Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,570
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Gjejeni pėrgjigjen e sakt

  kush e gjen dot se cfare kane grate ne mes te kembeve ????

  pres shume pergjigjje


  sidomos nga femrat
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Selami2006
  Anėtarėsuar
  28-12-2005
  Vendndodhja
  Te ?
  Mosha
  41
  Postime
  367
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Gjurin e kan ne mes te kembeve

 3. #3
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,570
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime
  ore selam kaq menjihere e gjete bravo
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

Tema tė Ngjashme

 1. A e kane njohur Trinitetin popuj para ardhjes se Krishtit?
  Nga rapsod nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 03-07-2012, 22:36
 2. Gjėjeni k'tė person
  Nga xhiko nė forumin Lojra dhe rebuse
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 11-07-2006, 09:56
 3. Gjejeni kush jane keto?
  Nga Klevis2000 nė forumin Lojra dhe rebuse
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-10-2005, 13:19
 4. Megjithemend, perse protestantet nuk i pergjigjen...
  Nga engjell nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 19-09-2002, 16:36

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •