Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Postime
  1,220

  Smile Pse ne mediat kosovare u largua termi "Kosova Lindore" me "Lugina e Presheves" ?

  Pse ne mediat kosovare u largua termi "Kosova Lindore" me "Lugina e Presheves" nje gje qe cdo kush mund ta degjoje ne mediat dhe fjalorin e politikaneve Kosovare eshte ajo se me nuk e quajne me emrin e vjeter Kosove Lindore por tani kane futur ne fjalorin e tyre termin Lugina e Presheves si e vlersoni kete gje?

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e v3t0n
  Anėtarėsuar
  02-07-2008
  Postime
  117
  Nga te gjithe udheheqesit qofte te R.Shqiperise ashtu edhe te R.Kosoves vetem kryetari i kuvendit te republikes se Kosoves JAKUP KRASNIQI e perdor kete term pra KOSOVA LINDORE.

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Postime
  1,220
  Citim Postuar mė parė nga v3t0n Lexo Postimin
  Nga te gjithe udheheqesit qofte te R.Shqiperise ashtu edhe te R.Kosoves vetem kryetari i kuvendit te republikes se Kosoves JAKUP KRASNIQI e perdor kete term pra KOSOVA LINDORE.
  Kam degjuar por kam djuar se edhe partia e tij eshte distancuar nga keto deklarata te Jakup Krasniqit

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e RinorZ
  Anėtarėsuar
  08-06-2008
  Postime
  325
  Hmmm...
  Po kujt i kerset per Presheven...

  Ps. Do te vije koha kur Shqipetaret, do te qajne per humbjen e Presheves, sikur sot qe qajme per humbjen e Nishit...
  Por, vone do te jete...

Tema tė Ngjashme

 1. Mediat Shqiptare, Problematike Nė Paraqitjen e Lajmit!
  Nga shefqeti11 nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-03-2007, 08:23
 2. Mediat dhe "banda" e gazetarėve.
  Nga Agim Doēi nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 06-12-2006, 04:32
 3. Shkurorėzimet - Kanceri i shoqėrisė kosovare
  Nga Davius nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-05-2005, 13:36

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •