Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Pro diturise Maska e Gjelosh PRekaj
  Anėtarėsuar
  07-07-2008
  Vendndodhja
  N'rranjen e Rozafs
  Postime
  681

  Pyetje per vete per Korcaret

  Njatjeta kerkoje pak ndihme.

  Nuk kam qef te futem shume ne detaja por deshiroj pak shpjegimin tuaj (te Korcareve) per kete qe me tha nje mikeshe e imja nga Korca.

  Ti do me vdesesh mua Gjelosh

  Ju lutem po patet mundesi me jepni shpjegimin tuaj per kete thanje ose shpjegimet.

 2. #2
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  33
  Postime
  4,459
  Fjalia ka tė njėjtin kuptim nė tė gjitha krahinat e Shqipėrisė...

  Pėr shpjegime tė mėtejshme, takoje pėrsėri mikeshėn!
  Jeta ime, mban emrin e saj..

Tema tė Ngjashme

 1. Prifeterinjte Pyesin Hoxhallaret Pergjigjen
  Nga Fjala e drejte nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 05-02-2009, 07:33
 2. Del nė shitje "Njė dosje pėr Kadarenė"
  Nga Albo nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 17-03-2007, 01:53
 3. C'far pyetje duhet te beni!
  Nga Noerti nė forumin Lojra dhe rebuse
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-08-2004, 19:00
 4. Pyetje shkencore , por
  Nga Anton nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 03-07-2004, 02:22

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •