Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 9 prej 9
 1. #1
  Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
  Antarsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  REPUBBLICA ITALIANA
  Mosha
  42
  Postime
  815
  Faleminderit
  1
  21 falenderime n 20 postime

  Post Prse nuk mund t mbyll dot temn qe kam nisur vet?

  Si ka mundesi qe ne nje teme ku une e kam hapur i pari (Dmth jam administratori i temes) tashme nuk me del me option per ta mbyllur si teme ?

  Flm

 2. #2
  ...dhe jeta ime u fal Maska e Peniel
  Antarsuar
  10-03-2003
  Vendndodhja
  -|- Atje ku njeriu takohet me Perndin
  Mosha
  42
  Postime
  1,259
  Faleminderit
  2
  8 falenderime n 8 postime
  Vetm moderatort, Smod dhe Administratort mund t modifikojn temat dhe jo hapsit e saj. Kontaktoni me moderatorin e forumit ku hapt temn ose me nj nga personat q kan akses n at forum.  Kalofsh mir.
  קָדֹושׁ קָדֹושׁ קָדֹושׁ יְהוָה צְבָאֹ


  I Shenjt I Shenjt...

 3. #3
  Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
  Antarsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  REPUBBLICA ITALIANA
  Mosha
  42
  Postime
  815
  Faleminderit
  1
  21 falenderime n 20 postime
  Jam i sigurt se me pare kush isha ne grupin e SuperOperatoreve e kisha kete mundesi te mbyllja nje teme qe hapja vete !! Shume e cuditshme po me duket ose ky opzion eshte hequr pasi me pare kam mbyllur tema qe kam hapur vete.

  Albmaster

 4. #4
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Antarsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  35
  Postime
  2,160
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Albmaster, tema jote nuk eshte mbyllur por ti nuk ke te drejt ta shohesh ndoshta pasi ajo teme eshte ne nje nenforum privat per Superoperatoret dhe ti i tille nuk je me dhe prandaj nuk ke dot ket mundesi

 5. #5
  Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
  Antarsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  REPUBBLICA ITALIANA
  Mosha
  42
  Postime
  815
  Faleminderit
  1
  21 falenderime n 20 postime
  Bledari as ti as moderatorja me siper nuk e kuptuat per cfare kishte te bente pyetja.Nejse flm gjithesesi pergjigjen e mora nga dikush tjeter...

  Ciao

 6. #6
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime
  Albmaster ti ke mundesi te besh nje numer te kufizuar komandash brenda nje kohe fare te shkurter nga momenti i postimit. Dritarja kohore eshte dicka tek 5 min. Mbas ketij limit nuk ben dot me asnje ndryshim. Ja pse njehere e ke patur kete mundesi ndersa here tjeter nuk ka funksionuar. Fakti i te qenit sop ne chat nuk te jept asnje akses administrativ pervec qenies ne nje nenforum privat te rezervuar vetem per sop.

 7. #7
  Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
  Antarsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  REPUBBLICA ITALIANA
  Mosha
  42
  Postime
  815
  Faleminderit
  1
  21 falenderime n 20 postime
  Citim Postuar m par nga Darius Lexo Postimin
  Albmaster ti ke mundesi te besh nje numer te kufizuar komandash brenda nje kohe fare te shkurter nga momenti i postimit. Dritarja kohore eshte dicka tek 5 min. Mbas ketij limit nuk ben dot me asnje ndryshim. Ja pse njehere e ke patur kete mundesi ndersa here tjeter nuk ka funksionuar. Fakti i te qenit sop ne chat nuk te jept asnje akses administrativ pervec qenies ne nje nenforum privat te rezervuar vetem per sop.

  Darius jam shume i sigurt pasi kam mbyllur nje teme tek "Shtypi i Dites" qe kisha pothuajse 2 jave qe e kisha postuar....

 8. #8
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime
  Atehere gabimisht kur te eshte dhene aksesi ne nenforumin privat te sop-ve do te jete dhene dhe ndonje akses minimal administrativ. Gje qe vone ose eshte pare dhe riparuar ose e ke humbur mbas heqjes nga nenforumi privat i sop-ve.

 9. #9
  Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
  Antarsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  REPUBBLICA ITALIANA
  Mosha
  42
  Postime
  815
  Faleminderit
  1
  21 falenderime n 20 postime
  Citim Postuar m par nga Darius Lexo Postimin
  Atehere gabimisht kur te eshte dhene aksesi ne nenforumin privat te sop-ve do te jete dhene dhe ndonje akses minimal administrativ. Gje qe vone ose eshte pare dhe riparuar ose e ke humbur mbas heqjes nga nenforumi privat i sop-ve.
  Ajo do jete Darius...mundesha vetem te mbyllja temat qe kisha hapur vete tek temat e tjera nuk kisha access fare per administratim...

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •