Close
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 95 prej 95
 1. #81
  *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
  Antarsuar
  24-11-2007
  Vendndodhja
  Rruga shishe lagja tap :)
  Postime
  2,359
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga Linda5 Lexo Postimin
  E po mir 2 te rrumullakta, dhe 1 te gjat ..je dakort kshtu ,se jan shtu shum ne parti
  Hahahahahahahah. Ne cfare rradhe do i vesh?

  Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

 2. #82
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Citim Postuar m par nga suadabolzano Lexo Postimin
  Hahahahahahahah. Ne cfare rradhe do i vesh?
  Si thu ti ..te gjatin para dhe te rrumullaktat mrapa apo te kundert ..menohu dhe ti si shkojn me mir kto llojt e kungujve
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 3. Anetart m posht kan falenderuar Linda5 pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 4. #83
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Ktu ka antare qe kan regjistruar nga 30 emra, me nje te lavderojne, me nje te shajn, me nje te kan si vlla, me nje tjeter te dalin komshi,me nje hiqen si femer e me nje tjeter si mashkull, me nje si xhaje 60 vjec e nje tjeter si macho man, e kshu me radhe.. ec merre vesh sa jemi, 40.000 apo 4.000.

  Ps; sa per tju shujt "kureshtjen" se e di qe do e beni kte pyetje, un kam vetem nje nick, dmth kte.. Edhe kte perdor, skam te tjere. Kshu qe mos pyesni kot.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 5. #84
  gone Maska e INFINITY
  Antarsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Ke dhe nje tjeter ke, pse genjen.

  P.S. C'me ben qe me bashkuan ato 4 te miat dhe me lane nje muaj jashte, pa dija une c'te beja.

 6. #85
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga INFINITY Lexo Postimin
  Ke dhe nje tjeter ke, pse genjen.

  P.S. C'me ben qe me bashkuan ato 4 te miat dhe me lane nje muaj jashte, pa dija une c'te beja.
  Jo se kam me ate, e ka vellai im i vogel, futet ndonje her ne te rralle e lexon temat e Darius se eshte tip kurioz kshu. Ja kam fal atij, kshu qe vetem kte kam. Edhe qe ta dish per her tjeter, un nuk genjej kurre.

  Ca do beje ti me ate ushtrine tende aman? Te gjith nick femrash i ke pas
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 7. #86
  gone Maska e INFINITY
  Antarsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga Apollyon Lexo Postimin
  Jo se kam me ate, e ka vellai im i vogel, futet ndonje her ne te rralle e lexon temat e Darius se eshte tip kurioz kshu. Ja kam fal atij, kshu qe vetem kte kam. Edhe qe ta dish per her tjeter, un nuk genjej kurre.

  Ca do beje ti me ate ushtrine tende aman? Te gjith nick femrash i ke pas
  Te dukem sikur me duhet ndonje nick mashkulli keshtu? lol

 8. #87
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga INFINITY Lexo Postimin
  Te dukem sikur me duhet ndonje nick mashkulli keshtu? lol
  Jo ishalla.. se dhe ate ke mangut ti, edhe do te therrisnin "scareface" pa e dite fare se kush je! LOL
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 9. #88
  i/e regjistruar Maska e fegi
  Antarsuar
  29-05-2009
  Postime
  5,796
  Faleminderit
  0
  36 falenderime n 36 postime
  40.000 mije antare po veq duhet me dit qe me sa emra jane te rexhistruar te ndryshme.

 10. Anetart m posht kan falenderuar fegi pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 11. #89
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-06-2003
  Postime
  570
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Gjate viteve ka shume antare qe jane regjistruar dhe larguar, po ashtu ka antare me shume emra. Keshtu qe ky numer eshte vetem statistike dhe nuk paraqet antaret qe marrin pjese.
  Munde te vertetohet qe as 100 antare nuk jane aktiv.

 12. #90
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-01-2010
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ka shum forume ku njerzit disktojn ne mes veti pr tema te caktuara japin komntet mendimet e tyre, por ky forum esht i vecant per nga emri te cilin ka, ky forum bashkon te gjith shqiptaret nga shqiprija kosova maqedonija dhe gjithkund ku jan neper bot. dmth vet hapja e ketij forumi esht nje gjest mjaft i mir dhe mjaft i qelluar.

  por un do kisha dhen nji ide si te merret parasysh nga kreu i forumit qe permes ketij forumi te ket dhe aktivitete qera psh: bashkupunimi ne sferen e kultures ku antaret ne mest me nji bashkpunim te perbashket do te marrin pjes ne aktivitete te tilla paramarr parasysh se ku gjenden ato.

  pastaj:ne baz te vendit se ku gjenden shba zvicer germanij angli etj te formohen grupacione ku do punojn ne projekte te ndryshme per organizimin e emigrantve shqiptar qe jetojn ne ato shtete.

  un si antar i forumit jam i gatshem te bashkpunoj ne keto pika me secilin antar qetr te ketij forumi.

 13. #91
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,088
  Faleminderit
  64
  780 falenderime n 638 postime

  Pr: Forumi Shqiptar numron 40.000 antar t regjistruar

  Keto dite kemi kaluar shifren e 60,000 anetare te regjistruar ne forum.

 14. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  Lazo (19-09-2018)

 15. #92
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime n 89 postime

  Pr: Forumi Shqiptar numron 40.000 antar t regjistruar

  Citim Postuar m par nga Albo Lexo Postimin
  Keto dite kemi kaluar shifren e 60,000 anetare te regjistruar ne forum.

  te rregjistruar 60000 aktive 6
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 16. Anetart m posht kan falenderuar derjansi pr postimin:


 17. #93
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  197 falenderime n 163 postime

  Pr: Forumi Shqiptar numron 40.000 antar t regjistruar

  Citim Postuar m par nga Albo Lexo Postimin
  Keto dite kemi kaluar shifren e 60,000 anetare te regjistruar ne forum.
  N t tilla raste, a shprndahen dhurata ?

  Gjithsesi urime !  Emri: graphics-fireworks-682202.gif

Shikime: 128

Madhsia: 56.8 KB
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 18. #94
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,564
  Faleminderit
  43
  59 falenderime n 51 postime

  Pr: Forumi Shqiptar numron 40.000 antar t regjistruar

  HAHAHAHAaha

  prit ska maru pune me mua qe kam qene qe ne fillim kur eshte hap don dhurate ti tani
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 19. #95
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,116
  Faleminderit
  140
  102 falenderime n 90 postime

  Pr: Forumi Shqiptar numron 60.000 antar t regjistruar

  Tema 79,970 Postime 2,168,637 Antar 64,809

  Ku shumica e forumeve nuk plotsojn as 1/3 e kapacitetit t antarve , e jo m brumin dhe vlerat q ka brenda !
  Silence is golden.

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Tema t Ngjashme

 1. 'mendim keni pr nacionalizmin shqiptar?
  Nga Anton n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 25-09-2012, 17:09
 2. Video e ushtarve grek n Internet indinjon shqiptart
  Nga Ingenuous n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 15:58
 3. Ndihme per disa test cases...
  Nga BeracakjaKeqe n forumin Arti i programimit
  Prgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 29-02-2004, 01:07

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •