Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 46
  1. #21
    i/e regjistruar Maska e _AuLoNa_
    Anėtarėsuar
    04-04-2007
    Postime
    1,232

    Smile

    Mirese u gjeta Gramshjot/e.

    Sic e keni vene re une jam nga Vlora por me orgjine purro Labe nga zona e Kurveleshit.

    Kemi miqesi ne Gramsh, kemi marre nusen e kusheririt te pare andej dhe nipin e mbesen gjys Gramshiot keshtu qe jemi krushq, dhe eshte e vertet qe vajzat Gramshiote jane shume te bukura.

    Po u pershendes me nje kenge nga grupi polifonik i grave te Gramshit.

    Actions speak louder than words, but in this case words are speaking volumes .

  2. #22
    Astrit Kosturi Maska e Astrit Kosturi
    Anėtarėsuar
    03-03-2009
    Vendndodhja
    Gramsh, Qarku Elbasan
    Postime
    514
    "Krushka" Aulone!

    E futa ne thonjeza fjalen e pare, sepse me pelqen me te gjithe te flas ne koefidence, me Ti. Por kesaj radhe isha i detyruar dhe u ngrita edhe me kembe, sepse krushqit jane dhe mbeten te tille. Jam me kembe, per Ju dhe per z. Sulioti qe deshiron qe vetem miqte te kenaqen. Por, sado qė jam i papertuar, ca gjera edhe nuk di ti bej mire. P.sh. nuk kam mesuar akoma te postoj video, apo fotot qė kerkon Brari. Per kete ndjehem disi keq dhe po pres fundjaven, kur te me vijė djali nga Universiteti, ku studion per elektronike. Ē'ti besh, sado qė kemi vrapuar, na mbeten ende gjera per te mesuar.

    Pershendetje te perzemerta!

  3. #23
    tHeKtHi MaMa :P
    Anėtarėsuar
    24-11-2008
    Vendndodhja
    new york
    Postime
    1,708
    shum gjera mesoi permes forumit skisha degju me par per ket qytet ... gjith t'mirat
    if love is the answer, could you rephrase the question?

  4. #24
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    03-12-2008
    Vendndodhja
    ATJE KU ME RESPEKTOJN SI SHQIPTAR
    Postime
    1,015
    Pershendetje fansave te Gramshit
    kam pak kohe ne dispozicion per postuar disa foto qe te keni nje ide sa me te qarte se cfare eshte Gramshi .
    Ju pershendes te gjithve me keto foto .
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

  5. #25
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    03-12-2008
    Vendndodhja
    ATJE KU ME RESPEKTOJN SI SHQIPTAR
    Postime
    1,015
    Ky eshe Gramshi im i dashur .
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

  6. #26
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    03-12-2008
    Vendndodhja
    ATJE KU ME RESPEKTOJN SI SHQIPTAR
    Postime
    1,015
    Ngado qe shkoj kto peisazhe me ndjekin nga pas !
    Cfare valle fshehin keto peisazhe te bukura brenda tyre?
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

  7. #27
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    03-12-2008
    Vendndodhja
    ATJE KU ME RESPEKTOJN SI SHQIPTAR
    Postime
    1,015
    Kur te behen liqenet ne kaskaden e lumit Devoll qe shihet ne foto, Gramshi padyshim do te behet qyteti me i bukur i mbare kombit shqipetar.
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

  8. #28
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    03-12-2008
    Vendndodhja
    ATJE KU ME RESPEKTOJN SI SHQIPTAR
    Postime
    1,015
    Madheshtine e Tomorrit vetem nga Gramshi mund ta shijoni, sepse ashtu sic duket nga krahu i Gramshit, nuk duket nga asnje qytet tjeter.
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

  9. #29
    maraklije Maska e bombona
    Anėtarėsuar
    09-02-2009
    Vendndodhja
    ne shkoder,ne shtepin time
    Postime
    4,714
    sofra mramaj mir te gjithve.......si ju kam?
    po ku jeni qe nuk po degjoheni me ,ka ardh pranvera me lule te reja dhe jo dimri me gjumin e saj dimeror qe tiu jap shkas ju te flini>>>>>hahaahahhahaah
    meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

  10. #30
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    03-12-2008
    Vendndodhja
    ATJE KU ME RESPEKTOJN SI SHQIPTAR
    Postime
    1,015
    Citim Postuar mė parė nga bombona Lexo Postimin
    sofra mramaj mir te gjithve.......si ju kam?
    po ku jeni qe nuk po degjoheni me ,ka ardh pranvera me lule te reja dhe jo dimri me gjumin e saj dimeror qe tiu jap shkas ju te flini>>>>>hahaahahhahaah
    Pershendetje bombona(lepurushja)flm per lulet dhe respektin.Nuk flem ne jo,por tani eshte periudhe e shume ngarkuar me pune, dhe kjo ben qe te flem ca si me heret,,,,,,,,,,,,,, hahahah Ju pershendes te gjithve ju miqt e mi dhe te sofres ton te perbashket, dhe uroj per secilin ju gjith te mirat.

  11. #31
    Astrit Kosturi Maska e Astrit Kosturi
    Anėtarėsuar
    03-03-2009
    Vendndodhja
    Gramsh, Qarku Elbasan
    Postime
    514
    Zoti Sulioti, pershendetje! Eshte stine punesh, pushimesh dhe debatesh politike, prandaj edhe sofra na duket e madhe. Bujaria vazhdon te jete prezente gjithnje, sofra jone do te pres miq e dashamires te gramshit si treve dhe te gramshioteve si njerez te punes e te sakrifices.

    Bujrum ne sofren gramshiote!

  12. #32
    maraklije Maska e bombona
    Anėtarėsuar
    09-02-2009
    Vendndodhja
    ne shkoder,ne shtepin time
    Postime
    4,714
    gramshi keni ren ne gjum me duket se nuk po niheni me ahahahah
    astrit e suliot ku jeni more eee
    meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

  13. #33
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    03-12-2008
    Vendndodhja
    ATJE KU ME RESPEKTOJN SI SHQIPTAR
    Postime
    1,015
    Citim Postuar mė parė nga ish-bombona Lexo Postimin
    gramshi keni ren ne gjum me duket se nuk po niheni me ahahahah
    astrit e suliot ku jeni more eee
    Pershendetje Bombona e mir dhe e dashur,mire se erdhe.Ne ketu jemi e dashur,por ne nuk therrasim miq me zor, ather kure na trokasin miqt ne dere, ne jemi gjithmon ketu per tju uruar mireseardhjen.E pra mire se na erdhe Bombonke, gezohem shume qe na vizitove, dhe te them te drejten, ndihem pak keq se ste kam vizituar akoma,ne fakt jam matur shum her te behem i gjalle andej nga ty, por gjithmon me del dicka rruges, ahahaha.Me cfare do te qeras e dashur,????do raki Gramshi te zier dy her,don vere te kuqe vendi,don nje gote dhalle nga kjo e jona, qe te gjalleron shpirtin dhe mendjen me mire se cdo lloj red bulli, apo don nje gote te ftohet akull, me narden thane, qe ne ditet e nxehta te veres shijon me mire se cdo lloj pije tjeter freskuese.

    Mos kujto se po tallem, kure te kthehem ne atdhe do te propozoj te vish e ti provosh te gjitha keto,( se ketu ne virtual, dihet ajo pun)varet nga ty nese do vish keshtu sic po na viziton ketu.Te puth te facja fort .......

  14. #34
    maraklije Maska e bombona
    Anėtarėsuar
    09-02-2009
    Vendndodhja
    ne shkoder,ne shtepin time
    Postime
    4,714
    Citim Postuar mė parė nga sulioti Lexo Postimin
    Pershendetje Bombona e mir dhe e dashur,mire se erdhe.Ne ketu jemi e dashur,por ne nuk therrasim miq me zor, ather kure na trokasin miqt ne dere, ne jemi gjithmon ketu per tju uruar mireseardhjen.E pra mire se na erdhe Bombonke, gezohem shume qe na vizitove, dhe te them te drejten, ndihem pak keq se ste kam vizituar akoma,ne fakt jam matur shum her te behem i gjalle andej nga ty, por gjithmon me del dicka rruges, ahahaha.Me cfare do te qeras e dashur,????do raki Gramshi te zier dy her,don vere te kuqe vendi,don nje gote dhalle nga kjo e jona, qe te gjalleron shpirtin dhe mendjen me mire se cdo lloj red bulli, apo don nje gote te ftohet akull, me narden thane, qe ne ditet e nxehta te veres shijon me mire se cdo lloj pije tjeter freskuese.

    Mos kujto se po tallem, kure te kthehem ne atdhe do te propozoj te vish e ti provosh te gjitha keto,( se ketu ne virtual, dihet ajo pun)varet nga ty nese do vish keshtu sic po na viziton ketu.Te puth te facja fort .......
    suliot me keto fjal qe me the me preke..
    si fillim te them se jam shum e zen se tani momentalisht jam ne nje dasem e ti e di se tek ne dasma te kapet nje jav papapaa
    e pastaj jam tu u pergatit per shkoll.....e per sa i perket pijes do doja ti provoja te gjitha nga pak ahhahahaahahha
    te puc cummmmmmmmmmmmm ty dhe mikun tim astritin qe na ka harru fare
    meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

  15. #35
    Astrit Kosturi Maska e Astrit Kosturi
    Anėtarėsuar
    03-03-2009
    Vendndodhja
    Gramsh, Qarku Elbasan
    Postime
    514
    Bombona, te pershendes! Muajt e veres, gjithnje jane me pune e pushime, me vape e gripra dhe keshtu qė nuk kam patur mundesi te komunikojme me miq. Por sofra, ka qene shtruar, me shume miq, qe kane ardhur nga emigracioni dhe qytete te tjera, per klime malore. Jam ndjere mire dhe shpresoj, se pas pak ditesh do te hedh dhe ide e shkrime me pershtypje te ketyre muajve te veres.
    Shkolla po fillon, te uroj suksese mikja jone e mrekullueshme!
    astritkosturi.com

  16. #36
    maraklije Maska e bombona
    Anėtarėsuar
    09-02-2009
    Vendndodhja
    ne shkoder,ne shtepin time
    Postime
    4,714
    Citim Postuar mė parė nga Astrit Kosturi Lexo Postimin
    Bombona, te pershendes! Muajt e veres, gjithnje jane me pune e pushime, me vape e gripra dhe keshtu qė nuk kam patur mundesi te komunikojme me miq. Por sofra, ka qene shtruar, me shume miq, qe kane ardhur nga emigracioni dhe qytete te tjera, per klime malore. Jam ndjere mire dhe shpresoj, se pas pak ditesh do te hedh dhe ide e shkrime me pershtypje te ketyre muajve te veres.
    Shkolla po fillon, te uroj suksese mikja jone e mrekullueshme!
    te falenderoj shum dhe pres shkrimet e tua me padurim..
    meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

  17. #37
    i/e regjistruar Maska e davidd
    Anėtarėsuar
    02-09-2009
    Postime
    2,016
    pershendes te gjithe ata te gramshit
    krishti, mesija eshte afer duke ardh,duani dhe ndihmoni njeri tjetrin,faluni qe tju falan mekatet

  18. #38
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    03-12-2008
    Vendndodhja
    ATJE KU ME RESPEKTOJN SI SHQIPTAR
    Postime
    1,015
    Citim Postuar mė parė nga davidd Lexo Postimin
    pershendes te gjithe ata te gramshit
    Mire se erdhe or mik ne sofren ton, dhe ne te pershendesim,dhe gjithashtu faleminderit, per respektin e treguar me viziten tende ne shpin ton.Gjith te mirat Davidd

  19. #39
    i/e regjistruar Maska e davidd
    Anėtarėsuar
    02-09-2009
    Postime
    2,016
    Citim Postuar mė parė nga sulioti Lexo Postimin
    Mire se erdhe or mik ne sofren ton, dhe ne te pershendesim,dhe gjithashtu faleminderit, per respektin e treguar me viziten tende ne shpin ton.Gjith te mirat Davidd
    Sa mikeprites qe jemi ne shqiptaret. Mire se ju gjeta Gjergj Kstrioti. ju faleminderit per mikepritjen. E paci zemren e bardh gjithmone Sulioti.
    Me Respekt
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga davidd : 24-09-2009 mė 19:03
    krishti, mesija eshte afer duke ardh,duani dhe ndihmoni njeri tjetrin,faluni qe tju falan mekatet

  20. #40
    i/e regjistruar Maska e majla
    Anėtarėsuar
    06-11-2009
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    245
    Me ne fund e gjeta dhe sofren time.... C'kemi patriota mire??
    Mesa lexova qenkemi pak po s'ka gajle..me mire pak e sakte...

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •