Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
  1. #1

    Sqarime për postimet në këtë forum

    Pershendetje
    Dua t'ju bej dhe nje here te ditur te gjithe pjesmaresve te ketij forumi qe duke qene se ky eshte nje forum SHQIPTAR gjuha e perdorur duhet te jete SHQIP. Ju lutem kini parasysh kete karakteristike te ketij forumi kur beni postimet tuaja. Gjithashtu, qe ky forum te jete i kendshem dhe interesant per te gjithe, ju lutem, mos i ktheni postimet ne replika personale chat-i. Postime te tilla do korrektohen ose fshihen.
    Faleminderit te gjitheve per mirekuptimin.

  2. #2
    Administratore Maska e Fiori
    Anëtarësuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,016
    Duke qene se forumi mbahet pergjegjes per shkarkimin e kengeve te huaja pa leje (edhe pse une jam e para pro ketij lloj shkarkimi) mu desh te fshija pjesen me te madhe te kesaj teme per te hequr lidhjet e shkarkimeve. Kishte shkrime midis temes, te cilat nuk kishin lidhje shkarkimi, por nuk kam kohe te merrem me pergjigjet nje me nje.

    Do ju lutesha ne te ardhmen nq se kini nderrmend te shkarkoni kenge, mund ti komunikoni ato me njeri tjetrin nepermjet e-mails apo mp.


    Pershendetje

  3. #3
    Per te mos e ngarkuar forumin me nje informacion qe shume lehte mund te gjendet ne internet, tekstet apo fotot e kengetareve/grupeve te ndryshem do te hiqen. Do te lejohen vetem fotot qe jane marr nga vete anetaret.
    Tekstet muzikore si edhe links me video te kengeve qe iu pelqejne me shume apo qe deshironi te pershendesni do te lejohen vetem tek tema "pershendetese", e cila do te mbyllet pasi te arrij nje numer te konsiderueshem postimesh.
    Qellimi kryesor i ketij forumi eshte diskutimi per kengetaret, grupe dhe rryma te ndryshme te muzikes boterore te cilat mund t'i postoni ne temat qe jeni te interesuar.

    Pershendetje
    Ndryshuar për herë të fundit nga shigjeta : 18-11-2007 më 15:29
    Mos shkruaj gjë kur je me nerva, sepse, ndërsa plaga e gjuhës është më e keqe se e shpatës, mendo ç’ka mund të jetë ajo e pendës

Tema të Ngjashme

  1. Sqarime per Elian 70(albumi im i djersitur)
    Nga Deep sky në forumin Albumi fotografik
    Përgjigje: 11
    Postimi i Fundit: 15-02-2009, 11:32
  2. Censure mbi postimet dhe postuesit qe kerkojne antishqiptarizem?
    Nga Inteligjentja në forumin Votime dhe sondazhe
    Përgjigje: 78
    Postimi i Fundit: 20-12-2008, 11:49
  3. Kërkoj një goc 19 vjeçare nga Bulqiza në Austri
    Nga ELDORADO në forumin Në kërkim të personave të humbur
    Përgjigje: 12
    Postimi i Fundit: 28-01-2007, 14:57
  4. Të raportojmë postimet e pahijshme ose jasht rregullave
    Nga drini_në_TR në forumin Pyetje - përgjigje
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 06-04-2004, 09:45
  5. Sqarime Per Klo....
    Nga Jesushaus në forumin Komuniteti protestant
    Përgjigje: 9
    Postimi i Fundit: 06-07-2002, 19:48

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •