Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1

  Sqarime pr postimet n kt forum

  Pershendetje
  Dua t'ju bej dhe nje here te ditur te gjithe pjesmaresve te ketij forumi qe duke qene se ky eshte nje forum SHQIPTAR gjuha e perdorur duhet te jete SHQIP. Ju lutem kini parasysh kete karakteristike te ketij forumi kur beni postimet tuaja. Gjithashtu, qe ky forum te jete i kendshem dhe interesant per te gjithe, ju lutem, mos i ktheni postimet ne replika personale chat-i. Postime te tilla do korrektohen ose fshihen.
  Faleminderit te gjitheve per mirekuptimin.

 2. #2
  Administratore Maska e Fiori
  Antarsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,011
  Duke qene se forumi mbahet pergjegjes per shkarkimin e kengeve te huaja pa leje (edhe pse une jam e para pro ketij lloj shkarkimi) mu desh te fshija pjesen me te madhe te kesaj teme per te hequr lidhjet e shkarkimeve. Kishte shkrime midis temes, te cilat nuk kishin lidhje shkarkimi, por nuk kam kohe te merrem me pergjigjet nje me nje.

  Do ju lutesha ne te ardhmen nq se kini nderrmend te shkarkoni kenge, mund ti komunikoni ato me njeri tjetrin nepermjet e-mails apo mp.


  Pershendetje

 3. #3
  Per te mos e ngarkuar forumin me nje informacion qe shume lehte mund te gjendet ne internet, tekstet apo fotot e kengetareve/grupeve te ndryshem do te hiqen. Do te lejohen vetem fotot qe jane marr nga vete anetaret.
  Tekstet muzikore si edhe links me video te kengeve qe iu pelqejne me shume apo qe deshironi te pershendesni do te lejohen vetem tek tema "pershendetese", e cila do te mbyllet pasi te arrij nje numer te konsiderueshem postimesh.
  Qellimi kryesor i ketij forumi eshte diskutimi per kengetaret, grupe dhe rryma te ndryshme te muzikes boterore te cilat mund t'i postoni ne temat qe jeni te interesuar.

  Pershendetje
  Ndryshuar pr her t fundit nga shigjeta : 18-11-2007 m 15:29
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

Tema t Ngjashme

 1. Sqarime per Elian 70(albumi im i djersitur)
  Nga Deep sky n forumin Albumi fotografik
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 15-02-2009, 11:32
 2. Censure mbi postimet dhe postuesit qe kerkojne antishqiptarizem?
  Nga Inteligjentja n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 78
  Postimi i Fundit: 20-12-2008, 11:49
 3. Krkoj nj goc 19 vjeare nga Bulqiza n Austri
  Nga ELDORADO n forumin N krkim t personave t humbur
  Prgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 28-01-2007, 14:57
 4. T raportojm postimet e pahijshme ose jasht rregullave
  Nga drini_n_TR n forumin Pyetje - prgjigje
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-04-2004, 09:45
 5. Sqarime Per Klo....
  Nga Jesushaus n forumin Komuniteti protestant
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 06-07-2002, 19:48

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •