Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-11-2008
  Postime
  6

  Cool Sa mund t kushtoj nj faqe njoftimesh?

  Mirdita

  Doja te dija sa mud te kushtoj nje sitweb njoftimesh ne php mysql jo i bere me cms ?

 2. #2
  wWw.WebShqip.Com Maska e vodafone_1
  Antarsuar
  11-05-2004
  Vendndodhja
  Italy Torino
  Mosha
  37
  Postime
  189
  te 30 eruo po ta besh vete po ta ndertojne te tjeret kushton pak
  Jeto diten e sotme.. Sikur te jete e fundit..

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-11-2008
  Postime
  6
  @vodafon 1

  tani un di te perdor joomlen por nuk du nje sit ne joolma ...

  pradaj jam i interesum me ngju iden e nje programmatorit per nje projek ad hoc !

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Gepardi
  Antarsuar
  30-10-2002
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  35
  Postime
  169
  Pershendetje

  Mund ta detajosh me shume projektin ?

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-11-2008
  Postime
  6
  Pershendetje

  Ateher behet fjale per sit njoftimesh evetesh.

  duhet te kete ndarje per zona
  per tip eventi
  dhe daten

  faqet duhet te jen kto

  home (me eventet e dites )
  home > detaj eventi ( foto , teks , google maps, mail shokve ... )
  home > posto nje event (me konfermim e-mail pa regjistrim publikim me kofermim admin .... )
  home > newsletter
  home > na kontaktoni

  faqe admin (publico event , prish event , newsletter ... )

  sit ne php+mysql + publikimin e sitit pa grafiken ...

  pak a shum kto jan te dhenat .

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Gepardi
  Antarsuar
  30-10-2002
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  35
  Postime
  169
  E programuar nga fillimi besoj do te kushtonte tek 1000 eurot.

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-11-2008
  Postime
  6
  OK

  ktu ku jam une me kerkojn 700 € ne shqipri vazhdon te kushtoj do gjo me shum

  nejse flm per pergjien

  pune te mbar !

 8. #8
  Citim Postuar m par nga indy Lexo Postimin
  Mirdita

  Doja te dija sa mud te kushtoj nje sitweb njoftimesh ne php mysql jo i bere me cms ?
  Lajmrohu ne kete e-mail: [hequr] ose ne [hequr] (Moderatori: Ju lutem mos i postoni e-mailet ne forum, por me mesazhe private)

  Mund ta jap host dhe domain me nje cmim shume te lire

  SilenT Killer
  Best Regards
  Ndryshuar pr her t fundit nga BHGod : 15-12-2008 m 15:41 Arsyeja: Fshirje e e-maileve.
  Mungesa e besimit e ben njeriun te cmendur...

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •