Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e ajzberg
  Anėtarėsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,224
  Faleminderit
  2
  16 falenderime nė 16 postime

  Konkursi letrar 2

  Do te kemi kete fund viti konkurs te dyte letrar?
  Dija eshte injorance e mesuar.....

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e GeoF
  Anėtarėsuar
  01-07-2008
  Vendndodhja
  Fier, ku nje kile tru shitet sa nje filxhan me fara
  Postime
  188
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  E ke hedhur mire pyrtjen !
  Dhe nese nuk na e organizojne moderatoret, leta organizojme vete me votime dhe vargje te pa botuara.
  Me respekt, Genti

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-04-2008
  Postime
  212
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  jam shum PRO konkursit letrat do ishte shum e bukur...

Tema tė Ngjashme

 1. Kėndi Letrar
  Nga Fiori nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 14-02-2008, 13:12
 2. Konkursi ndėrkombėtar i arteve pamore “Onufri”
  Nga Davius nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-12-2006, 21:34
 3. Ars
  Nga Fiori nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-02-2005, 21:32
 4. Konkursi letrar “Ernest Koliqi” 2004
  Nga Diabolis nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 02-02-2005, 23:21
 5. Letėrsia shqiptare: probleme teorike-kritike nė gjykimin e vlerave letrare
  Nga Kosovari_78_Ca nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-01-2005, 14:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •