Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime

  Arvanitt Arbror!

  Un po e hap kt tem pr t gjith ata q kan fotografi nga Arvanitt e Greqis!
  T gjitha fotografit q kan t bjn me Arvanitt jan t mirpritura, portrete, pejsazhe, fshatra, qytete tje...

  Un desha ta hap kt tem me Arvanitin simbol "Marko Boari"
  Marko Boari
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 2. #2
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime


  Nj tjetr portret i t madhit Marko Boari
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 3. #3
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime


  Ja dhe heroina "Bubulina"
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 4. Anetart m posht kan falenderuar flory80 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 5. #4
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime n 68 postime
  Ideja eshe e mire flory80, po ne fakt keto qe solle ti jane piktura.

 6. #5
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga BvizioN Lexo Postimin
  Ideja eshe e mire flory80, po ne fakt keto qe solle ti jane piktura.
  Po BvizioN kto jan kopje t pikturave t kohs s pavarsimit t Greqis, dhe sht shum e vshtir pr t gjetur fotografi. Ngo informacionet q kam un dhe kto po zhduken ose po u bhen modifikime ku po humbasin origjinalitetin.
  un do tu bja thirrje kush mund t ket materjale nga kta Shqiptar ta sjelli ktu dhe t krijojm nj album me foto, apo piktura historike.
  Faleminderit!
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 7. #6
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime  Kjo sht nj fotografi nga e cila tregon veshjet e burrit dhe t gruas t ishullit t banuar me Arvanit "Salamina"
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 8. #7
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime  Mandra1902
  N at koh t pakt ishin Arvanitt q dinin Greqisht, ndrsa tani.......
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 9. Anetart m posht kan falenderuar flory80 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 10. #8
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  1901  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 11. Anetart m posht kan falenderuar flory80 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

Tema t Ngjashme

 1. Beteja e Fush-Kosovs n vitin 1389 n Drenic
  Nga ZANOR n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 480
  Postimi i Fundit: 09-10-2020, 22:05
 2. Kritika e veprs s Aristidh Kols
  Nga Tannhauser n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 127
  Postimi i Fundit: 06-01-2010, 05:40
 3. Parailiret - Iliret - Arberit _M.Korkuti
  Nga BARAT n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-10-2006, 21:53
 4. shtja ame
  Nga Eni n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 154
  Postimi i Fundit: 25-03-2005, 19:56
 5. Krijuesit e shtetit t ri grek
  Nga ALBA n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-01-2004, 14:39

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •