Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e bri00
  Antarsuar
  27-12-2008
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Post A ka ndonj nga Zerqani i Dibrs NY USA?

  Ka ndonje shqipetar nga Zerqani i Dibres qe jeton ne Amerik?
  Pasi me vite kerkoj nje person
  Shakespeare dice "E' una bella prigione il mondo" e kjo fraze i drejtohet personit qe fshihet nga une e qe jam shume kurioz qe ta njoh.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e bri00
  Antarsuar
  27-12-2008
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  A ka ndonje nga Zerqani i Dibres NY USA?

  Faleminderit per pergjigjen duket qe NY eshte plot me Dibran te "vertet"

 3. #3
  Justice Maska e pianistia
  Antarsuar
  11-07-2009
  Vendndodhja
  Ne te gjith shqiperin....
  Postime
  23
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga bri00 Lexo Postimin
  Ka ndonje shqipetar nga Zerqani i Dibres qe jeton ne Amerik?
  Pasi me vite kerkoj nje person
  Shakespeare dice "E' una bella prigione il mondo" e kjo fraze i drejtohet personit qe fshihet nga une e qe jam shume kurioz qe ta njoh.
  Njof un nga zerqani , po ti ben mire po te thuash emrin do e kemi me kollaj ta gjem personin , mbiemri do ishte koma me bukur
  Ne vetmi i vetmuari shqyen veten, ne shoqeri e shqejne te tjeret.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e ticjano
  Antarsuar
  25-04-2003
  Vendndodhja
  te shpia komshijes
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Smile

  Citim Postuar m par nga bri00 Lexo Postimin
  Ka ndonje shqipetar nga Zerqani i Dibres qe jeton ne Amerik?
  Pasi me vite kerkoj nje person
  Shakespeare dice "E' una bella prigione il mondo" e kjo fraze i drejtohet personit qe fshihet nga une e qe jam shume kurioz qe ta njoh.
  po ne qe jemi nje lagje me poshte "Libaraz" lejohemi? Une jam nje por ka dhe shume Te tjere besoj!!!
  .......

 5. #5
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Antarsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  695
  Faleminderit
  22
  17 falenderime n 16 postime
  Viva Dibra dhe Dibront!!! Ta pushtoni New York-un si Skenderbeu Turqit...
  me beri shume pershtypje... nje Dibron nga Zerqani ne New York City....
  Pale sa udhe te gjate ke kaluar per te shkuar deri atje, patriot dhe te uroj shendet dhe te gjesh ate qe kerkon....!
  Per te qene ne teme une nuk jam nga Zerqani dhe nuk jetoj ne NYC
  Pershendetje!
  She's the morphine queen of my vaccine.

 6. #6
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime n 58 postime
  Citim Postuar m par nga Mr-Bledi Lexo Postimin
  Viva Dibra dhe Dibront!!! Ta pushtoni New York-un si Skenderbeu Turqit...
  me beri shume pershtypje... nje Dibron nga Zerqani ne New York City....
  Pale sa udhe te gjate ke kaluar per te shkuar deri atje, patriot dhe te uroj shendet dhe te gjesh ate qe kerkon....!
  Per te qene ne teme une nuk jam nga Zerqani dhe nuk jetoj ne NYC
  Pershendetje!
  zerqani eshte si bronx

 7. #7
  Perjashtuar
  Antarsuar
  22-08-2011
  Vendndodhja
  Among virtual idiots
  Postime
  326
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga drague Lexo Postimin
  zerqani eshte si bronx
  wrong, osht si broadway.

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e ticjano
  Antarsuar
  25-04-2003
  Vendndodhja
  te shpia komshijes
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga shofer Lexo Postimin
  wrong, osht si broadway.
  wrong osht si 5th ave :P
  .......

Tema t Ngjashme

 1. Dhimiter Pango - "Enigma Otranto '97"
  Nga shigjeta n forumin Shkrimtar shqiptar
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-03-2009, 01:57
 2. KUR'ANI n gjuhn shqipe
  Nga RaPSouL n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 114
  Postimi i Fundit: 15-03-2009, 09:29
 3. A ka ndonje Paralel midis civilizimeve?
  Nga forum126 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-11-2005, 09:24
 4. Persekutimi i intelektualve Shqiptare.
  Nga SKAI n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 08-04-2005, 21:57
 5. Merjemja a.s, Nna e Isait (Jezusit)
  Nga Klevis2000 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-03-2005, 08:17

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •