Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 105 prej 105
  1. #101
    i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
    Anėtarėsuar
    26-03-2003
    Mosha
    64
    Postime
    7,994
    Faleminderit
    36
    37 falenderime nė 29 postime
    Njaqeta o burrelsa,
    he mo se po ju ftoj nė kafe te Vila Bruēi.
    Mirė se vini!
    "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

  2. #102
    Emathia Maska e MaDaBeR
    Anėtarėsuar
    20-05-2003
    Vendndodhja
    Nė ēdo vend ku ka jetė
    Mosha
    35
    Postime
    5,508
    Faleminderit
    20
    36 falenderime nė 31 postime
    Naqeta Projekt! Si je, a mahesh?

    Jo bre se jena tu shku me naj vend ma te mir se aty, se aty jan doktort, e kur shof doktor me sy nuk me shkon kafja rahat.
    Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

  3. #103
    Burrels Forever. Maska e Doc_ERI
    Anėtarėsuar
    22-06-2006
    Vendndodhja
    Londer
    Postime
    249
    Faleminderit
    1
    0 falenderime nė 0 postime

    Pėr: Sofra e Burrelit

    Po na kan dedyru me vu kasen fiskale dhe ktu dhe sna len me postu pa mor kuponin tatimor, prandaj jan kaq pak
    If My Heart Could Talk,You Would See How Much I Love You.

  4. #104
    Burrels Forever. Maska e Doc_ERI
    Anėtarėsuar
    22-06-2006
    Vendndodhja
    Londer
    Postime
    249
    Faleminderit
    1
    0 falenderime nė 0 postime

    Pėr: Sofra e Burrelit

    Se egziston akoma sofra ime se kisha mendu 😂
    If My Heart Could Talk,You Would See How Much I Love You.

  5. #105
    i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
    Anėtarėsuar
    26-03-2003
    Mosha
    64
    Postime
    7,994
    Faleminderit
    36
    37 falenderime nė 29 postime

    Pėr: Sofra e Burrelit

    Citim Postuar mė parė nga MaDaBeR Lexo Postimin
    Naqeta Projekt! Si je, a mahesh?

    Jo bre se jena tu shku me naj vend ma te mir se aty, se aty jan doktort, e kur shof doktor me sy nuk me shkon kafja rahat.
    @madaber - si e pashte atė "Emathia" ma kujtove mikun tim matjan, Hamdi Hysuka.

    Tė pėrshėdes ty e tė gjithė matjanėt e tjerė.
    "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Tema tė Ngjashme

  1. Rilindasi Kristo Kirka
    Nga Eni nė forumin Elita kombėtare
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 10-07-2012, 17:33
  2. Pjeter Arbnori
    Nga Brari nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 24-01-2010, 19:51
  3. Vritet adoleshentja, refuzoi trafikimin
    Nga iliria e para nė forumin Aktualitete shoqėrore
    Pėrgjigje: 13
    Postimi i Fundit: 10-11-2006, 19:28
  4. Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 04-04-2004, 13:47
  5. Spiunazhi
    Nga Brari nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 8
    Postimi i Fundit: 23-07-2002, 09:11

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •