Close

Rezultati i Sondazhit: Cila eshte fotografija me e mire per mendimin tuaj?

Votues
55. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Gjiri i Zotit

  4 7.27%
 • Kolorit Vjeshte

  9 16.36%
 • Flakerimi i diellit qe perendon

  1 1.82%
 • Treni niset ne shtate pa pese

  5 9.09%
 • Zbardhuan majet

  6 10.91%
 • Parku Japonez

  0 0%
 • Looghomes

  7 12.73%
 • Me lodhe por me ne fund te kapa

  1 1.82%
 • Ti ike fill pas Shiut

  4 7.27%
 • Pasqyrim

  3 5.45%
 • Perendim

  6 10.91%
 • Nen deget e Vishnjes

  1 1.82%
 • Koha dhe Shpejtesia e Drites

  6 10.91%
 • Syri i Gjakosur

  2 3.64%
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 41
 1. #1
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  Thumbs up Konkursi Fotografik 2008. Njihuni me autoret!

  Ketu jane 14 fotografite me te votuara nga ju nga 3 konkurset e meparshme.


  Ju luetm lexoni rregullat me poshte

  Ketu mund te votoni vetem per nje fotografi

  Autoret e fotografive nuk kane te drejte te votojne per fotografite e tyre me te cilat konkurojne. Ne nje rast te tille, fotografia zhvendoset nga konkurimi.

  Evitoni komente mbi mundesine e autoresise se fotografive. Komente te tilla do fshihen. Anetaret konkurues duhet te qendrojne krejtesisht anonime deri ne mbyllje te konkursit.


  Fotografia me e votuar eshte dhe fotografia fituese e konkursit fotografik 2008

  Votim te mbare dhe suksese autoreve konkurues.

 2. #2
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  Gjiri i Zotit

  Fotografuar nga PRILTIN

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 06:50

 3. #3
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  Kolorit Vjeshte

  Fotografuar nga Beleuro

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 06:51

 4. #4
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  Flakerimi i diellit qe perendon

  Fotografuar nga Reiart

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 06:51

 5. #5
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  Treni niset ne shtate pa pese

  Fotografuar nga BvizioN

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 06:52

 6. #6
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  Zbardhuan majet

  Fotografuar nga Bela70

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 06:52

 7. #7
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  Parku Japonez

  Fotografuar nga Altin1

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 06:53

 8. #8
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  Looghomes

  Fotografuar nga Beleuro

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 06:53

 9. #9
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  Me lodhe por me ne fund te kapa

  Fotografuar nga Reiart

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 06:54

 10. #10
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  Ti ike fill pas Shiut

  Fotografuar nga BvizioN

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 06:54

 11. #11
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  Pasqyrim

  Fotografuar nga Enry

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 06:55

 12. #12
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  Perendim

  Fotografuar nga Reiart

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 06:55

 13. #13
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  Nen deget e Vishnjes

  Fotografuar nga Altin1

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 06:56

 14. #14
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  Koha dhe Shpejtesia e Drites

  Fotografuar nga BvizioN

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 06:56

 15. #15
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  Syri i Gjakosur

  Fotografuar nga Beleuro

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 06:57

 16. #16
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Keto ishin 14 fotografite, nga te cilat vota juaj do zgjedhe fotografine me te mire te vitit 2008, nga fotografet e forumit.

  Faleminderit dhe suksese.

 17. #17
  ...beyond Maska e Alienated
  Anėtarėsuar
  19-09-2005
  Vendndodhja
  Cassiopeia Constellation
  Mosha
  39
  Postime
  3,143
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Votova Looghomes

  Do e bej nje shtepi si ajo ne mal... shume me ka pelqyer...
  Koha ėshtė e maskarenjėve
  Por atdheu i Shqiptarėve

 18. #18
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,697
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Votova per "Koha dhe shpejtesia e drites"...

  Suksese te gjithe konkurenteve
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2008
  Postime
  1,283
  Faleminderit
  3
  4 falenderime nė 3 postime
  Jam adhurues i natyres.Kolorit vjeshte.

  Sukses Bardhok !

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e resina
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Vendndodhja
  ne nje vend te bukur,ku cdo stine ka bukurine e vet
  Postime
  286
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Te gjitha fotot jane shume te bukura,e veshtire per tu perzgjedhur.
  Suksese te gjitheve!
  Vota ime shkon per "Kolorit vjeshte"
  JETEN TA JETOSH PA E VRARE

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Konkursi Fotografik 2009. Syri i Arte
  Nga BvizioN nė forumin Konkursi Fotografik
  Pėrgjigje: 106
  Postimi i Fundit: 21-12-2009, 18:26
 2. Konkursi i poezise 'Giorgio Castriota'
  Nga BenAlbani nė forumin Shqipe nė Evropė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-04-2009, 10:21
 3. Ish-kryebashkiaku Zilja: Piramidat e grekėt dogjėn Vlorėn
  Nga Hyllien nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 04-03-2007, 01:40
 4. Konkursi ndėrkombėtar i arteve pamore “Onufri”
  Nga Davius nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-12-2006, 21:34
 5. “Mafia shqiptare” - njė libėr urrejtje dhe racizmi antishqiptar
  Nga Shijaksi-London nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 06-10-2003, 01:32

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •