Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 9 prej 9
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-11-2008
  Postime
  176
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  si mund te marr ose te krijoj nje premium account ne rapid share

  si mund te marr ose te krijoj nje premium account ne rapid share (free) per te downladuar programe te ndryshme ne cdo koh dhe pa limit per aq koh sa asht e vleshme dhe acconuti .ju lutem me ndihmoni.

 2. #2
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Anėtarėsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,577
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Vetėm me lekė merret, rrugė tjetėr s'ka.
  Life's too short to remove USB safely.

 3. #3
  wWw.WebShqip.Com Maska e vodafone_1
  Anėtarėsuar
  11-05-2004
  Vendndodhja
  Italy Torino
  Mosha
  36
  Postime
  190
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Mund ta krijosh me postpay ose me carta visa se njeri falas nuk ta jep..
  Jeto diten e sotme.. Sikur te jete e fundit..

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-11-2008
  Postime
  176
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  si mund te krijoj nje tatabase ,me cfar programi

 5. #5
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Une kam 4 acc RS ne nje document.txt po se ku djallin e kam len ketu ne pc nuk e mbaj mend.Nuk mbaj mend as emrin lol.Po qe kam nja 4 cope dhe qe jane te hapur eshte e sigurte.Sidoqofte do shikoj mos te gjej ndonje tjeter.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-11-2008
  Postime
  176
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  po ndonje ndihme rreth kesaj si filloim per database

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-11-2008
  Postime
  176
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  persa i perket accountit ne rapid share nuk ka asnje zgjidhje pervec se me lek

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-11-2008
  Postime
  176
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  po ndo nje adrese tjeter qe mund te downladoj programe pa hyre ne rapid share ndonje program si bit torrent ose ai i youtubit ,a ka njdnje programper rapid share

 9. #9
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  NNe google gjen Link Generator sa te haje dreqi.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •