Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 28
 1. #1
  Rafsha ku mos u vrafsha:D Maska e MENEFREGISTJA
  Antarsuar
  23-09-2008
  Vendndodhja
  Ne Itali ne Cuneo
  Mosha
  32
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Talking Dekorimi i tavolinave tona pr *Natn E Vitit T Ri*

  KETU PO JU SJEDHE DISA FOTO PER TAVOLINAT TONA PER NATEN E VITIT TE RI
  SALVE A TUTTI BELLI E BRUTTI

 2. #2
  Rafsha ku mos u vrafsha:D Maska e MENEFREGISTJA
  Antarsuar
  23-09-2008
  Vendndodhja
  Ne Itali ne Cuneo
  Mosha
  32
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Talking

  Keto jan disa nga tavolinat
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    
  SALVE A TUTTI BELLI E BRUTTI

 3. #3
  Rafsha ku mos u vrafsha:D Maska e MENEFREGISTJA
  Antarsuar
  23-09-2008
  Vendndodhja
  Ne Itali ne Cuneo
  Mosha
  32
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Talking

  Ja disa te tjera
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    
  SALVE A TUTTI BELLI E BRUTTI

 4. #4
  Rafsha ku mos u vrafsha:D Maska e MENEFREGISTJA
  Antarsuar
  23-09-2008
  Vendndodhja
  Ne Itali ne Cuneo
  Mosha
  32
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Talking

  Disa Te Tjera
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   
  SALVE A TUTTI BELLI E BRUTTI

 5. #5
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Antarsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  35
  Postime
  2,160
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Ciao, degjo Dekorimi i Tavolinave "mendoj" qe per Durrsaket nuk ka shume rendesi, por rendesi ka qe te mblidhet komplet familja te jen te gjithe se bashku ne naten e nderrimit te viteve duke festuar se bashku dhe duke u harmonizuar.
  Gjithsesi mendoj qe ne familjen time ashu si ka qene ndervite eshte fotoja e fundit qe ti ke vene.

  GEZUAR

 6. #6
  Rafsha ku mos u vrafsha:D Maska e MENEFREGISTJA
  Antarsuar
  23-09-2008
  Vendndodhja
  Ne Itali ne Cuneo
  Mosha
  32
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Talking

  Citim Postuar m par nga Bledari Lexo Postimin
  Ciao, degjo Dekorimi i Tavolinave "mendoj" qe per Durrsaket nuk ka shume rendesi, por rendesi ka qe te mblidhet komplet familja te jen te gjithe se bashku ne naten e nderrimit te viteve duke festuar se bashku dhe duke u harmonizuar.
  Gjithsesi mendoj qe ne familjen time ashu si ka qene ndervite eshte fotoja e fundit qe ti ke vene.

  GEZUAR

  Hmm varet po mendoj qe per kete Durrsake qe ka 15 vj ne Itali dhe qe ka mamin Italjane them qe ka shum rendesi decorimi ne tavolinat e tona
  Gezur dhe ty
  SALVE A TUTTI BELLI E BRUTTI

 7. #7
  Rafsha ku mos u vrafsha:D Maska e MENEFREGISTJA
  Antarsuar
  23-09-2008
  Vendndodhja
  Ne Itali ne Cuneo
  Mosha
  32
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Talking

  Do me falni por nuk e perkthej dote ne Shqip

  Tovagliolo da buffet
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    
  SALVE A TUTTI BELLI E BRUTTI

 8. #8
  Rafsha ku mos u vrafsha:D Maska e MENEFREGISTJA
  Antarsuar
  23-09-2008
  Vendndodhja
  Ne Itali ne Cuneo
  Mosha
  32
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Talking

  Tovagliolo da buffet
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    
  SALVE A TUTTI BELLI E BRUTTI

 9. #9
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Antarsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  35
  Postime
  2,160
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga MENEFREGISTJA Lexo Postimin
  Hmm varet po mendoj qe per kete Durrsake qe ka 15 vj ne Itali dhe qe ka mamin Italjane them qe ka shum rendesi decorimi ne tavolinat e tona
  Gezur dhe ty
  eeeeee epo mendoj qe eshte tjeter muhabet ajo 'fare ti thua, gjithsesi ti pyte babin tend per ket qe te thashe une ty "po e pate Durresak" nese ajo 'fare une thashe eshte e vertet .

  Gezuar
  Kalofsh Mire

  Citim Postuar m par nga MENEFREGISTJA Lexo Postimin
  Do me falni por nuk e perkthej dote ne Shqip

  Tovagliolo da buffet
  Perkthehet: PECETA TAVOLINE
  Ndryshuar pr her t fundit nga Bledari : 29-12-2008 m 10:01

 10. #10
  Rafsha ku mos u vrafsha:D Maska e MENEFREGISTJA
  Antarsuar
  23-09-2008
  Vendndodhja
  Ne Itali ne Cuneo
  Mosha
  32
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Talking

  Citim Postuar m par nga Bledari Lexo Postimin
  eeeeee epo mendoj qe eshte tjeter muhabet ajo 'fare ti thua, gjithsesi ti pyte babin tend per ket qe te thashe une ty "po e pate Durresak" nese ajo 'fare une thashe eshte e vertet .

  Gezuar
  Kalofsh Mire

  Hmmm babi ime po Durrsak eshte une mbaj mend qe dhe ne tavonin ton tek nengjyshja ime ne Dr ku mami im ka jetur per rrethe 7 vj ne Dr qe zhdo Krishlindjet dhe fundi i drrimit te vitit ne tavolinen tone ishte gjithmon e decurume kurse tek fisi i babit time benin ashtu sic thua ti qe rendesi kishte te ishim te gjithe te mbledhur dhe me pjata kallcuku hanin
  Kurse une po bej per 20 vj dhe nuk mbaj mend nje natale pa decorim.
  Klm dhe ti
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    
  Ndryshuar pr her t fundit nga MENEFREGISTJA : 29-12-2008 m 10:14
  SALVE A TUTTI BELLI E BRUTTI

 11. #11
  Rafsha ku mos u vrafsha:D Maska e MENEFREGISTJA
  Antarsuar
  23-09-2008
  Vendndodhja
  Ne Itali ne Cuneo
  Mosha
  32
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Talking

  Citim Postuar m par nga Bledari Lexo Postimin
  eeeeee epo mendoj qe eshte tjeter muhabet ajo 'fare ti thua, gjithsesi ti pyte babin tend per ket qe te thashe une ty "po e pate Durresak" nese ajo 'fare une thashe eshte e vertet .

  Gezuar
  Kalofsh Mire  Perkthehet: PECETA TAVOLINE
  Bledi e dija qe eshte piceta tavoline por kjo eshte mbatjse lugeshe dhe pirunve apo e njeta quhet ???
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  SALVE A TUTTI BELLI E BRUTTI

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e jul-linda
  Antarsuar
  10-07-2008
  Postime
  2,077
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  me pelqeu dekorimi i tavolines te fotoja e pare dhe e dyte , me duket se eshte e njejta tavoline ndersa tavolina me mbulesen e kuqe jo dhe aq shume , e kuqe e tepruar ...
  edhe une i jap shume rendesi dekorimit te tavolines dhe ate jo vetem naten e vitit te ri , ka rendesi te kenaqesh dhe syrin dhe jo vetem stomakun ...

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  shum bukur....brao per idet
  urime viti i ri, festoni argetohuni
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 14. #14
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Antarsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  35
  Postime
  2,160
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  MENEFREGISTJA te thashe qe per ne nuk ka rendesi se si shtrohet tavolina por ka rendesi te mblidhemi e te kenaqemi te gjithe

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Alpha_Virginis
  Antarsuar
  09-07-2008
  Vendndodhja
  Freie Hansestadt Hamburg
  Postime
  157
  Faleminderit
  1
  2 falenderime n 2 postime
  Ja disa tavolina te bukura per inat te Hakimit
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    

 16. #16
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  E rendesishme eshte permbajtja ne tavoline

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  tavolin e bukur ...o psa nuk del fotoja ?
  qudi e bana si duhet nuk del fotoja.........
  Ndryshuar pr her t fundit nga Dorontina : 02-01-2009 m 06:28
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 18. #18
  ...beyond Maska e Alienated
  Antarsuar
  19-09-2005
  Vendndodhja
  Cassiopeia Constellation
  Mosha
  40
  Postime
  3,143
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Edhe une si Bledari, cmoj me shume cilesine e ushqimit se sa pamjen e tavolines...
  Ndryshuar pr her t fundit nga [Perla] : 28-04-2009 m 13:34
  Koha sht e maskarenjve
  Por atdheu i Shqiptarve

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Citim Postuar m par nga Bledari Lexo Postimin
  MENEFREGISTJA te thashe qe per ne nuk ka rendesi se si shtrohet tavolina por ka rendesi te mblidhemi e te kenaqemi te gjithe
  shum e vertet, por per miq te mir duhet me ep me teper imagjinat dhe mund....
  "Syri don bukuri per te shekqy.".........
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime n 43 postime
  Dekorime te bukura, urime te gjithve...taman jemi bere perendimor, gezohem....me ne fund u ngopem edhe ne.
  Pastaj, ka dallim kur pjatat jane te zbrazta...
  qe po e ekspozoj nj pjat..


  Ndryshuar pr her t fundit nga Kreksi : 03-01-2009 m 20:20
  Askush nuk te pyt: 'ka bere atedheu per ty por 'ke bere ti per Atedheun ! - JFK

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •