Close
Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 95
  1. #21
    Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
    Anëtarësuar
    01-12-2006
    Vendndodhja
    Guinea
    Postime
    6,386
    Citim Postuar më parë nga Drini_i_Zi Lexo Postimin
    Ndoshta te veten ktu e ka ber edhe cenzura dhe disa padrejtesi qe ndodhin ne forumin shqiptar.
    Hera e pare qe pajtohem me ty Drini i Bardhe. Cenzure sa te duash, pervecse nese nuk e kritikon, ofendon e paragjykon krishterimin, te krishteret, heronjte e kombit nese nuk i quan tradhtare, etj. cenzure tjeter ke sa te duash. Une para disa dite e postova nje video, kur hyra te nesermen, ishte fshire tema e gjitha, sepse ajo video citonte vargje na Kurani Famelarte. Kritikoje Biblen apo postoje nje video fyese per te krishteret shqiptare, do te behesh hero te nesermen.

  2. #22
    Emathia Maska e MaDaBeR
    Anëtarësuar
    20-05-2003
    Vendndodhja
    Në çdo vend ku ka jetë
    Postime
    5,321
    Urime njehere per numrin e arritur te anetareve dhe uroj qe te shkoje gjithmone e me perpara forumi me i madh Shqiptar ne internet.

    Rapsoul, nje kritike kisha per ty, per menyren e prezantimit te kesaj teme. Ke theksuar se rezultat i kesaj arritje eshte vetem puna e palodhshme e stafit. Te pakten, edhe nese nuk kane merita anetaret, per modesti duhet te kishe thene qe dhe ata kane merita ne kete arritje.

    Ndersa per mendimin tim, meritat jane si te stafit ashtu dhe te anetareve te njejta, pasi ky eshte nje komunitet virtual ku pa pjesmarrjen e anetareve nuk do ishte nevoja te kishte as staf.

    Urime edhe njehere te gjithe anetareve dhe stafit gjithe ashtu!
    Për inad të Djallit dhe Shqyptarëvet, Zoti ka me mbajtë Shqypninë më kambë me nder e me lumni

  3. #23
    i/e regjistruar Maska e Instrumenti
    Anëtarësuar
    18-12-2008
    Postime
    7
    a thu a jam numru edhe une tash ,garant jam 40.001

  4. #24
    i/e regjistruar Maska e Action
    Anëtarësuar
    20-11-2008
    Postime
    77
    Nuk eshte me rendesi numri,

    por ka shum anetar mjaft intelegjenta , gje qe e dallon nga forumet e tjera..

  5. #25
    i/e regjistruar Maska e daniel00
    Anëtarësuar
    05-06-2004
    Vendndodhja
    tr
    Postime
    2,836
    Citim Postuar më parë nga goldian Lexo Postimin
    O DANIEL ca den me than antiantaret
    sinqerisht po pyes
    Ata qe jane qesharak dhe nganjeher antishqiptar pra antiantar ne forum shqiptar , e dine vete ata , se nuk me bejne vetem mu me qesh .
    Ndryshuar për herë të fundit nga daniel00 : 23-12-2008 më 18:04

  6. #26
    Larguar Forum komunistesh Maska e YlliRiaN
    Anëtarësuar
    08-02-2008
    Postime
    1,220

    Talking

    mos te harrojme se ketu kemi nje numer te anetarve qe jane regjistruar para 3/4 viteve por qe nuk kan bere asnje postim por megjitheate eshte nje forum i madhe e per numer te sakt mund te dihet por ka ndoshta nje numer njerezish qe hyn me me teper usera por nuk mendoj qe jan te shumte
    Pra ju lumte per kete arritje te gjithe sttafit te ketij forumi
    Jem numer 1

  7. #27
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    22-06-2002
    Postime
    278
    ...Vetem faleminderit....I Falem Nderit qe ekziston ky Forum..........Faleminderit edhe Albo...ta befte zoti mbare ty...

  8. #28
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    09-12-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    26

    Post

    Do me pelqente me shume cilesia se sa sasia e anetareve. Ka shume pjesmares serioze e inteligjent por ka edhe shume te tjere banale.Disa duket qarte qe jane te avancuar e me kulture te gjitheaneshme. Pershendes seriozet per temat qe shtrojne per diskutim.

  9. #29
    Larguar Forum komunistesh Maska e YlliRiaN
    Anëtarësuar
    08-02-2008
    Postime
    1,220
    siq mund te shihet ne kete forum ka mungese te moderatorve pasi nese kemi 40.000 anetare atehere po bie se per 1mije anetare ka vetem nje moderator apo ndoshta e kam gabim
    E nese mendojme me kete mentalitet qe moderator te jene vetem nje rrethe i ngusht atehere eshte gabim i madhe per te gjithe

  10. #30
    i/e regjistruar Maska e che_guevara86
    Anëtarësuar
    21-02-2006
    Vendndodhja
    verdalle anej ktej
    Postime
    641
    Mire qe skam harruar ID-in dhe pass , i forte paskam qene.
    Ska asgje te re , dhe shume censure dhe shume chit chat.
    Une mendoj se po rregulluat keto te treja ja hodhe.
    Mund te them qe eshte nga te vetme forume qe ska pasur rreklama pervecse para nje viti u fut rreklama edhe aty ku behej postimi.
    Me vjen shume keq qe ktu ska fare ngrohtesi dhe jemi larguar .
    Nuk shihen te regjistruarit se ashtu mund te regjistrohen per kuriozetet 3 milion shqiptar por sa frekuentim ka.

    Uroj qe ky forum ti rezistoj kohes dhe te punoj si duhet .
    Bëji nder qenit, që ai të kafshojë këmbën

  11. #31
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    07-12-2008
    Vendndodhja
    jetoj ne itali venezi
    Postime
    6
    FORUMI SHQIPTAR asht numer nje ne ket bot kjo veq edhe po shihet numri i antarve 40.000 besoj se ne koh te shkurter ky numer *** ta arrij edhe per mi 80.000 veta , por ky numer qe asht spo jan as ghysa aktiv sa duhet .
    URIME FORUMI SHQIPATR PER KETO ARRITJE QE I KENI BA

  12. #32
    shqiptari Maska e faruk_01
    Anëtarësuar
    24-09-2006
    Vendndodhja
    maqedoni
    Postime
    590
    Citim Postuar më parë nga RaPSouL Lexo Postimin
    Duke u nisur nga postimi i bërë nga Albo para saktësisht 3 vite dhe 5 muaj më herët që është si vijon më posht.



    Dhe sot pas një periudhe shumë të shkurtër Forumi Shqiptar ka arritur të dyfishoj shifrat e anëtarëve të regjistruar, ka arritur të dyfishoj interesin që kanë njerëzit për forumin dhe ka arritur të dyfishoj vlerat që ka ky forumi madhështor Shqiptar.

    Sot që nga ky moment Forumi Shqiptar numëron 40.000 anëtarë të regjistruar, e gjithë kjo vjen si rezultat i punës të palodhshme që ka bërë stafi i këtij forumi dhe që ka çuar deri tek zgjimi i interesit të shumë personave. Shpresojmë që ky numër ende të rritet dhe vlerat e Forumit Shqiptar do të rriten. Urime forumit për numrin e anëtarëve të arritur urime stafit të forumit dhe të gjithë anëtarëve të forumit ju dëshirojmë qëndrim të këndshëm dhe vizita sa më të shpeshta në të ardhmen.

    Stafi i Forumit!
    urime dhe suksese,,,normal qe numri do te shtohet ashtu sic eshet shtuar deri me sot,,,VAZHDOJMEEE
    O Sa mir t'jesh Shqiptar...

  13. #33
    pirg hologramesh Maska e Inteligjentja
    Anëtarësuar
    08-10-2005
    Vendndodhja
    Ne kontinentin e Kurrkundit
    Postime
    862
    Me pak duhet te jene. Apo i keni harruar gjithe kamikazet qe kane nga 20 account-e secili? Gjithesesi urime stafit qe e miremban.
    Homo sum; humani nil a me alienum puto.

  14. #34
    Authentic Maska e DeuS
    Anëtarësuar
    08-06-2003
    Postime
    2,319
    Ne kete forum kam qene pjesmarres per 6 vjet. Eshte kohe e konsiderueshme per te krijuar nje ide rreth anetareve (disa per te cileve ua di menyren e te shkruarit, llojin e pergjigjes qe do japin ne relacion me temat, perpara se te shkruajne), nje ide rreth temave dominuese qe hapen e ri-hapen dhe gjithashtu propagandes dhe ideologjise qe te ofron ky forum. Atehere, gjate tere kesaj kohe, kam dal ne konluzion dhe eshte pothuajse fakt, qe ky forum nuk ka me teper se 2000 antare, prej te cileve maksimumi i atyre qe jane aktiv eshte 900.

    Ajo shifra 40.000 i intereson tjeter kujt...madje i intereson shume!
    Eshte si puna e cifuteve qe 60 vjet nuk lane film, dokumentar, liber pa shkruar dhe pa na tronditur me shifren kolosale te 6.000.000 cifuteve qe u vrane ne L2B ...nderkohe qe behet fjale per nje maksimum te 200.000 qe mund te kene qene viktima te asaj raprezalje.

  15. #35
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    16-02-2009
    Postime
    8
    Pershendetje E Ju Uroj Gjithe Te Mirat

  16. #36
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    14-07-2006
    Postime
    53

    a mund te kemi listen e email..te secilit nga ne?e te bshkohemi per arritjen e objekt

    kur mund te organizohemi ne akte konkrete per nje bashkim te vertet shpirteror si shqiptare?
    mendoj se jemi vone ,vetem se ky forum eshte me i madhi e dinjitoz per te arritur vertet dicka ne kete drejtim...
    he cthoni stafi i nderuar ..
    1.lista e shqiptaareve ne greqi(kosovare,came)
    2.ajo e shqiptareve ne itali. """"""""
    3.ajo ne europe """""""
    4 .ajo ne amerike- """"""""""""
    5.ajo e miqve virtual ne shqiperi """""""""
    6.ajo ne kosove

    JEMI NE PRITJE ..

  17. #37
    i/e regjistruar Maska e Vinjol
    Anëtarësuar
    28-04-2002
    Vendndodhja
    Fier
    Postime
    1,540
    Ska rendsi fare sa vizitore e vizitojne
    duke pare qe forumi yne mbushi 10 vjet qekur eshte krijuar
    do te thoje qe vizitohet
    e sja vlen pe reklame nr ska rendesi
    si fillim ky site ka pasur 1 boom shqiptaresh kudo anembane
    e vazhdon ta kete akoma
    Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

  18. #38
    Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
    Anëtarësuar
    28-11-2003
    Vendndodhja
    REPUBBLICA ITALIANA
    Postime
    811
    Edhe 40.000 te tjere....

    Pershendetje...

    Albmaster

  19. #39
    i/e regjistruar Maska e Kaoni
    Anëtarësuar
    19-03-2009
    Postime
    268
    Bravo Forumit.

  20. #40
    i/e regjistruar Maska e Borix
    Anëtarësuar
    17-01-2003
    Postime
    2,316
    Urime! Por, sa nga keta jane aktive? Sipas statistikave, nr me i madh i anetareve aktive ka qene ne fund te 2007, rreth 1100. Kjo i bie qe, ne historine e forumit, perqindja me e larte e anetareve aktive ka qene 2.75%. Ajo reale, apo mesatare e perditshme eshte me e ulet.
    "The rule is perfect: in all matters of opinion our adversaries are insane." (M. Twain)

Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Ç'mendim keni për nacionalizmin shqiptar?
    Nga Anton në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 45
    Postimi i Fundit: 25-09-2012, 16:09
  2. Video e ushtarëve grekë në Internet indinjon shqiptarët
    Nga Ingenuous në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 207
    Postimi i Fundit: 22-09-2011, 14:58
  3. Ndihme per disa test cases...
    Nga BeracakjaKeqe në forumin Arti i programimit
    Përgjigje: 14
    Postimi i Fundit: 29-02-2004, 01:07

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •