Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 9
  1. #1
    Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
    Anëtarësuar
    28-11-2003
    Vendndodhja
    REPUBBLICA ITALIANA
    Postime
    811

    Post Përse nuk mund të mbyll dot temën qe kam nisur vetë?

    Si ka mundesi qe ne nje teme ku une e kam hapur i pari (Dmth jam administratori i temes) tashme nuk me del me option per ta mbyllur si teme ?

    Flm

  2. #2
    ...dhe jeta ime u fal Maska e Peniel
    Anëtarësuar
    10-03-2003
    Vendndodhja
    -|- Atje ku njeriu takohet me Perëndinë
    Postime
    1,258
    Vetëm moderatorët, Smod dhe Administratorët mund të modifikojnë temat dhe jo hapësit e saj. Kontaktoni me moderatorin e forumit ku hapët temën ose me një nga personat që kanë akses në atë forum.



    Kalofsh mirë.
    קָדֹושׁ קָדֹושׁ קָדֹושׁ יְהוָה צְבָאֹ


    I Shenjtë I Shenjtë...

  3. #3
    Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
    Anëtarësuar
    28-11-2003
    Vendndodhja
    REPUBBLICA ITALIANA
    Postime
    811
    Jam i sigurt se me pare kush isha ne grupin e SuperOperatoreve e kisha kete mundesi te mbyllja nje teme qe hapja vete !! Shume e cuditshme po me duket ose ky opzion eshte hequr pasi me pare kam mbyllur tema qe kam hapur vete.

    Albmaster

  4. #4
    DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
    Anëtarësuar
    22-04-2002
    Vendndodhja
    Durres - Shqiperi
    Postime
    2,071
    Albmaster, tema jote nuk eshte mbyllur por ti nuk ke te drejt ta shohesh ndoshta pasi ajo teme eshte ne nje nenforum privat per Superoperatoret dhe ti i tille nuk je me dhe prandaj nuk ke dot ket mundesi

  5. #5
    Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
    Anëtarësuar
    28-11-2003
    Vendndodhja
    REPUBBLICA ITALIANA
    Postime
    811
    Bledari as ti as moderatorja me siper nuk e kuptuat per cfare kishte te bente pyetja.Nejse flm gjithesesi pergjigjen e mora nga dikush tjeter...

    Ciao

  6. #6
    Albmaster ti ke mundesi te besh nje numer te kufizuar komandash brenda nje kohe fare te shkurter nga momenti i postimit. Dritarja kohore eshte dicka tek 5 min. Mbas ketij limit nuk ben dot me asnje ndryshim. Ja pse njehere e ke patur kete mundesi ndersa here tjeter nuk ka funksionuar. Fakti i te qenit sop ne chat nuk te jept asnje akses administrativ pervec qenies ne nje nenforum privat te rezervuar vetem per sop.

  7. #7
    Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
    Anëtarësuar
    28-11-2003
    Vendndodhja
    REPUBBLICA ITALIANA
    Postime
    811
    Citim Postuar më parë nga Darius Lexo Postimin
    Albmaster ti ke mundesi te besh nje numer te kufizuar komandash brenda nje kohe fare te shkurter nga momenti i postimit. Dritarja kohore eshte dicka tek 5 min. Mbas ketij limit nuk ben dot me asnje ndryshim. Ja pse njehere e ke patur kete mundesi ndersa here tjeter nuk ka funksionuar. Fakti i te qenit sop ne chat nuk te jept asnje akses administrativ pervec qenies ne nje nenforum privat te rezervuar vetem per sop.

    Darius jam shume i sigurt pasi kam mbyllur nje teme tek "Shtypi i Dites" qe kisha pothuajse 2 jave qe e kisha postuar....

  8. #8
    Atehere gabimisht kur te eshte dhene aksesi ne nenforumin privat te sop-ve do te jete dhene dhe ndonje akses minimal administrativ. Gje qe vone ose eshte pare dhe riparuar ose e ke humbur mbas heqjes nga nenforumi privat i sop-ve.

  9. #9
    Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
    Anëtarësuar
    28-11-2003
    Vendndodhja
    REPUBBLICA ITALIANA
    Postime
    811
    Citim Postuar më parë nga Darius Lexo Postimin
    Atehere gabimisht kur te eshte dhene aksesi ne nenforumin privat te sop-ve do te jete dhene dhe ndonje akses minimal administrativ. Gje qe vone ose eshte pare dhe riparuar ose e ke humbur mbas heqjes nga nenforumi privat i sop-ve.
    Ajo do jete Darius...mundesha vetem te mbyllja temat qe kisha hapur vete tek temat e tjera nuk kisha access fare per administratim...

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •