Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 107 prej 107
 1. #101
  Pae Maska e ufo_ ufo
  Antarsuar
  14-01-2004
  Vendndodhja
  San Diego, CA
  Mosha
  41
  Postime
  66
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga nikas
  Pershendetje,
  Une kam reth 7 muaj qe jam ne Rancho bernando, eshte ne nivelin e ocean side edhe 20 min nga oqeani. Reth 20 min nga Balboa stadium, Jam me pune aty edhe skam pare koker njeriu. Andej nga San Bernandinua pashe shume veta. Po ka mundesi ju te San Diegos no thoni ku mblidhen shqiptaret dhe lozin Soccer, edhe po ka ndonje club etc etc... Kelton ty si perfaqesuesi i SD (Shqipeve)besoj duhet te dish mire, na jep 1 adress te regullt. Thanks
  Une kam nja 1 vite qe punoje ne Rancho Bernardo. S'para kam degjuar qe te kete shume Shqiptare ketu ne San Diego. Deri tani une kam takuar vetem nje rastesisht. Eshte e cuditshme sepse edhe ne Middle Georgia kishte ca Shqiptare.
  ufo ufo o Gjumash
  Shkon n shkoll avash avash

 2. #102
  Angel Maska e zamiraz
  Antarsuar
  28-08-2007
  Vendndodhja
  Orange, California
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Zamira in Orange California

  Une jetoj ne Orange, California. Shume afer Santa Monica. 16 vjet qe jetoj ketu. Ka shume pak kohe qe e gjeta kete site.
  Pershendetje
  Citim Postuar m par nga California_Boy Lexo Postimin
  Desha te di se sa shqipetar ka ne California, pasi me duket qe me shume ka ne east coast, po ku jeni ore te uruar ku jeni ?

 3. #103
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-12-2005
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  39
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Per shqipet ne Bay Are, California.
  Per te gjithe ju por edhe te tjeret, me qejf kisha taku Shqiptare.
  Me regjistroni apo email dergoni ne: nsgentian@hotmail.com

  Ju pershendes
  Duaje atdhen si Shqiponja folen.

 4. #104
  gone Maska e INFINITY
  Antarsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Isha e interesuar te dija nese ndonje prej anetareve ketu jeton ne California dhe me konkretisht ne San Diego ose San Francisco.

  Thjesht kisha ca pyetje so pls let me know.

  Thx

 5. #105
  i/e larguar Maska e selina_21
  Antarsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ
  Postime
  1,099
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  OOOOOOOOOOOOOOOOOO California Hello pej WDC

  Ju pershendes te gjitheve .

 6. #106
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-12-2006
  Vendndodhja
  El Paso TX
  Postime
  14
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Tungjatjeta DeAdA

  Une jetoj ne Emeryville qytet i vogel ngjitur me Berkeley dhe Oakland, mu ne buze te bregut tek Bay Bridge per ne San Francisco.

  May Peace be upon you.
  Legends may sleep, but they never die.

 7. #107
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  13-09-2016
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Shqiptart n CA, SHBA

  Hi everyone.
  Jetoj ne Zvicerr dhe jom i ferizajit. I kom 23 vjet dhe kom ardh me punu ne San Francisco per 6 muj. A bon me dit a ka naj shqiptar ketu se em ka marr malli per fli haha

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Tema t Ngjashme

 1. Video e ushtarve grek n Internet indinjon shqiptart
  Nga Ingenuous n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 15:58
 2. Himar, msimi nis me himnin grek
  Nga karaburuni n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 134
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 05:07
 3. Greqia u jep shtetsin minoritarve
  Nga DYDRINAS n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 411
  Postimi i Fundit: 12-03-2008, 07:59
 4. Rrymat politike katolike shqiptare
  Nga ~Geri~ n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 74
  Postimi i Fundit: 30-04-2006, 05:33
 5. Gjergj Kastrioti sipas pikpamjeve antishqiptare
  Nga Davius n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 77
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 13:45

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •