Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3

Tema: -optimize =

  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    27-01-2006
    Postime
    459

    -optimize =

    -optimize=pėrshtatje

  2. #2
    Programues Softueresh Maska e edspace
    Anėtarėsuar
    04-04-2002
    Vendndodhja
    Filadelfia, SHBA
    Postime
    2,573
    Pėrshtatės ėshtė pėrkthim i pėrshtatshėm pėr adapter, jo pėr optimize. Optimize pėrdoret pėr tė rritur efikasitetin e diēkaje drejt pikės optimale -- e bėn tė punojė mė mirė, mė shpejt.

    E kam pas ditur njė pėrkthim mė tė mirė pėr optimize por s'po mė kujtohet tani; afron mė shumė me fjalėt pėrmirėsoj, pėrkryej, pėrsos. Nė mungesė tė njė fjale tjetėr, do zgjidhja pėrkryej.
    Edi

  3. #3
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    27-01-2006
    Postime
    459

    Optimizo

    Citim Postuar mė parė nga edspace Lexo Postimin
    Pėrshtatės ėshtė pėrkthim i pėrshtatshėm pėr adapter, jo pėr optimize. Optimize pėrdoret pėr tė rritur efikasitetin e diēkaje drejt pikės optimale -- e bėn tė punojė mė mirė, mė shpejt.

    E kam pas ditur njė pėrkthim mė tė mirė pėr optimize por s'po mė kujtohet tani; afron mė shumė me fjalėt pėrmirėsoj, pėrkryej, pėrsos. Nė mungesė tė njė fjale tjetėr, do zgjidhja pėrkryej.
    Uji qė rrjedh p.sh proji, ujrat malore etj, janė tė pijshėm e uji qė qėndron me njė vend ėshtė i pa pijshėm shėndrohet nė kėnetė...Mė mirė tė lėvizim para se sa tė vend numrojmė.Mendoj qė tani pėr tani fjala s“duhet ndryshuar deri nė momentin e gjetjes sė termit tė pėrshtatshėm.Natyrisht fjala optimize duhet tė pėrdoret ashtu sic ėshtė duke iu pėrshtatur gjuhės sonė.Andaj jam i mendimit qė ajo duhet tė pėrdoret si optimizo

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •