Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 20
 1. #1
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  36
  Postime
  2,071

  Per te apasionuarit e Formula 1

  Per te apasionuarit e Formula 1 mund ta shkarkoni dy edicionet e fundit te Formula 1 dhe nuk eshte shum i rende si skedar, imagjinoni mund ta mbaj dhe nje Kompjuter Pentium III.

  Per me shume keni fotot dhe Info qe punon per kompjuterat.

  P.S Kush i don link e lojes tme kontaktoj mua ne Privat me PM.
  REKOMANDOHEN KETO TE DHENA PER KOMPJUTER
  ==========================================
  Operating System Microsoft Windows 98,ME,2000 oSE XP Pro/Home
  Processor 1 GHZ ose me mire Intel Pentium III ose IV qe eshte 100% Kompatibell
  Memorja RAM 256 MB rekomandohet 512 MB
  Hapesira ne Hard Disk 1 Gigabyte
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Bledari : 04-12-2008 mė 08:06

 2. #2
  Kjo eshte loje koti....E kam luajtur nuk jua rekomandoj.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 3. #3
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,278
  Te lutem me dergo linket ne pm.
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 4. #4
  Nuk preferoj shum lojrat me makina te formula

 5. #5
  Ka lojra me makina te bukur(Gran Turismo) po kjo eshte e ngaterruar dhe loje pa lidhje...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Selami2006
  Anėtarėsuar
  28-12-2005
  Vendndodhja
  Te ?
  Mosha
  42
  Postime
  367
  shoki dergo linkun

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e lojaxhiu
  Anėtarėsuar
  27-01-2004
  Vendndodhja
  Londer
  Mosha
  36
  Postime
  409
  Pse ka flamurin shqiptar tek foto e pare? Ajo me cudit.

 8. #8
  Citim Postuar mė parė nga lojaxhiu Lexo Postimin
  Pse ka flamurin shqiptar tek foto e pare? Ajo me cudit.
  Sepse mund te zgjedhesh ca kombesie te duash per pilotin...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 9. #9
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,278
  Citim Postuar mė parė nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  Sepse mund te zgjedhesh ca kombesie te duash per pilotin...
  Luwis Hamilot - Albania


  Shqiptar me ngjyre skam pa. hahaha
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 10. #10
  Citim Postuar mė parė nga MmEeTtIi Lexo Postimin
  Luwis Hamilot - Albania


  Shqiptar me ngjyre skam pa. hahaha
  Ka gjithmon nje here te pare..
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 11. #11
  Citim Postuar mė parė nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  Ka lojra me makina te bukur(Gran Turismo) po kjo eshte e ngaterruar dhe loje pa lidhje...

  Ate Gran Tourismon e kam.Per mendimin tim eshte njera nder lojrat me te mira me makina.Do ishte nje lojė e perkryer per te apasionuarit e veturav te bukura
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga gigabyte : 04-12-2008 mė 17:13

 12. #12
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,278
  Ani masi pe livdoni na qoni naj link ku me shkarku, se skthejm prap na :P
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 13. #13
  Ore po e kontaktoni me mp pse ja thoni ketu.A ka thene me kontaktoni me mp?
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 14. #14
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  36
  Postime
  2,071
  Ato qe e donin ne PM ja dhashe ka ndonje tjeter .

  Degjo Blood Venom ndoshta mund te jet kot per ty qe nuk i ndjek garat e Formula 1 po po te hysh me vemendie ne kete loje dhe ta luash me pasion se ke iden sa gje e bukur dhe ndonje her te han dhe inati pse nuk e parakalova pse nuk bona ket pse nuk nderrova gomat etj... eshte nje loje e bukur dhe ato qe e ndjekin F1 besoj dhe mendoj qe do i pelqej shume.

  Kalofshit Mire

 15. #15
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,278
  Nje Playstation eshte perfekte kjo loje, ka pas raste kur deri ne mengjes kam mbete duke luajtur. Te shohim se si eshte ne PC

  Faleminderit Bledari qe me dergove linket. Te pershendes.
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 16. #16
  Citim Postuar mė parė nga Bledari Lexo Postimin
  Ato qe e donin ne PM ja dhashe ka ndonje tjeter .

  Degjo Blood Venom ndoshta mund te jet kot per ty qe nuk i ndjek garat e Formula 1 po po te hysh me vemendie ne kete loje dhe ta luash me pasion se ke iden sa gje e bukur dhe ndonje her te han dhe inati pse nuk e parakalova pse nuk bona ket pse nuk nderrova gomat etj... eshte nje loje e bukur dhe ato qe e ndjekin F1 besoj dhe mendoj qe do i pelqej shume.

  Kalofshit Mire

  Mos e nxir pefundimin kot man.I shikoj te gjitha nje nga nje garat po fakti qe me pelqen sporti nuk do te thote qe pelqen edhe simulatori.Wtvr mendimi im.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 17. #17
  Ēun Kavaljer! Maska e Slimshaddy
  Anėtarėsuar
  13-08-2007
  Vendndodhja
  Albania/Tropojė
  Postime
  310
  Bleduqe edhe mua mi dergo..!
  Mendja Ėshtė Dhuratė - Shfrytėzimi i Saj Mrekulli!

 18. #18
  "Lionel Messi" Maska e ali-likova
  Anėtarėsuar
  22-11-2008
  Vendndodhja
  Kumanov/Likov
  Postime
  119
  Ok pra mi con linqet ok

 19. #19
  .. Maska e km92
  Anėtarėsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanovė
  Postime
  4,210
  Bledar po pate koh ma nis edhe mua nje PM. :d

 20. #20
  S'di si ta le. Maska e meganoi
  Anėtarėsuar
  18-09-2008
  Vendndodhja
  Ne karrige te komjuterit
  Postime
  405
  S'me pelqen kjo loje fare..kottt...

Tema tė Ngjashme

 1. Ferrari braktis Formula 1
  Nga Bledari nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 30-05-2009, 13:07
 2. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-04-2009, 12:49
 3. Schumi i thote lamtumire ''Formula 1 '' ?
  Nga inter_forever nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 13-09-2006, 01:13
 4. Njė pilot shqiptar nė Formula 1
  Nga Hyllien nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 21-03-2006, 21:22
 5. Bie perdja nė Formula 1 - (2005)
  Nga Davius nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 15-11-2005, 13:55

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •