Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 95
  1. #41
    Larguar Forum komunistesh Maska e YlliRiaN
    Anëtarësuar
    08-02-2008
    Postime
    1,220
    Duke pasur parasysh se sot ne boten e virtuale mund te haesh me qindra Forume te ndryshme
    une mund te theme se FSh me te vertet eshte nje forum i madhe me plot kuptimin e fjales

  2. #42
    Shume anetar jane regjistruar dhe rrale postojn,vetem nese kan nevoje per ndim

  3. #43
    ThE WoRlD Is MiNe Maska e AjSi
    Anëtarësuar
    05-04-2009
    Vendndodhja
    AlBaNia
    Postime
    372
    Bravo eshte nje nga forumet me te medhenj forumi shqiptar
    40.000 anetare?? uauuuuuuuuuuu shifer mjaft e madhe
    shpresoj qe te shtohet gjithnje e me shuume
    I DiD NoT AsK 2 B AlBaNiAn , I JuSt GoT LuCkY
    AlBaGiRl

  4. #44
    Nje e keqe e madhe e Forumit tone te nderuar, eshte qe shume jane rregjistruar me disa nick dhe mundohen ti perdorin si "arme" per kunderpergjigje, duke "rrezikuar" pak pasi te jene pergjigjur ne menyre te pahijshme, pra ne kete menyre nuk i tremben largimit, pasiqe imagjinata prodhon nick dhe pass pa hesap!
    Kjo eshte edhe prova qe disa nga koleget tane te forumit, ose me mire bashkeatdhetare marin pjese ne foum vetem per te polemizuar ku shpejt dhe pateklif mund edhe te degjenerohet ne pergjigje, pasi thame me lart qe, nuk ka rrezik, nje qe ka 2-3-4-5-29-??? nick te tjere!

  5. #45
    i/e regjistruar Maska e saura
    Anëtarësuar
    07-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    3,498
    Citim Postuar më parë nga arbereshi_niko Lexo Postimin
    Nje e keqe e madhe e Forumit tone te nderuar, eshte qe shume jane rregjistruar me disa nick dhe mundohen ti perdorin si "arme" per kunderpergjigje, duke "rrezikuar" pak pasi te jene pergjigjur ne menyre te pahijshme, pra ne kete menyre nuk i tremben largimit, pasiqe imagjinata prodhon nick dhe pass pa hesap!
    Kjo eshte edhe prova qe disa nga koleget tane te forumit, ose me mire bashkeatdhetare marin pjese ne foum vetem per te polemizuar ku shpejt dhe pateklif mund edhe te degjenerohet ne pergjigje, pasi thame me lart qe, nuk ka rrezik, nje qe ka 2-3-4-5-29-??? nick te tjere!
    Po pse nuk i perjashtoni ju ?
    A nuk dalin nga i njejti kompjuter?
    L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

  6. #46
    ThE WoRlD Is MiNe Maska e AjSi
    Anëtarësuar
    05-04-2009
    Vendndodhja
    AlBaNia
    Postime
    372
    po pra administratori i forumit a nuk mund te pc e secilit anetar edhe te lexoje mesazhet private te te gjitheve? pastaj eshte edhe serveri...
    I DiD NoT AsK 2 B AlBaNiAn , I JuSt GoT LuCkY
    AlBaGiRl

  7. #47
    postuar nga saura...
    Po pse nuk i perjashtoni ju ?
    A nuk dalin nga i njejti kompjuter?
    postuar nga AjSipo pra administratori i forumit a nuk mund te pc e secilit anetar edhe te lexoje mesazhet private te te gjitheve?
    Po mire, ça po talleni ju???
    Po pse spaskemi pune tjeter..., po prit se do lajm çimentot, do bejm gjellen po do shkojme edhe ne pune, po pazarin,etj,etj,...
    PS; Moderator=Sherbetor i popullit..., per disa nga ju!

  8. #48
    ThE WoRlD Is MiNe Maska e AjSi
    Anëtarësuar
    05-04-2009
    Vendndodhja
    AlBaNia
    Postime
    372
    kjo ishte thjesht nje pyetje i dashur niko edhe ti si moderator ke per detyre ta shpjegosh pasi vete e ke pranuar postin apo jo?
    I DiD NoT AsK 2 B AlBaNiAn , I JuSt GoT LuCkY
    AlBaGiRl

  9. #49
    i/e regjistruar Maska e saura
    Anëtarësuar
    07-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    3,498
    Jo mo une s'po tallem ,e kam seriozisht ,se dhe mua me ka ndodhur ,qe kam bere llafe ,per ndonje teme ,dhe gjoja kam dale nje 2-3 kunder mendimeve te mija, une se rr...shume jo ,se po te ishte ashtu isha rregjistru dhe une me nja 10 cope ,po e kam fjalen ça kuptimi ka ?jane njerez budallenj te semure ,plus ato qe futen per qellime te tjera.
    L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

  10. #50
    Citim Postuar më parë nga saura Lexo Postimin
    Jo mo une s'po tallem ,e kam seriozisht ,se dhe mua me ka ndodhur ,qe kam bere llafe ,per ndonje teme ,dhe gjoja kam dale nje 2-3 kunder mendimeve te mija, une se rr...shume jo ,se po te ishte ashtu isha rregjistru dhe une me nja 10 cope ,po e kam fjalen ça kuptimi ka ?jane njerez budallenj te semure ,plus ato qe futen per qellime te tjera.
    Ti vet ja dhe pergjigjen pyetjes tende, pasi edhe une si ti nuk e rr.. pasi po si ti jam i mendimit qe jane njerez te semure..., e ç'ti besh duhen perjashtuar nje pjese e mire e ketyre..., po besoj se do te lodhen nje dite dhe keshtu detyrimisht do i lene lojrat me solitarius
    Po pikerisht sot, mu gafurr nje me ofendime si psh; " komunist grek ", une qe nuk jam fare nga jugu dhe me e keqja kam hikur pikerisht prej kuqove, po edhe te rrish e tu versulesh s'ben, mendoj se do ta kuptojne vet, gjithnje kur nuk flasim per raste pa shprese, atehere detyrohemi tu pergjigjemi.

  11. #51
    i/e regjistruar Maska e _AuLoNa_
    Anëtarësuar
    04-04-2007
    Postime
    1,232
    Citim Postuar më parë nga arbereshi_niko Lexo Postimin
    Nje e keqe e madhe e Forumit tone te nderuar, eshte qe shume jane rregjistruar me disa nick dhe mundohen ti perdorin si "arme" per kunderpergjigje, duke "rrezikuar" pak pasi te jene pergjigjur ne menyre te pahijshme, pra ne kete menyre nuk i tremben largimit, pasiqe imagjinata prodhon nick dhe pass pa hesap!
    Kjo eshte edhe prova qe disa nga koleget tane te forumit, ose me mire bashkeatdhetare marin pjese ne foum vetem per te polemizuar ku shpejt dhe pateklif mund edhe te degjenerohet ne pergjigje, pasi thame me lart qe, nuk ka rrezik, nje qe ka 2-3-4-5-29-??? nick te tjere!


    Kjo ndodh tek ata njerez qe kane "mutliple personality disorder".

    Por ndodhin edhe nga ato raste kur disa marrin nick dhe informacionet e nje tjeter forumisti e mundohen te flasin si ata.

    Kjo kishte ndodhur pikerisht ne nje forum tjeter, ku mos ti heq veshin dikujt, dhe sipas IP's kishin gjetur kush ishte personi qe e bente kete pune dhe e kishin bere Ban.

    Por kur eshte kaq i madh forumi eshte pak i veshtire te kontrrollosh te gjithe, do shume njerez te merren me te.
    Actions speak louder than words, but in this case words are speaking volumes .

  12. #52
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    01-08-2007
    Postime
    1,281
    Unë ndihem mirë në këtë forum. Nuk më ka ndodhur të më cenzurohen shkrimet. Unë kujdesem që të mos përdor fjalë banale e as fyrje ndaj askujt. Urime Forumi shqiptar, suksese!

  13. #53
    patriot Maska e shoku_tanku
    Anëtarësuar
    18-09-2006
    Vendndodhja
    Tiranë
    Postime
    3,395
    Citim Postuar më parë nga Drini_i_Zi Lexo Postimin
    Forumi shqiptar , 40.000 antar , por shum pak postime ( as 1 milion)
    Prej ketyre me sa kam verejt , jan vetem disa dhjetra persona qe shkruajn.

    Nese e krahasojm me disa nga forumet tjera te Ballkanit qe un frekuentoj duket qart se ska gjalleri te mjaftushme ne forumin shqiptar.

    Nje forum maqedon : 9720 antar , 1.1 milion postime
    Tjetri forum maqedon : 25.000 antar , 1.9 milion postime

    Nje forum kroat : 112.000 antar , 15 milion postime , 261.000 tema

    Ndoshta te veten ktu e ka ber edhe cenzura dhe disa padrejtesi qe ndodhin ne forumin shqiptar.
    Nuk ja vlen te maresh me mundimin te shkruash ne kete forum.Te fshihen postimet dhe nuk denjojne as te te sqarojne arsyen perse e bejne.
    Jane me te vertete,nuk di si ti quaj... qesharake!

    Nuk e di por ky i nderuari Albo me keto statistikat per antaresine e tij me duket tamam si gjenerali i ushtrise se vdekur...

  14. #54
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anëtarësuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,375
    Perveq faktit qe ka shum anetare me nga 2 e me shum nicka ketu , nje gje tjeter eshte se shum pak persona jane online dhe shum pak diskutojne , por ketu nuk eshte vetem faji i tyre , nje pjese te fajit e kan mod. lejojne fyrje nga ata qe regjistrohen vetem per kete qellim dhe keshtu humb durimi dhe me nuk hyn apo vetem hyn dhe nuk shkruajne.

    Sikur te kishte nje rregull me te madh dhe mos te fshihen postimet pa asnje arsye besoj se ky forum do te merrte perseri namin qe ka pas .

  15. #55
    Andi Ballshi
    Anëtarësuar
    14-06-2009
    Vendndodhja
    Prishtine
    Postime
    118
    Jam nje anetar i ri, megjithate ndiej kenaqesi, per numrin rekord prej dyzetmije! Andi

  16. #56
    Orthodhoks Maska e ilia spiro
    Anëtarësuar
    02-02-2009
    Postime
    3,453
    Postimet në Bllog
    1
    A e keni degjuar Ezopin kur krahason luanin me lepurin.....?

    Shkurt: Kalonte lepuri me 5 kelyshe dhe rruges takoi luanin me 1 kelysh.

    Lepuri: C'je ti gjithe ky luan me nje kelysh, ndersa une megjithese lepur kam 5 kelyshe.

    Luani: Une vertet kam nje kelysh, por ama e kam luan.
    Duaje te afermin tend si veten

  17. #57
    Dominus Albanae Maska e Geri Tr
    Anëtarësuar
    17-08-2009
    Vendndodhja
    Tirana the Shitty Metropolis
    Postime
    1,837
    ore cfare 40.000 antare ketu mund te jene dhe 10.000 antare por me nickname te ndryshme.Who knows
    Të gjitha gjërat që ne shohim apo duken, janë vetëm një ëndërr brenda një ëndrre

  18. #58
    Zogu Arberor Maska e zogu kosovar
    Anëtarësuar
    19-06-2009
    Vendndodhja
    Ne Internet
    Postime
    408
    une besoj se jan 38ooo as me shum e as me pak
    Kurrë mos thuaj kurrë.

  19. #59
    Citim Postuar më parë nga zogu kosovar Lexo Postimin
    une besoj se jan 38ooo as me shum e as me pak
    Vetem ti je dy anetare ...
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  20. #60
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anëtarësuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Cudi qe paska vajt aq. Un cdo dite me te njejtet persona po flas, edhe prej atyre futem me teper ta vizitoj kte forum. Jan nja 4 apo 5 veta qe me terheqin ne muhabet edhe te zakonshmit qe flasin cdo dite. Po aq gjith a gjith qe shkruajm jemi rrreth 30 veta.

    Nejse thuaj.. Sasi te kete pa cilesine se ve re njeri.
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Ç'mendim keni për nacionalizmin shqiptar?
    Nga Anton në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 45
    Postimi i Fundit: 25-09-2012, 16:09
  2. Video e ushtarëve grekë në Internet indinjon shqiptarët
    Nga Ingenuous në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 207
    Postimi i Fundit: 22-09-2011, 14:58
  3. Ndihme per disa test cases...
    Nga BeracakjaKeqe në forumin Arti i programimit
    Përgjigje: 14
    Postimi i Fundit: 29-02-2004, 01:07

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •