Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 59 prej 59
 1. #41
  Jo reklama ne FSH. Maska e besmet123
  Anėtarėsuar
  20-05-2007
  Vendndodhja
  VLORE
  Postime
  52
  Mua Kur Ma Ka Dhen Nje Mik Kete Adres Te Albasoulit Ne Vitin 2002 E kAm Ruajtur Si Dicka Te Shenjt,dhe Jam Ndier Shum Mire Kur E Kam Vizituar Per Her Te Par,sinqerisht Jam Ndier Shum Shum Mire,dhe Ju Uroj Suksese

 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-11-2004
  Postime
  125

  Besoj se edhe ketu ka vend per keto vargje

  Per forumin shqipetar


  Shume kishin shkruar e treguar
  poezi te ėmbla e ca edhe te kripura
  shumė forumistė te rinj kishin postuar
  pashė edhe tė tharta edhe disa tė hidhura

  Diku shanin e thumbonin Diku qeshnin e gėzonin
  njeri shfryhej pėr hesap te vetė
  tjetri donte qė ta degjonin
  sikur e kishte hapur kėtė teme vetė

  Vetem nje gje s’me zune sytė
  ndaj dhe vendosa te shkruaj
  s’kishit permendur vendin e dytė
  perveē shoqerise e familjes tuaj

  Cili ėshtė vendi dytė ju do tė thoni
  Eshte forumi yne plot shqipetare
  Ai eshte “number one” pse s’me besoni
  Epo thoni “jo” po tė doni kėtu ka njerez te pa parė


  Prandaj o shqipetar shoqerine mos e harroni
  Por edhe forumit tone te bukur ndonje fjale i thoni
  Se ėshtė ai qe ju mundeson ju e shikoni
  Qe fjalet e Shqipes e mendimet tuaja bukur ti kumtoni

  Tani mbetshi me shėndet
  e vazhdoni me tė shkruar
  se bukur shumė ja keni nisur
  e kurre skeni per t’u harruar


  Mbetshi me shendet

 3. #43
  @hermes Maska e Avduli
  Anėtarėsuar
  16-08-2006
  Vendndodhja
  shqiperi
  Postime
  132
  SHume urimeeeeee per tyyyyyyyy Albasoul . une te njof qe kur ke qene nje vjec

  Dija eshte Pushtet

 4. #44
  /\/€√έя D|€
  Anėtarėsuar
  22-03-2009
  Vendndodhja
  n\a
  Postime
  26
  sa shpejt rriten femijet...

  djali kujta eshte ky mo?


  nejse, mqs me ra rruga, ne dasem te arcim ore
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Aranit` : 03-05-2009 mė 11:09

 5. #45
  don leone Maska e don caplo
  Anėtarėsuar
  14-05-2009
  Vendndodhja
  greqi
  Postime
  10

  pershendetje

  gezuar ditlindjen edhe 100

 6. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-09-2009
  Postime
  14
  urime nga ana ime si me e reja forum.u befsh 1000000000000000000000000vjec albasoul.

 7. #47
  Zogu Arberor Maska e zogu kosovar
  Anėtarėsuar
  19-06-2009
  Vendndodhja
  Ne Internet
  Postime
  408
  urime te medhaja vin nga une albasoul.com i bofsh edhe 1000 tjera
  Kurrė mos thuaj kurrė.

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e janulla
  Anėtarėsuar
  17-06-2003
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  50
  Me pak vonese por nje shprehje amerikane thote:Any time is not later....

  Urime ..Urime edhe 100 vjet te tjera per Shpirtin e Shqiptarit....

  Shendet dhe lumturi kudo qe jeni... Pershendes te parin kush e krijoi ket forum te mrekullueshem, gjithashtu te gjithe stafin per punen dhe qe na kujtojne te hyme ne forum me mesazhet qe na emocjonojne aqe shume...

 9. #49
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,261
  wow 10 vjet, vec per 6 vjet kam pare egzistencen e albasoulit it :P
  congratulation
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 10. #50
  Fortis Et Honoris Maska e Meriamun
  Anėtarėsuar
  04-04-2009
  Postime
  1,730
  Hajt albasoul te na rritesh e te na behesh burre me mustaqe..

  Kjo siper ma kalon per tre muaj, dhe per kete e kam shume inat
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Meriamun : 16-09-2009 mė 12:38
  No amount of guilt can change the past and no amount of worrying can change the future

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e [MaRiO]
  Anėtarėsuar
  29-01-2008
  Vendndodhja
  Ne Zemren e Asaj Qe Dua :)
  Postime
  1,127
  te trashegohet dhe me nje djale per te mira i ardhshim zotit shpis
  Kur e ke kėmbėn jashtė gremines ėshtė e lehtė tė japėsh kėshilla

 12. #52
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,287
  Urime aLbas0uL =)
  D'Oh!

 13. #53
  *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
  Anėtarėsuar
  24-11-2007
  Vendndodhja
  Rruga shishe lagja tap :)
  Postime
  2,355
  Urime per vitin e 11

  Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

 14. #54
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,261
  Citim Postuar mė parė nga Meriamun Lexo Postimin
  Hajt albasoul te na rritesh e te na behesh burre me mustaqe..

  Kjo siper ma kalon per tre muaj, dhe per kete e kam shume inat
  sipas dates te regjistrimit, ti quhesh i sapolindur
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Anėtarėsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,016
  pak vone per te 10tin albasoul po Gezuar ditlindjjen e 11-te. po afrohet
  krishti, mesija eshte afer duke ardh,duani dhe ndihmoni njeri tjetrin,faluni qe tju falan mekatet

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,276
  Albasoul.com mbush 10 vjeē!

  Na falni ēfar eshte ēun apo goc ????

  Me e sakte do ishte :Albasoul.com sot mbush 10 vjet

  Megjithate urime dhe ta gezoj dhe vitin e 11-tė qe po afron
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 17. #57
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,676
  Citim Postuar mė parė nga Linda5 Lexo Postimin
  Albasoul.com mbush 10 vjeē!

  Na falni ēfar eshte ēun apo goc ????

  Me e sakte do ishte :Albasoul.com sot mbush 10 vjet

  Megjithate urime dhe ta gezoj dhe vitin e 11-tė qe po afron
  Mos uro para kohe se eshte ters.
  Feelings change - memories don't.

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,276
  Citim Postuar mė parė nga dea_07 Lexo Postimin
  Mos uro para kohe se eshte ters.
  Jo jo dea se kryetarve upsss Albasoul vetem drejt ju ecen ....LOL
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e Jetmiraaa
  Anėtarėsuar
  03-11-2023
  Vendndodhja
  Tokė
  Postime
  744

  Pėr: Albasoul.com mbush 10 vjeē!

  Wwwwoooooowww sa shpejt ikin vitet.
  Po plaket forumi.
  Po plakemi edhe ne tė tjerėt

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •