Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 9
 1. #1
  ILIR NĖ GEN Maska e flory80
  Anėtarėsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buzė Vjosės Kaltėroshe
  Postime
  1,531

  Nje holandez, dhurues rekord sperme

  39-vjecari nga Holanda, Ed Houben, eshte rekordmeni i dhurimit te spermes. Fale dhurates se tij kane ardhur ne jete 46 femije ne Europe.
  Houben nuk paguhet per ate qe ben, madje sherbimet e tij i ofron edhe ne internet. "E bej kete gje, sepse e di sa e veshtire eshte per keta njerez te kene nje femije. Te kalosh permes klinikave eshte nje procedure e gjate dhe e kushtueshme”, tha ai.

  Misioni i tij synoi te evitoje seleksionimin, apo diskriminimin ndaj grave lesbike, apo atyre te pamartuara. Ofrimi i spermes ne web do te thote edhe kalim i veshtiresive qe hasin klinikat qe merren me fekondimin ne laborator.

  Kohet e fundit nje grup familjesh me 12 femijet qe erdhen ne jete fale tij, mbajten nje takim ne shtepine e holandezit.
  EH I ZIU NJERI, GĖLLTIT DIKU NJE LUGĖ ĒORBĖ TĖ PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PĖR GJITHĖ JETĖN!

 2. #2
  Denim Division Maska e Diesel Industry
  Anėtarėsuar
  05-05-2005
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  901
  hahahahah!
  Sic thote populli: pac e dhenē!
  Nqs nje dite zgjohesh dhe nuk e sheh diellin, ose dielli je ti vete ose ke vdekur (Jim Morrison)

 3. #3
  Amanaska Maska e Intense-girl
  Anėtarėsuar
  26-09-2008
  Vendndodhja
  encouraging compassion
  Postime
  92
  Haahahhaha

 4. #4
  ILIR NĖ GEN Maska e flory80
  Anėtarėsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buzė Vjosės Kaltėroshe
  Postime
  1,531
  Qėnka si dem rrace vėllai!
  Hėhėhėhėhėėėėėė
  EH I ZIU NJERI, GĖLLTIT DIKU NJE LUGĖ ĒORBĖ TĖ PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PĖR GJITHĖ JETĖN!

 5. #5
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,049
  Eh tashi si e moren vesh shqiptaret do shofem se kush do mbaj rekordin ska lind nona mashkull qe na kalon per kte pune lol hihihihihihiihi
  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

 6. #6
  E paska hak medaljen e arit ky Paska lindur fatlumi vetem per te pllenuar, hahaha
  Yyyyp Xhixhi
  ABCĒDDhEĖFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 gėrma)

 7. #7
  pėrjashtuar pėr [.] qefi Maska e carbondcd
  Anėtarėsuar
  30-11-2007
  Vendndodhja
  n'Mal
  Postime
  161
  Citim Postuar mė parė nga KUSi Lexo Postimin
  Eh tashi si e moren vesh shqiptaret do shofem se kush do mbaj rekordin ska lind nona mashkull qe na kalon per kte pune lol hihihihihihiihi
  Pajtohemm 100% ...


  ps : More edhe vet kom me kshyr me ja thy rekordin ktina ..

 8. #8
  Ribery Maska e bavarezi5
  Anėtarėsuar
  31-10-2005
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  1,444
  Citim Postuar mė parė nga carbondcd Lexo Postimin
  Pajtohemm 100% ...


  ps : More edhe vet kom me kshyr me ja thy rekordin ktina ..
  hahahhah, mos se do fitosh cmimin genis..
  Kur njeriu e kupton qė nuk ėshtė i ditur, ai ka hedhur njė hap drejt diturisė.
  (Mark Tuain)

 9. #9
  Ewwwwwww lol.Po ca paska qene ky...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

Tema tė Ngjashme

 1. Meshkujt inteligjente kane sperme me cilesore
  Nga brooklyn2007 nė forumin Mjeku pėr ju
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 11-02-2009, 14:42
 2. Dhurues organesh: Pozicioni i tė krishterit.
  Nga ABIGAIL nė forumin Komuniteti protestant
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-03-2007, 15:20
 3. Kronika e vitit tė mbrapshtė 1913
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-12-2005, 15:46
 4. C - Strukturat e tė dhėnave (Matricat, Listat, Pemėt)
  Nga demolition man nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 52
  Postimi i Fundit: 14-01-2005, 04:13

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •