Close
Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 107
 1. #41
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime
  Hahahahhahaha o pinkie cilesoje .. te jete me makine
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Antarsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,417
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 16 postime
  Makine kemi vete nga Hertzi, efkaristo poli. Thjesht na duhet dikushi te na show around...alamet goca beqaresh jemi (kur na e do puna), hudhuni te na e shtroni me ar, e te na e beni nje experience te paharrueshme kete udhetim. lol.

 3. #43
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,257
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  ju lutem te na lini dhe orarin, se axhenda ka filluar te ngarkohet qe nga NY..

  drini i LA paska ikur ne TR, ke lene ndonje njeri ne vend tend? lilo labja hudhu.. mari-ane ndaj mendjen cilen gjuhe do, se te pergjigejmi ne knej, si ta dush nga ajo lista jote..mgjtse per ket fundajve e bojme dhe ship vetem per hir te kaltos
  TBD

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Antarsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,417
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 16 postime
  Per hir te Kaltos duhet kthyer sllavisht

  E bere gati valixhen ti, se une hic. Me kane ardhur lajme keqdashese nga Yahoo qe kete fundjave do bjere shi ne L.A., por sic degjova nga banoret e L.A. (goje pas goje), aty rralle here bie shi. Shi ata quajne grimca te vogla vone ne darke, a heret ne mengjes. Ju lutma ju qe jeni ketu, na e konfirmoni a pergenjeshtroni kete lajm.

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime
  Nga nje pershkrim qe me kane bere per L.A nga nje NY-se, eshte njelloj si bregdeti jugor i Shqiperise. Plot ullinj dhe portokalle dhe nata e ngrohte dhe dritheruese.

  paci mot te mire dhe bofshi qejf

  P.s Kaltron ma kini kujdes se eshte e vogel

 6. #46
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,257
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga COKOLLATA
  E paskeni nxjerre koken juve ? Mesa di une ne San Diego ka shume familje shqiptare kurse saper singles jemi njecike me te populluar ne te Los Angelosit. Megjithese une ketu ku kam levizur nuk njof asnje ( Drini nuk jam me ne Pasadena) . Jam right in the heart of Sunset .
  hajde, paskan plasur edhe ketej cokollatat.. I ment singllletat
  TBD

 7. #47
  Perjashtuar
  Antarsuar
  29-09-2004
  Mosha
  36
  Postime
  1,474
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Citim Postuar m par nga Pinkie
  Makine kemi vete nga Hertzi, efkaristo poli. Thjesht na duhet dikushi te na show around...alamet goca beqaresh jemi (kur na e do puna), hudhuni te na e shtroni me ar, e te na e beni nje experience te paharrueshme kete udhetim. lol.
  you should also mention that y'all are middle aged women lol

 8. #48
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime
  i pakapshem po crendesi ka mosha bre burre ... ato middle aged women dine ta shijojne jeten me mire se ato qurrashet qe skane dale akoma ne drite .. kane akoma pucrrat e moshes neper turinj ....
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime
  Citim Postuar m par nga PINK
  i pakapshem po crendesi ka mosha bre burre ... ato middle aged women dine ta shijojne jeten me mire se ato qurrashet qe skane dale akoma ne drite .. kane akoma pucrrat e moshes neper turinj ....
  Lol, oh sa ka qesh me kete shprehje....hahahaha...

  O Pink,

  I pakapshmi ka dash me thene, kini kujdes o burra se jane si "Telma dhe Louise " ato te dyja, kete ka dash me thene...lol

  Pastaj ai e ka kunjin, me ate te voglen se mos e bejne si vetja te "medhajat".

  Pastaj, femra e mire eshte si vera, sa me e vjeter aq me teper shijon...

 10. #50
  Perjashtuar
  Antarsuar
  29-09-2004
  Mosha
  36
  Postime
  1,474
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Citim Postuar m par nga PINK
  i pakapshem po crendesi ka mosha bre burre ... ato middle aged women dine ta shijojne jeten me mire se ato qurrashet qe skane dale akoma ne drite .. kane akoma pucrrat e moshes neper turinj ....
  i'll give you the part that y'all know how to do certain things the young ones dont

 11. #51
  Hera Maska e COKOLLATA
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Los angeles CA
  Mosha
  37
  Postime
  27
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  E kush nga ju eshte ne calif tani sa u bera lemsh fare , aman se vetem nga shoferet e taksive degjoj : Oh i picked an albanian guy or girl once .

 12. #52
  Hera Maska e COKOLLATA
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Los angeles CA
  Mosha
  37
  Postime
  27
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Larsus
  hajde, paskan plasur edhe ketej cokollatat.. I ment singllletat
  Mire e ke mbaje me leng se mishi u mbarua thuaj .

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e Geri
  Antarsuar
  14-05-2005
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  he si po ja kaloni .......mir ??

  un pervete PALL ARIU ktu
  ________________________________

  thjesht durrsak

 14. #54
  Hera Maska e COKOLLATA
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Los angeles CA
  Mosha
  37
  Postime
  27
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Mos ke ndonje cottage ne Big Bear ti Geri

 15. #55
  i/e pa regjistruar Maska e miri
  Antarsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  My HeArT iS yOuRs...YoUr MinD iS mInE...!
  Postime
  300
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Pershendetje,
  Une nuk jetoj ne Cali por kete vere do ik per te takuar nje shoqe te shkolles ne Santa Clara. Nuk e di nese ka shume ndryshime nga vendet e tjera qe ndodhen ne California. I hope girls at least are as hot as in LA .

 16. #56
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,257
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga COKOLLATA
  Mire e ke mbaje me leng se mishi u mbarua thuaj .
  nderrova mendje... kur u be deti kos, jevgut i humba luga tha-

  ku jeni ju LAX/San Diego? ne erdhem, pame, hengrem/pime e ikem..po albanez nuk na zune syte fare...
  Ndryshuar pr her t fundit nga Larsus : 18-05-2005 m 17:34
  TBD

 17. #57
  Ate dite qe mbolla drithe Maska e T68
  Antarsuar
  29-10-2002
  Vendndodhja
  AnyTown USA, 00000
  Postime
  84
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  SF ketu... East Bay... Alameda... o qef o qef. Jam pjekur sot nen diell, si molle sterkinge jam bere hahahahah

  Jetoj ne SFB nga shtatori i vitit te kaluar.... kam qene ne Santa Rosa, ne San Rafael e tani ne Alameda. Jete e bukur ketu... punoj ne downtown, Financial District te Embarcadero 2. Hajde ta pime nje kafe se ia ashtufsha ate mu aty na ka zon goja myk anglishteje. Rrofshin telefonatat me shpin qe na kujtojn gjuhen e plakes

  Na shtoni ne MSN.... kukumjacka@hotmail.com
  .

 18. #58
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-07-2005
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  sf area

  une jom ne Bay Area a ka ndoni shiptar kendena bre? Dmth SF area?

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e California_SF
  Antarsuar
  20-07-2005
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga lago
  Me sa duket ka kohe qe nuk eshte pergjigjur njeri ne kete "forum". Jetoj ne "east bay" and punoj ne San Francisco. Kam 2 vjet a gjysem ketu, dhe skam takur, apo nuk jam munduar te takoj ndonje shqipo.

  A ka ndonje qe do te pij nje kafe apo vetem per te folur, rreth e qark San Franciscos??

  Pershendetje,
  L
  Une sapo jam transferuar ne Bay Area - Berkeley. Per ata qe jetojne afer meje: Ju lutem me dergoni ndonje mesazh!!! Dorina
  Ndryshuar pr her t fundit nga California_SF : 20-07-2005 m 20:52 Arsyeja: gabim drejtshkrimi

 20. #60
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-09-2005
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  S'e kam shume idene e forumit dhe nuk mund t'a percaktoj daten e postimeve, por vendosa te pergjigjem gjithsesi. Ka shqiptare ne L.A. Nje pjese qe njoh une jetojne ne Ventura County. Une jetoj ne L.A.

Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Video e ushtarve grek n Internet indinjon shqiptart
  Nga Ingenuous n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 15:58
 2. Himar, msimi nis me himnin grek
  Nga karaburuni n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 134
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 05:07
 3. Greqia u jep shtetsin minoritarve
  Nga DYDRINAS n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 411
  Postimi i Fundit: 12-03-2008, 07:59
 4. Rrymat politike katolike shqiptare
  Nga ~Geri~ n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 74
  Postimi i Fundit: 30-04-2006, 05:33
 5. Gjergj Kastrioti sipas pikpamjeve antishqiptare
  Nga Davius n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 77
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 13:45

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •