Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 9 prej 9
    Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
    Antarsuar
    28-11-2003
    Vendndodhja
    REPUBBLICA ITALIANA
    Mosha
    42
    Postime
    815
    Faleminderit
    1
    21 falenderime n 20 postime

Post Prse nuk mund t mbyll dot temn qe kam nisur vet?

Si ka mundesi qe ne nje teme ku une e kam hapur i pari (Dmth jam administratori i temes) tashme nuk me del me option per ta mbyllur si teme ?

Flm

...dhe jeta ime u fal Maska e Peniel
    Antarsuar
    10-03-2003
    Vendndodhja
    -|- Atje ku njeriu takohet me Perndin
    Mosha
    42
    Postime
    1,259
    Faleminderit
    2
    8 falenderime n 8 postime
    Vetm moderatort, Smod dhe Administratort mund t modifikojn temat dhe jo hapsit e saj. Kontaktoni me moderatorin e forumit ku hapt temn ose me nj nga personat q kan akses n at forum.

Kalofsh mir.
    קָדֹושׁ קָדֹושׁ קָדֹושׁ יְהוָה צְבָאֹ

I Shenjt I Shenjt...

Antarsuar
    28-11-2003
    Vendndodhja
    REPUBBLICA ITALIANA
    Mosha
    42
    Postime
    815
    Faleminderit
    1
    Jam i sigurt se me pare kush isha ne grupin e SuperOperatoreve e kisha kete mundesi te mbyllja nje teme qe hapja vete !! Shume e cuditshme po me duket ose ky opzion eshte hequr pasi me pare kam mbyllur tema qe kam hapur vete.

Albmaster

DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
    Antarsuar
    22-04-2002
    Vendndodhja
    Durres - Shqiperi
    Mosha
    35
    Postime
    2,160
    Faleminderit
    0
    6 falenderime n 6 postime
    Albmaster, tema jote nuk eshte mbyllur por ti nuk ke te drejt ta shohesh ndoshta pasi ajo teme eshte ne nje nenforum privat per Superoperatoret dhe ti i tille nuk je me dhe prandaj nuk ke dot ket mundesi

Antarsuar
    28-11-2003
    Vendndodhja
    REPUBBLICA ITALIANA
    Mosha
    42
    Postime
    815
    Faleminderit
    1
    Bledari as ti as moderatorja me siper nuk e kuptuat per cfare kishte te bente pyetja.Nejse flm gjithesesi pergjigjen e mora nga dikush tjeter...

Ciao

Deny Ignorance Maska e Darius
    Antarsuar
    25-04-2002
    Vendndodhja
    Agartha
    Postime
    13,942
    Faleminderit
    0
    673 falenderime n 479 postime
    Albmaster ti ke mundesi te besh nje numer te kufizuar komandash brenda nje kohe fare te shkurter nga momenti i postimit. Dritarja kohore eshte dicka tek 5 min. Mbas ketij limit nuk ben dot me asnje ndryshim. Ja pse njehere e ke patur kete mundesi ndersa here tjeter nuk ka funksionuar. Fakti i te qenit sop ne chat nuk te jept asnje akses administrativ pervec qenies ne nje nenforum privat te rezervuar vetem per sop.

Antarsuar
    28-11-2003
    Vendndodhja
    REPUBBLICA ITALIANA
    Mosha
    42
    Postime
    815
    Faleminderit
    1
    Citim Postuar m par nga Darius Lexo Postimin
    Albmaster ti ke mundesi te besh nje numer te kufizuar komandash brenda nje kohe fare te shkurter nga momenti i postimit. Dritarja kohore eshte dicka tek 5 min. Mbas ketij limit nuk ben dot me asnje ndryshim. Ja pse njehere e ke patur kete mundesi ndersa here tjeter nuk ka funksionuar. Fakti i te qenit sop ne chat nuk te jept asnje akses administrativ pervec qenies ne nje nenforum privat te rezervuar vetem per sop.

Darius jam shume i sigurt pasi kam mbyllur nje teme tek "Shtypi i Dites" qe kisha pothuajse 2 jave qe e kisha postuar....

Deny Ignorance Maska e Darius
    Antarsuar
    25-04-2002
    Vendndodhja
    Agartha
    Postime
    13,942
    Faleminderit
    0
    673 falenderime n 479 postime
    Atehere gabimisht kur te eshte dhene aksesi ne nenforumin privat te sop-ve do te jete dhene dhe ndonje akses minimal administrativ. Gje qe vone ose eshte pare dhe riparuar ose e ke humbur mbas heqjes nga nenforumi privat i sop-ve.

Antarsuar
    28-11-2003
    Vendndodhja
    REPUBBLICA ITALIANA
    Mosha
    42
    Postime
    815
    Faleminderit
    1
    Citim Postuar m par nga Darius Lexo Postimin
    Atehere gabimisht kur te eshte dhene aksesi ne nenforumin privat te sop-ve do te jete dhene dhe ndonje akses minimal administrativ. Gje qe vone ose eshte pare dhe riparuar ose e ke humbur mbas heqjes nga nenforumi privat i sop-ve.
    Ajo do jete Darius...mundesha vetem te mbyllja temat qe kisha hapur vete tek temat e tjera nuk kisha access fare per administratim...

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

• Ju nuk mund t hapni tema t reja.
  • Ju nuk mund t postoni n tema.
  • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
  • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
  •