Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 106 prej 106
 1. #101
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  65
  Postime
  7,908
  Faleminderit
  39
  38 falenderime nė 30 postime
  Njaqeta o burrelsa,
  he mo se po ju ftoj nė kafe te Vila Bruēi.
  Mirė se vini!
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

 2. #102
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  35
  Postime
  5,314
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Naqeta Projekt! Si je, a mahesh?

  Jo bre se jena tu shku me naj vend ma te mir se aty, se aty jan doktort, e kur shof doktor me sy nuk me shkon kafja rahat.
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 3. #103
  Burrels Forever. Maska e Doc_ERI
  Anėtarėsuar
  22-06-2006
  Vendndodhja
  Londer
  Postime
  249
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Sofra e Burrelit

  Po na kan dedyru me vu kasen fiskale dhe ktu dhe sna len me postu pa mor kuponin tatimor, prandaj jan kaq pak
  If My Heart Could Talk,You Would See How Much I Love You.

 4. #104
  Burrels Forever. Maska e Doc_ERI
  Anėtarėsuar
  22-06-2006
  Vendndodhja
  Londer
  Postime
  249
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Sofra e Burrelit

  Se egziston akoma sofra ime se kisha mendu 😂
  If My Heart Could Talk,You Would See How Much I Love You.

 5. #105
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  65
  Postime
  7,908
  Faleminderit
  39
  38 falenderime nė 30 postime

  Pėr: Sofra e Burrelit

  Citim Postuar mė parė nga MaDaBeR Lexo Postimin
  Naqeta Projekt! Si je, a mahesh?

  Jo bre se jena tu shku me naj vend ma te mir se aty, se aty jan doktort, e kur shof doktor me sy nuk me shkon kafja rahat.
  @madaber - si e pashte atė "Emathia" ma kujtove mikun tim matjan, Hamdi Hysuka.

  Tė pėrshėdes ty e tė gjithė matjanėt e tjerė.
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

 6. #106
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2020
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Sofra e Burrelit

  Great! This is very interesting. Thanks!

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Tema tė Ngjashme

 1. Rilindasi Kristo Kirka
  Nga Eni nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-07-2012, 16:33
 2. Pjeter Arbnori
  Nga Brari nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-01-2010, 19:51
 3. Vritet adoleshentja, refuzoi trafikimin
  Nga iliria e para nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 10-11-2006, 19:28
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-04-2004, 12:47
 5. Spiunazhi
  Nga Brari nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 23-07-2002, 08:11

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •