Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 24
 1. #1
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,463

  Shkup: Incident n prvjetorin e vdekjes s Skenderbeut

  Shnimi i prvjetorit t 541-t t vdekjes s kryeheroit kombtar shqiptar, Gjergj Kastrioti-Sknderbeu n Shkup sht prcjellur me nj incident t vogl protokollar. Prfaqsuesit e lart t partis Demokracia e Re nuk jan lejuar t vendosin kurrora pran permendores s Sknderbeut,

  para se kt ta bjn dy ministrat e partis n Pushtet Bashkimit Demokratik pr Integrim, Bujar Osmani dhe Xhelal Bajrami.
  Nga organizatori i ktij tubimi Shoqata jo-qeveritare Zgjohu nga Shkupi thon se ata nuk jan fajtor pr incidentin pasi nuk kan pasur rol n protokoll.
  Skandali i sapondodhur sht rrjedhim i situats n t gjith shoqrin ton shqiptare ktu n Maqedoni, andaj edhe nuk sht ndonj suprize veant por tregon pr nivelin me t cilin ne veprojm. Nuk kishim ndonj rol n protokoll, por m vjen keq pr kt q ndodhi dhe shprej keqardhjen time t thell, thot kryetari i Shoqats qytetare Zgjohu, Artan Grubi.

  Incidentin para bustit t Skenderbeut n Shkup e ka dnuar partia Demokracia e Re. Zdhnsi i saj Arijanit Hoxha thot se dita e vdekjes s Skenderbeut pr shqiptart sht e shenjt, e jo rast pr t treguar fuqi fizike nga ana e krerve t BDI-s.
  Ky incidente sht akoma m I turpshm, nga vet fakti se n kt manifestim kan mar pjes ministrat nga radht e BDI-s, kryetari I komuns s airit dhe vet iniciuesi I incidentit, kryetari I degs s BDI-s pr airin Beqir Hasan i njohur per policine si problematik. Dhe tani me kt incident t fundit me rast ne apelojm dhe kemi rezervat tona pr zgjedhjet t cilat do t zhvillohen me 22 mars t ktij viti, thot zdhnsi Hoxha.

  Shqipmedia
  Sui generis

 2. #2
  Pe kto te dr jan amatera be halis si femi, po ku shkon djali para babes???Nccncncnc cfare njerzish ene kto mapa bejn llem llem, me fajn e vet.
  Lidhjet e faqeve personale mund ti vendosni tek profili juaj por jo n firm. Stafi i forumit!

 3. #3
  SHQIPTARE Maska e h_one_y
  Antarsuar
  22-12-2008
  Vendndodhja
  Shkup
  Mosha
  32
  Postime
  189
  ncncncnc si nuk kan turp, po pune e madhe se kush do vendoje buqeta me lule te paret. Ja kjo eshte BDI, ben inat me bashkombasit e vet. Si nuk u vjen turp prej maqedonasve u kenaqen duke qeshur me ne se si sillemi. ncnncncnccnc
  Rrahjet e zemrs nuk jan asgj tjetr pos hapa q t ojn drejt nj vdekje t sigurt!!

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Raim
  Antarsuar
  09-11-2007
  Postime
  473
  Perse ngrihet kaq pluhur per kete situate, por askund ne bote nuk mundet perpara nje delegacioni zyrtare si ky me ministrat e qeveris qe deshirojne te vendojne lule..... kurse keta fluturojne prej diku si zogj te humbur si ky Fatmir Etemi" tipa budallenj" po dihet se ka protokol per cdo gje dhe ka rregulla te shkruara, dhe per mua veprimi i Beqir Asanit eshte i arsueshem, dhe nuk kam pritur nga keto te Nova Demokratija kesi gjestash te ulet vetem per tu pare.

 5. #5
  ...beyond Maska e Alienated
  Antarsuar
  19-09-2005
  Vendndodhja
  Cassiopeia Constellation
  Mosha
  40
  Postime
  3,139
  Na fal o Kale i Skenderbeut qe gomaret dhe mushkat jane kacafytur per te te dhene lule ty - ne vend qe te te sillnin ca bare, te hash dicka, sepse je kale shqiptare, je dhe fukara, sepse qeverite Gruevski dhe argatet e tij ashtu si gjithe shqiptaret, edhe kuajt e tyre i kane lene pa ngrene.

  S'ua mshoi ne shqelm kali t'i bente grumbull aty te gjithe. Thone "Patriotizmi eshte streha e fundit e qyqareve".

  Ti nuro1 - s'eshte e hijshme te thuash per kryeheroin shqiptar Skenderdhi... S'di ca turqelije je, po te them te drejten duhet te mendohesh mire dhe njehere para se te thuash budalliqe te tilla.
  Koha sht e maskarenjve
  Por atdheu i Shqiptarve

 6. #6
  Hirearkia duhet te respektohet, se nuk durohet dot kur mazi i del perpara peles.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e nuro1
  Antarsuar
  21-06-2006
  Vendndodhja
  wien
  Postime
  133
  hahaha or alinaited
  Ndryshuar pr her t fundit nga nuro1 : 21-01-2009 m 10:47
  Not All Virgins Are Angels , And Not All Angels Are Virgins

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e nuro1
  Antarsuar
  21-06-2006
  Vendndodhja
  wien
  Postime
  133
  Citim Postuar m par nga Alienated Lexo Postimin
  Na fal o Kale i Skenderbeut qe gomaret dhe mushkat jane kacafytur per te te dhene lule ty - ne vend qe te te sillnin ca bare, te hash dicka, sepse je kale shqiptare, je dhe fukara, sepse qeverite Gruevski dhe argatet e tij ashtu si gjithe shqiptaret, edhe kuajt e tyre i kane lene pa ngrene.

  S'ua mshoi ne shqelm kali t'i bente grumbull aty te gjithe. Thone "Patriotizmi eshte streha e fundit e qyqareve".

  Ti nuro1 - s'eshte e hijshme te thuash per kryeheroin shqiptar Skenderdhi... S'di ca turqelije je, po te them te drejten duhet te mendohesh mire dhe njehere para se te thuash budalliqe te tilla.
  o shoci skenderbeu eshte shpetimtare i krishterve,te na kish cliru ti si mendon sot nuk do te ishim copa copa te derdhun neper ish republika,
  turk nuk jam te ta konfirmoj por jam musliman shqiptar e si musliman nuk me bije ta dua at person.ma kombetar se un smunesh me u be po ta lem me kaq,
  ne xhenet nuk shkohet me shqiptarizem por me islam e drejtsi el-fatiha.
  Not All Virgins Are Angels , And Not All Angels Are Virgins

 9. #9
  mall Maska e bili99
  Antarsuar
  05-04-2007
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  57
  Postime
  1,804
  Per organizatorin: eshte organizatori ai qe percakton rregullat e lojes ne nje manifestim dhe jo tjeter,pra cfar organizatori eshte ai qe nuk ben protokollin se si do te rrjedhe manifestimi!?
  Pastaj ka qene organizate joqeveritare organizatori dhe te thuash se je joqeveritare do te thote te veprosh ashtu i pavarur, i pandikuar nga asnje,dhe jo vetem te thuash.
  Eshte dashur ta percaktojne protokolin si organizator dhe mos japin arsyetime banale per pamundesine per te kontrolluar ecurine e manifestimit.
  Mire qe e kane organizuar nje perkujtim per kryeheroin kombetar.
  Nje manifestim kombetar sic ka qene Perkujtimi i vdekjes se heroit kombetar Skenderbeut nuk duhet te jete manifestim per te marre poena politik, ka nje miljon menyra per te marre poena te merituar politik dhe numer nje eshte puna me ndere dhe jo se kush do te jete ne fotografine e pare ose kush do te duket ne rreshtin e pare kur ti marre kamera.
  Nuk jua do lulet as kali dhe as Skenderbeu nese e leni pa buken e gojes popullaten e gjalle ne Maqedoni .

  Per fjaline me lart qe ka thene njeri qe ka shkuar te mbeledhi poena ,Arianit Hoxha pra:" dita e vdekjes se Skenderbeut per shqiptaret eshte nje dite e shenjte..", besoj se , eshte nje dite zie ka dasht te thote , dhe dita qe perkujtohet i shenjti per shqiptaret Skenderbeu.

  Per hierarkine: po respektohet gjithkund ne bote dhe perjashtim mund te kete ne manifestime kombetare sic ka qene ky rasti i temes, nese eshte ai qe ka ndertuar bustin ose familjaret e heroit ,ne ato raste pra ka renditje tjeter,te tjeret duhet ta dijne kush ku e ka vendin dhe kush kure e ka kohen se tek e fundit te shtyesh brryla per te vendos lule tek nje permendore e tregon vogelsine absolute dhe e tregon shume haptazi se ke shkuar per vehte dhe jo per qellimin, jo per perkujtimin e vertete,njeri qe e ben per ndergjegje e ben pa kamera dhe vete biles.

  Por edhe nje gje keta te dy palet qe vizitojne monumente, permendore dhe varre sa familje te varreve kane vizituar, sa familje te tyre vizitojne dhe i ndihmojne ne humbjet e tyre ne skamjen e tyre,i ndihmojne te perballojne edhe djegen ne kete cmenduri Ballkanike.
  Sa familje te te denuarve te pafajshem te Brodecit ndihmohen ne menyre permanente per te mbijetuar, sa angazhim konkret ka qe keta te pafajshem te lirohen nga burgu, te shpallet pafajsia dhe te fitoje drejtesia.
  Elektorati shqiptar duhet ta di shume mire: duhet te votoj dinjitetin, duhet te votoje individin qe e sheh ne veper perdite tek jeton me popullin e vet, i ben mire popullit te vet, e ndane cdo te mire dhe te keqe me popullin e vet dhe nuk i merr gje vec brenges per tia lehtesuar jeten, vec barres per tia lehtesuar rrugen dhe per ti mundesuar te eci drejt dhe jo i perkulur populli i perkulur nga skamja dhe nencmimi, individin pra qe ka dinjitet qe e sheh perdite dhe jo partine politike.Sepse ai qe ka dinjitet nuk e vjedh popullin e vet, nuk e shkel popullin e vet dhe nuk e vret popullin e vet pa marre parasyshe se ne cilen parti qe eshte i rreshtuar ose nuk eshte ne asnjeren parti.
  STOP votave per fjalamane dhe fotografixhi, sado qe te jete i pangritur populli yne aq di qe te identifikoje ne turme nje njeri qe vertete e ka hallin e tyre dhe gjen lumturine ne sherbimin per popullin e vet, i jep per cdo dite dhe nuk i merr.


  me nderime per ndergjegjen,
  bili99
  Ndryshuar pr her t fundit nga bili99 : 21-01-2009 m 11:10
  I Ilirides jam Iliri,
  dhe i lire dua me mbet.
  Per cfardo xhevahiri,
  Shqiperine se jap per jete

 10. #10
  ...beyond Maska e Alienated
  Antarsuar
  19-09-2005
  Vendndodhja
  Cassiopeia Constellation
  Mosha
  40
  Postime
  3,139
  Citim Postuar m par nga nuro1 Lexo Postimin
  o shoci skenderbeu eshte shpetimtare i krishterve,te na kish cliru ti si mendon sot nuk do te ishim copa copa te derdhun neper ish republika,
  turk nuk jam te ta konfirmoj por jam musliman shqiptar e si musliman nuk me bije ta dua at person.ma kombetar se un smunesh me u be po ta lem me kaq,
  ne xhenet nuk shkohet me shqiptarizem por me islam e drejtsi el-fatiha.
  nuro1
  Kot po hy te bisedoj me ty per Skenderbeun, se ti paske qendrim totalisht te gabuar, lexo pak histori dhe do kuptosh kush ka qene Skenderbeu, cfare ka bere per shqiptaret, dhe gjera tjera.

  S'eshte faji i Skenderbeut qe ne u percame neper republika, sepse s'do jetonte ai 1000 vjet qe te ruante shqiptaret mos percaheshin.

  Ne xhenet shkohet kur te kesh respekt per vendin dhe kombin qe te lindi, per gjakun qe te rrjedh neper vena - nese ke gjak shqiptari.

  Kerkoj falje nga antaret qe dola nga tema kesisoji.
  Koha sht e maskarenjve
  Por atdheu i Shqiptarve

 11. #11
  Nuro1, nuk vlen te debatohet me injorant per identitetin kombetar andaj te lutem mos u merr me njollosjen e disa vlerave qe jane te shenjta per te tjeret ne kete forum, sic edhe ne nuk po mirremi me ate qe ti e konsideron te shenjte. Respekto nese nuk vlereson.

  Bili99, me shume lehtesi rregullohen gjerat ne forum. Une isha aty, nuk e di sa prej jush kane qene aty. Ky eshte viti i 3 qe organizohet shenimi i kesaj dite. Me sa morra vesh, asnje nga ato qe "kerkojne protokol" nuk ka qene i konfirmuar dhe ne fakt as i ftuar, por kjo nuk ndalon asnjerin per te shprehur respektin e vet apo te institucionet qe perfaqeson. Mandej, eshte nje OJQ qe fton per tu bashkangjitur ne kete shenim dhe ketu nuk mund te kerkohet protokol qeveritar. Te paret vuren lule instituti pjeter bogdani, me pas shkolla liria, me pas kryetari i komunes cair dhe kryetari i shvl....pse nuk u reagua per kete protokol, si dolen keta para ministrave? Dmth, nuk qendron aty puna. Vitin e kaluar gje e ngjajshme ndodhi midis bardhyl mahmutit dhe ali ahmetit, por skishte incident. aty viheshin lule kush si kishte ardhur me rend dhe trimeri para kryetrimit nuk tregohet. As qe e kishte imagjinuar ndonjeri se mund te kete konflikt rreth asaj se kush te shpreh respektin i pari.

  me gezon cdo aktivitet per te ngritur vetedijen kombetare dhe per te kontribuar ne forcimin e identitetit shqiptar, ne vecanti ne shkup.

 12. #12
  Politikant tan shum "mrziten" pr Sknderbeun! Po ta dinit sa "mrziten" tr ditn dhe tr natn vetm qajn!!!

  Propaganda politike ska brir, kjo q bjn politikant tan "me lule" sht propagand klasike politike, dhe ju ende besoni se ktyre far lloj njerzve va "ndin" pr Sknderbeun?!
  do njeri do t prgjigjet para Zotit

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827
  pse merreni me skenderbe or trejma te ilirides..

  shikoni qe..

  sa me shume femij e rini shqiptare ne ate qe i themi maqedoni.. te shkojne ne sholla.. e te mos behen hajdut gazibabe ..e ne ato shkolla te mesojne mire matematik e fizik e kimi e ekonomi ..e mjekesi e inxhinieri..
  qe sa me shume shqiptare te punesohen ne strukturat e atij shteti.. si ne komuna e ministrira si ne polici e ushtri-ra.. si ne diplomaci e industri-ra..
  qe fshatrat e qytezat ku banojne shqiptaret.. te lidhen sa me mire me rruge e tubacione uji.. e me fibra optike e elektrike..
  qe femra shqiptare atje te emancipohet e kulturohet qe neser te jete nje nene e mire qe rrit shqiptaro-europiane te ditur e atdhetare e jo magare e hajna rrugesh e mjekrroshe-talebane..

  mos u ngatrroni me kembet e tuaja.. kur thot poplli..


  ..

 14. #14
  mall Maska e bili99
  Antarsuar
  05-04-2007
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  57
  Postime
  1,804
  Citim Postuar m par nga Skupian Lexo Postimin
  Nuro1, nuk vlen te debatohet me injorant per identitetin kombetar andaj te lutem mos u merr me njollosjen e disa vlerave qe jane te shenjta per te tjeret ne kete forum, sic edhe ne nuk po mirremi me ate qe ti e konsideron te shenjte. Respekto nese nuk vlereson.

  Bili99, me shume lehtesi rregullohen gjerat ne forum. Une isha aty, nuk e di sa prej jush kane qene aty. Ky eshte viti i 3 qe organizohet shenimi i kesaj dite. Me sa morra vesh, asnje nga ato qe "kerkojne protokol" nuk ka qene i konfirmuar dhe ne fakt as i ftuar, por kjo nuk ndalon asnjerin per te shprehur respektin e vet apo te institucionet qe perfaqeson. Mandej, eshte nje OJQ qe fton per tu bashkangjitur ne kete shenim dhe ketu nuk mund te kerkohet protokol qeveritar. Te paret vuren lule instituti pjeter bogdani, me pas shkolla liria, me pas kryetari i komunes cair dhe kryetari i shvl....pse nuk u reagua per kete protokol, si dolen keta para ministrave? Dmth, nuk qendron aty puna. Vitin e kaluar gje e ngjajshme ndodhi midis bardhyl mahmutit dhe ali ahmetit, por skishte incident. aty viheshin lule kush si kishte ardhur me rend dhe trimeri para kryetrimit nuk tregohet. As qe e kishte imagjinuar ndonjeri se mund te kete konflikt rreth asaj se kush te shpreh respektin i pari.

  me gezon cdo aktivitet per te ngritur vetedijen kombetare dhe per te kontribuar ne forcimin e identitetit shqiptar, ne vecanti ne shkup.

  I nderuar Skupian: fillimisht falemnderit per sqarimin, qe dmth del se organizimi ka marre formen profesionale dhe eshte bere tradicional ,ka pasur nje rradhitje domethenese dhe kulturoro-kombetare, por ka pasur edhe nga ata qe kane dashur te shtyejn brrylat dhe crregullojne protokolin,pra shtyejn te krahet kush te jete i pari qe te vendose kurorat.
  Cdo manifestim kombetar eshte nje veper kombetare ,edhe sikur te kete ndonje mangesi perseri vlen me shume se cdo fjale ketu.
  Dikush ben historine pra pjesmarrsit bashke me ty ne rastin konkret, dhe dikush flet per historine ja si ne ketu , jeta e tille eshte por, kjo s'do te thote qe nuk duhet kush te jape nje gjykim per te vetmen arsye pse nuk ka qene prezent.
  Qe te gjykosh ketu ,dhe nga larg sigurisht qe eshte nje hendikep por, ne baze te asaj sic eshte shtruar tema, ashtu eshte edhe gjykimi,por kur jeton shqip dhe me popullin tend cdo sekonde te jetes tende ,kur e di ne thelb mentalitetin kombetar, pra kur e njeh popullin tend , kjo te lehteson te gjykosh drejt.

  Per ate konstatimin se si rregullohen punet ne forum kam kete sqarim per ty i nderuar edhepse nuk pajtohem absolutikisht qe eshte e lehte :
  Cdo gje nis me nje mendim dashamires dhe te drejte dhe me nje gjykim te vetedijshem kombetar dhe keto te dyja jane deficit gjithkombetar dhe sigurisht deficit ne forum.
  Ne forum nuk ka brryla ,krahe dhe lule dhe as organizator qe u tregon rradhen, ka vetem mendime qe gjykojne brrylat dhe u japin aromen e vertete luleve.

  me nderime,
  bili99
  Ndryshuar pr her t fundit nga bili99 : 22-01-2009 m 10:33
  I Ilirides jam Iliri,
  dhe i lire dua me mbet.
  Per cfardo xhevahiri,
  Shqiperine se jap per jete

 15. #15
  Turp per nder, s'kam 'fare te komentoj ( ne lidhje me temen )!

  Citim:
  Postuar m par nga nuro1
  o shoci skenderbeu eshte shpetimtare i krishterve...
  turk nuk jam te ta konfirmoj por jam musliman shqiptar e si musliman nuk me bije ta dua at person.
  ne xhenet nuk shkohet me shqiptarizem por me islam e drejtsi el-fatiha.
  Po ketij 'fare mund ti thuash..., he pra ku jane patriotet, ku ?
  Ndryshuar pr her t fundit nga arbereshi_niko : 22-01-2009 m 10:42

 16. #16
  Erga omnes Maska e fisniku-student
  Antarsuar
  11-10-2006
  Vendndodhja
  Nn hijen e Diellit
  Postime
  4,408
  Citim Postuar m par nga arbereshi_niko Lexo Postimin
  Turp per nder, s'kam 'fare te komentoj ( ne lidhje me temen )!  Po ketij 'fare mund ti thuash..., he pra ku jane patriotet, ku ?
  Po separi i kan fajet disa vellezer tat te krishter qe mundohen ta paraqesin Skenderbeun si "Prift" Katolik qe ka luftuar Kunder Muslimaneve.

  Dhe normal ne baze te ketij kendi ,sigurisht qe mund te kete provokime dhe sipasoj e ketyre provokimeve vie deri te momenti qe disa mendjeleht nga ana e muslimaneve edhe ta mohojn heroizmin kombetar te Skenderbeut.

  Sepse realisht ne baze te ketij Verzion "Skenderbeu - Prift" doren ne zemer nuk mund ta bindesh asnje Shqiptar Musliman qe ta duan ,sepse i bie se Skenderbeu paska luftuar kunder ketij identiteti qe aktualisht kan shumica absolute e shqiptareve.

  Keshtu qe faji nuk eshte jetim ne kete rast.

  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=102863
  Ndryshuar pr her t fundit nga fisniku-student : 22-01-2009 m 11:29
  "Idea sht Kshilltari m i mir i Veprs"

 17. #17
  Citim Postuar m par nga bili99 Lexo Postimin
  I nderuar Skupian: fillimisht falemnderit per sqarimin, qe dmth del se organizimi ka marre formen profesionale dhe eshte bere tradicional ,ka pasur nje rradhitje domethenese dhe kulturoro-kombetare, por ka pasur edhe nga ata qe kane dashur te shtyejn brrylat dhe crregullojne protokolin,pra shtyejn te krahet kush te jete i pari qe te vendose kurorat.
  Cdo manifestim kombetar eshte nje veper kombetare ,edhe sikur te kete ndonje mangesi perseri vlen me shume se cdo fjale ketu.
  Dikush ben historine pra pjesmarrsit bashke me ty ne rastin konkret, dhe dikush flet per historine ja si ne ketu , jeta e tille eshte por, kjo s'do te thote qe nuk duhet kush te jape nje gjykim per te vetmen arsye pse nuk ka qene prezent.
  Qe te gjykosh ketu ,dhe nga larg sigurisht qe eshte nje hendikep por, ne baze te asaj sic eshte shtruar tema, ashtu eshte edhe gjykimi,por kur jeton shqip dhe me popullin tend cdo sekonde te jetes tende ,kur e di ne thelb mentalitetin kombetar, pra kur e njeh popullin tend , kjo te lehteson te gjykosh drejt.

  Per ate konstatimin se si rregullohen punet ne forum kam kete sqarim per ty i nderuar edhepse nuk pajtohem absolutikisht qe eshte e lehte :
  Cdo gje nis me nje mendim dashamires dhe te drejte dhe me nje gjykim te vetedijshem kombetar dhe keto te dyja jane deficit gjithkombetar dhe sigurisht deficit ne forum.
  Ne forum nuk ka brryla ,krahe dhe lule dhe as organizator qe u tregon rradhen, ka vetem mendime qe gjykojne brrylat dhe u japin aromen e vertete luleve.

  me nderime,
  bili99
  I nderuar bili99, faleminderit dhe me gezon fakti qe mund te debatohet ne menyre te shendosh dhe konstruktive edhe kur nuk pajtohen bashkebiseduesit dhe mu kjo eshte ajo qe i mungon shoqerise sone dhe uroj qe ta gjejme sepaku ne kete forum.
  Shpesh edhe shprehemi keq ose nuk kuptohemi mire, por une cmoj veprat dhe jo fjalet, aktivitetet dhe jo premtimet. E keni te veshtire nga mergata, jam i vetedishem, por ama keto qe jane ketu, nuk bashkangjiten dhe mirren vetem me propaganda partiake duke bastarduar cdo vlere. Secili prej nesh duhet te Angazhohet dhe te mundohet ta ndryshon realitetin sepse huliganet dhe injorantet (qe nga pdsh, nepermjet dr dhe bdsh e deri te bdi) nuk mund ta udheheqin kombin perpara.
  Per ate them, cdo aktivitet eshte kontribut dhe une do ta perkrahi sepse pa e vetedijesuar kete qytetar qe te cmon identitetin dhe vlerat kombetare, si dhe ta sfidon politiken siperfaqesore, ne nuk mund ti bashkangjitemi Tiranes dhe Prishtines.

 18. #18
  ...beyond Maska e Alienated
  Antarsuar
  19-09-2005
  Vendndodhja
  Cassiopeia Constellation
  Mosha
  40
  Postime
  3,139
  I lus moderatoret e forumit te heqin ato shkrimet qe jane bere per figuren e Skenderbeut me lart. Le te ngelin vetem postimet dhe komentet per temen.
  Koha sht e maskarenjve
  Por atdheu i Shqiptarve

 19. #19
  NoboDy Maska e besar_atb
  Antarsuar
  22-04-2007
  Vendndodhja
  T3TovA
  Postime
  281
  NcNCncnc ca i keni bere temes ofofof. do i kisha lutur moderatoret te pastrojne disa shkrime menjehere.
  Plagn e nnmon ai q nuk e din ka sht dhimbja!

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Antarsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,233
  mos e merreni aq afer zemeres sqenka aq serioze as qe mund te pakzohet si incident ky

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Qllimi i jetes
  Nga Namila n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-05-2011, 10:01
 2. "Vizitori" i befasishm
  Nga biligoa n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-06-2009, 15:23
 3. Krishti, prmbledhja e gjithkaje frymore.
  Nga marcus1 n forumin Komuniteti protestant
  Prgjigje: 67
  Postimi i Fundit: 04-10-2007, 09:38
 4. Jeta dhe Vdekja
  Nga Albin n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 30-10-2005, 15:43
 5. DOKTRINA - Kapitulli II. Simboli i Besimit
  Nga Albo n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 21-09-2004, 21:47

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •