtarėsuar
  19-10-2002
  Vendndodhja
  Boston
  Mosha
  35
  Postime
  9
  hej shum flm per komplimentet qe te gjith.....papapapa sa mir te presin njerzit ka lezet hehehehe ku ka si shqiptaret mo aman rrac e mir e bukur e sjellshme vetem donjer me te rrall e prishin po prap ska gje,anyways thank u guys again ......durrsake4ever cin ke ktej ti se mbase i njof edhe un.......Toni po ti ku jeton tani dhe cfar vendi ne boston ke qen?


  hugs n' kisses from
  Ledia
  ______________________________
  If i could rearrange the alphabet I'd put "U" AND "I" TOGATHER
  :-dac .. pshhh forget u dog >>> :-U

 20. #20
  °»¤«°mģ§§ÆŠee°»¤«° Maska e ^BabY__GirL^
  Anėtarėsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  babys heart :)
  Mosha
  33
  Postime
  326
  Mireserdhe Ledia
  Befsh qef ktu edhe te uroj edhe ty Gezuar Vitin e Ri!!
  The Heart Has Reasons That Reason Cannot Know

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Theofan Stilian Noli: Jeta dhe veprat e tij
  Nga ILovePejaa nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 21-07-2015, 13:25
 2. Pėrgjigje: 1013
  Postimi i Fundit: 30-06-2011, 13:05
 3. Debati mbi natyrėn e autoqefalisė sė Ortodoksėve tė Shqipėrisė
  Nga Qafir Arnaut nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 203
  Postimi i Fundit: 01-08-2004, 23:36
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-07-2004, 21:55
 5. Nicolas Gage: Nje person i padeshiruar viziton Tiranen
  Nga Beqari002 nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 65
  Postimi i Fundit: 30-01-2003, 11:04

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •