Close
Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 107
 1. #1
  G J I G A N D I Maska e Nickmaster
  Antarsuar
  25-11-2002
  Vendndodhja
  San Francisco
  Postime
  183
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Talking Po ne CA ka donje ore?

  Me sa po shoh une me duket se s'ka ndonje shqiptar ketu ne California. Apo mbase ka po se kane nxjerre koken.! Ne San Francisco qe jam une vetem njaa tre familje ka. Nuk di me gjate!!!
  Shpresoj te dale ndonje ketej!

  Kjo me poshte do tju pelqeje! Megjithese kam edhe te tjera me te bukura!
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  *Software is like sex...it's better when it's free.*

 2. #2
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  38
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime n 11 postime

  A sht ndonjri n Los Angeles?

  Prshndetje t gjithve!!!
  Pr kurjozitet, meq ndodhem n L.A. , a sht ndonjri prej jush ktu?
  Nderime t gjithve
  drini

 3. #3
  G J I G A N D I Maska e Nickmaster
  Antarsuar
  25-11-2002
  Vendndodhja
  San Francisco
  Postime
  183
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Une s'jam n Los Angeles, por jam afr, ne San Francisco! Megjithat une te prshndes!
  Une kisha postuar nj tem: Po ne CA ka ndonje? por ti sktheve pergjigje!
  *Software is like sex...it's better when it's free.*

 4. #4
  What is the color of wind Maska e California_Boy
  Antarsuar
  28-04-2003
  Vendndodhja
  California Santa Monica
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Talking ORE PO SA VJET KE ANDEJT TI

  ckemi patriot , mos ki merak se sje vetem jo , kemi edhe ne ketej nje kohe te gjate , see ya
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Faces come from the darkness and take them away
  Sight grows dim and what was know is now forgotten
  :^xhan2 fabian_eb@yahoo.com

 5. #5
  What is the color of wind Maska e California_Boy
  Antarsuar
  28-04-2003
  Vendndodhja
  California Santa Monica
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Talking ckemi patriota

  si ja kaloni vellezer
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Faces come from the darkness and take them away
  Sight grows dim and what was know is now forgotten
  :^xhan2 fabian_eb@yahoo.com

 6. #6
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  38
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime n 11 postime
  Ecc Atyyy, po u bonka tani nj dor e mir ktej nga Qyteti i ngjujve... e bojm edhe nj klub m von, si thoni ju?

  drini.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Antarsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  34
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Arrow

  ej po a eshte na njoni nga ju ketu ne San Diego se ktu ke mu ska kom shiqptari me kokra jan

 8. #8
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  38
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime n 11 postime
  Mir fare, t paktn paske Shqipo. Un lal jam n L.A.
  drini.

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-02-2003
  Vendndodhja
  England--OXFORD
  Mosha
  36
  Postime
  56
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  bo edhe atje ka shqiptar nuk ka vend ne kete bote qe nuk kam shkuar shqiptar nese brother gjithe te mirat dhe boni qef ne L.A se vend i bukur duket ne filma
  CA PINE CA DEHEN

 10. #10
  G J I G A N D I Maska e Nickmaster
  Antarsuar
  25-11-2002
  Vendndodhja
  San Francisco
  Postime
  183
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Pershendetje ca-patriote,
  5 jemi ne forum ne pa ka dhae ca ketu ne SF!!
  <<>>
  *Software is like sex...it's better when it's free.*

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Ari-Intimidator
  Antarsuar
  08-05-2002
  Mosha
  40
  Postime
  290
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  A ka Shqiptar ne Sand Diego

  Jam ne vizite ne San Diego. Jam kurreshtare se a ka Shqiptar ketu ne San Diego.

  Ariani
  An unexperienced life is not worth living. Socrates

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Antarsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  34
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  o grupo hajde me lal se ktu jam un
  Zbesoj se ka na nji njeri tjeter nga forumi

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-05-2003
  Vendndodhja
  london
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  po ku ka vend ne bote pa shqiptare ju deshi apo ju shpetoi juve
  Nese, nese
  larg do te iki,
  nje lot te paster
  do te le kujtim,
  ne pastertine e tij
  shpirtin tim do gjesh,
  pra serish
  me mua do te jesh...

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Antarsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  34
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  po ho pra ate thuj lal
  nuk ka , por ktu ska shume reth 15 familje nga tr.
  qe njof un pa mund te ket akoma

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  usa
  Mosha
  39
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Un jam ne San Francisco,dhe me sa di un ka dhe 5 shqiptar te tjer

 16. #16
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  38
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime n 11 postime
  Un jam n L.A., shum afr me San Diegon Ju prshndes Kaliforniant e tjer

  drini

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Antarsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  34
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  te ishin ktu aq shum shqiptar sa ka ne East.
  knej gjehen me kokra apo jo drino e lovingcali

 18. #18
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  38
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime n 11 postime
  Di nja dy tre rob t tjer, por s'na bi nej her rruga me u taku Tironso. Ndrsa pr Friscon kam dgjuar se atje ka m shum shqiptar, por shumica e tyre jan rreth "Bay-it" t Friscos. Ktu di nj dy tre n Pasadena, CaliforniaBoy sht n Santa Monica, okollata n Pasadena, dhe vese kaq. Un po mendoja e formojm nj grup, ose rrim n kontakt me njri-tjetrin, dhe t falsim mos me u taku nej her, kot pr nej party ose ndonj gj. Me siguri q ka m shum shqiptar kndej, por ngaq s'njihemi s'e dim ndodhjen e njri-tjetrit. Megjithat t fala nga un

 19. #19
  Hera Maska e COKOLLATA
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Los angeles CA
  Mosha
  37
  Postime
  27
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  E paskeni nxjerre koken juve ? Mesa di une ne San Diego ka shume familje shqiptare kurse saper singles jemi njecike me te populluar ne te Los Angelosit. Megjithese une ketu ku kam levizur nuk njof asnje ( Drini nuk jam me ne Pasadena) . Jam right in the heart of Sunset .

 20. #20
  G J I G A N D I Maska e Nickmaster
  Antarsuar
  25-11-2002
  Vendndodhja
  San Francisco
  Postime
  183
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Pershendetje patrioteve Kalifornianve,
  Une jam ne SF; po s'ka shume rini ketu (ne SF)--lol
  Shume ka andej nga Sacramento..
  <<>>
  *Software is like sex...it's better when it's free.*

Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Video e ushtarve grek n Internet indinjon shqiptart
  Nga Ingenuous n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 15:58
 2. Himar, msimi nis me himnin grek
  Nga karaburuni n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 134
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 05:07
 3. Greqia u jep shtetsin minoritarve
  Nga DYDRINAS n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 411
  Postimi i Fundit: 12-03-2008, 07:59
 4. Rrymat politike katolike shqiptare
  Nga ~Geri~ n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 74
  Postimi i Fundit: 30-04-2006, 05:33
 5. Gjergj Kastrioti sipas pikpamjeve antishqiptare
  Nga Davius n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 77
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 13:45

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •