Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-01-2006
  Postime
  459
  Faleminderit
  12
  49 falenderime nė 40 postime

  -online dhe offline =

  -online dhe offline=nė linje dhe jashta linjes

 2. #2
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  -Online= Ne linje (i disponueshem)
  =Offline=Jo ne linje (i padisponueshem).
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 3. #3
  Trepca&Chelsea
  Anėtarėsuar
  08-03-2009
  Postime
  104
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Offline mundet te edhe fjala "Shkeputur"

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-12-2008
  Vendndodhja
  Durres
  Postime
  28
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Online,offline Ne Vb

  ONLINE, OFLINE, BUSY, LOG OFF

  Kodi:
  Imports Messenger
  Public Class Form1
    Dim msn As New Messenger.MsgrObject
  
    Private Sub Button1_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click
      msn.LocalState = Messenger.MSTATE.MSTATE_INVISIBLE
    End Sub
  
    Private Sub Button2_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button2.Click
      msn.LocalState = Messenger.MSTATE.MSTATE_ONLINE
    End Sub
  
    Private Sub Button3_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button3.Click
      msn.LocalState = Messenger.MSTATE.MSTATE_BUSY
    End Sub
  
    Private Sub Button4_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button4.Click
      msn.Logoff()
    End Sub
  End Class

Tema tė Ngjashme

 1. Online me pagesė?
  Nga Apolloni31 nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-04-2009, 17:37
 2. si mund te luaj counter strike 1.7 online
  Nga mania nė forumin Lojra nė kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-02-2009, 08:40
 3. Freie Universität Berlin: call for applications for EES online 2007
  Nga RTP nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-03-2007, 09:15
 4. Domainet .com.al me shume offline sesa online
  Nga studentja nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-12-2005, 07:46
 5. Sė shpejti versioni online i Windows
  Nga Davius nė forumin Lajme nga informatika
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 22-11-2005, 05:45

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •