Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime

  'mendim keni pr Mozilla Firefox n gjuhn shqipe!

  Sot formatova nj pc dhe pasi regullova t trin dhe u futa t shkarkoj edhe Firefoxin, ai u shkarkua automatikisht n gjuhn shqipe, kur ika pr n shtpi shkarkova edhe n shtpi pasi bra remove njher pr ta ri-instaluar t provoj dhe ishte n shqip pasi e ri-instalova. M duket tepr bukur i prshtatur n gjuhn shqipe, ka edhe ndonj ktu q prdor Firefox n gjuhn shqipe dhe mendim keni sht punua mir n kt drejtim?


  Rapsoul
  Sui generis

 2. #2
  Perjashtuar
  Antarsuar
  29-09-2007
  Vendndodhja
  Windy City Chicago.USA
  Postime
  840
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  edhe une e perdor firefox in en gjuhetn shqipe ne fillim kam pas frik se mos ka diqka te pa "kuptueshme " po du me thon mos u kon i perkthyn me gabime po tash jam msuar edhe po me pelqen shum

 3. #3
  Follow the Light Maska e presHeva-Lee
  Antarsuar
  24-11-2008
  Vendndodhja
  toka e shqiponjave
  Postime
  1,035
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  mbrem sa e shkarkova hyra rastesisht edhe un .dhe kur e pash ne gjuhen shqipte thash me mir do e bej ne gjuhen time dhe nuk kam hasur ne ndonje problem deri tash gjithqka duket ok
  Krenohem qi jom Shqyptar e Musliman

 4. #4

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Mua s me pelqen shume....E kam perdor vetem njehere dhe nuk me pelqeu..
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

Tema t Ngjashme

 1. Seksi dhe fillimet e t shkruarit n gjuhn Shqipe.
  Nga shendelli n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 26-10-2016, 06:18
 2. Gjuha Shqipe - Kisha dhe Kleri Katolik
  Nga toni77_toni n forumin Komuniteti katolik
  Prgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 02-10-2011, 14:48
 3. Windows XP n gjuhn shqipe!
  Nga edspace n forumin Lajme nga informatika
  Prgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 24-07-2008, 20:27
 4. A Mund Te Zgjerohet Baza Dialektore E Shqipes Standard?
  Nga [A-SHKODRANI] n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-11-2006, 16:04
 5. Baza dialektore e gjuhs standarde
  Nga Albo n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 31-07-2006, 05:20

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •